پیش خرید آپارتمان در شهرک مروارید شهر1 min read

خلاصه محتوا:
5/5
یکی از بهترین بخش‌های منطقه 22 تهران که پیش خرید آپارتمان در آن با سودهی عالی همراه است، شهرک مروارید شهر است. این منقطه را در این مقاله به طور کامل معرفی کرده‌ایم و سودآور بودن پیش خرید آپارتمان در آن را ارزیابی نموده و بهترین تعاونی برای پیش خرید آپارتمان را پیشنهاد داده‌ایم. در ادامه با ما همراه باشید.

زمان مطالعه: 6 دقیقه

زمان مطالعه: 6 دقیقه

رشد بالای تورم و شرایط اقتصادی بی‌ثبات از یک طرف و سوددهی بالای برخی از قراردادهای پیش خرید و پیش فروش آپارتمان از طرف دیگر منجر به این شده است که سرمایه‌داران بیشتر از قبل به این مدل سرمایه‌گذاری علاقه‌مند شوند.

شهرک مروارید شهر در منطقه 22 تهران، از مناطق استراتژیک با پتانسیل بالایی است که رشد جمعیت و ساخت و ساز آن به نسبت سال‌های قبل، رشد چشمگیری داشته است. شرایط بی‌نظیری که این منطقه به لحاظ قرارگیری، آب و هوا، دسترسی به امکانات رفاهی، تفریحی و… دارد، یکی از بهترین مناطق برای پیش خرید آپارتمان محسوب می‌شود.

سودآور بودن پیش فروش آپارتمان در این منطقه را می‌توان از طریق تعاونی‌های معتبر و فعال در منطقه انجام داد که اکثرا پروژه‌های در حال ساخت یا در مرحله طراحی اولیه دارند. تعاونی فرتاک از سایر تعاونی‌های منطقه دارای اندکی تمایز است و این تمایز به دلیل پروژه‌ جدید و تازه‌ای است که در این منطقه قرار به ساخت آن است.

برای شرکت در پیش خرید و پیش فروش آپارتمان در شهرک مروارید شهر کافیست تا پایان این مقاله با ما همراه باشید و از مزایا، شرایط شرکت در قرارداد، قیمت و قوانین پیش خرید به طور کامل مطلع شوید.

معرفی شهرک مروارید شهر در منطقه 22

در ناحیه ورداورد منطقه 22 تهران، شهرک مروارید شهر قرار گرفته است که غربی‌ترین منطقه تهران به محسوب می‌شود. این منطقه به دلیل آب و هوای مطبوع و مناسب و دور بودن از آلودگی‌‌های تهران، رشد جمعیت بالایی را در بازه زمانی کوتاه داشته است.

شهرک مروارید شهر در ناحیه 3 منطقه 22 تهران به شکلی اصولی و منطبق با معیارهای شهرسازی در حال پیشرفت است و به نوعی مرز بین تهران و استان البرز محسوب می‌شود. وسعت شهرک حدود 58 هکتار است که به صورت 59 برج با 9000 واحد طراحی شده است.

موقعیت شهرک مروارید شهر، در منطقه چیتگر تهران ، بخش غربی دریاچه چیتگر است  و فاصله زیادی با این مکان تفریحی ندارد. همچنین بازار بزرگ ایران مال و شهربازی هزار و یک شهر از دیگر جاذبه‌های تفریحی و گردشگری این شهرک است و امتیاز مثبتی برای رشد و توسعه هرچه بیشتر منطقه است.

این شهرک به دلیل مجاورت با الهیه غرب، شهرک دانشگاه شریف، آتی شهر، همراه شهر و شهرک حکمت، موقعیت آن به حالتی است که در نزدیکی کوه‌های شمال غرب تهران قرار گرفته و آب ‌و هوایی بسیار مطبوع و عالی را دارا می‌باشد.

 پیش خرید ملک در منطقه 22 تهران از روش‌های رایج سرمایه‌گذاری است که میزان سوددهی آن برای بسیاری از افراد به خوبی مشخص است و سالانه به طور  وسیع انجام می‌شود. باتوجه به پتانسیل مناسبی که برای این شهرک رو به رشد نام برده شد، اهمیت سرمایه‌گذاری در آن توجیه منطقی و حرفه‌ای دارد.

در ادامه پیش خرید و پیش فروش آپارتمان در شهرک مروارید شهر بررسی شده است و سودآور بودن و شرایط شرکت در آن برای عزیزانی که به دنبال سرمایه‌گذاری در این منطقه هستند توضیح داده شده است.

آیا شهرک مروارید شهر برای پیش خرید در آپارتمان مناسب است؟

همانطور که اشاره شد این شهرک در حال توسعه است و پروژه‌های بسیاری در این منطقه در حال ساخت می‌باشند. همچنین این شهرک یکی از بهترین نقاط منطقه 22 برای سرمایه‌گذاری است.

شهرک مروارید شهر در حال رشد و پیشرفت روزافزون است و امکانات رفاهی و تفریحی مناسبی که دارد، منجر به افزایش سرمایه‌گذاری در آن شده است.

شهرک مروارید شهر با سبک مدرن و جدید در حال توسعه است و آپارتمان‌های مختلفی در آن در حال ساخت و اجرا است، به همین دلیل سرمایه‌گذاری در ملک و آپارتمان در این شهرک روند افزایشی دارد.

برای بررسی مناسب بودن این منطقه برای پیش خرید و پیش فروش آپارتمان باید به مشخصات منطقه، نرخ رشد پیش خرید آپارتمان، میزان تورم و برخی از فاکتورهای مهم توجه کرد تا در نهایت برای این سوال جواب قانع کننده و درستی پیدا کرد که آیا این مدل سرمایه‌گذاری در مروارید شهر مناسب است یا خیر؛ برخی از این فاکتورها عبارت‌اند از:

 • مرز بودن شهرک مروارید شهر بین تهران و البرز
 • آب‌وهوای مطبوع و به دور از آلودگی
 • دسترسی سریع به امکانات رفاهی ایران مال و سایر مراکز
 • وجود ایستگاه‌های متعدد مترو و اتوبوس
 • احداث شهرک بر اساس اصول و معیار حرفه‌ای شهرسازی
 • زیر ساخت عالی و مناسب شهرک
 • وجود آپارتمان‌های مختلف

موارد بالا تضمین فوق‌العاده و عالی است برای به نتیجه رسیدن از بابت مهم بودن شهرک مروارید شهر برای پیش خرید و پیش فروش آپارتمان؛ به این دلیل می‌توان باتوجه به موارد بالا به این نتیجه رسید که هر محدوده و محله‌ای که خصوصیاتی شبیه به بالا را داشته است، در بازه زمانی بسیار کوتاهی رشد فوق‌العاده و چشمگیری را تجربه کرده است.

برای پیش خرید آپارتمان در این محدوده، کافیست با تعاونی‌های مسکن در شهرک مروارید شهر مانند: تعاونی فرتاک که در حال ارائه پروژه برج فراز است ارتباط گرفته و از طریق پروژه‌های موجودی که دارند، اقدام به سرمایه‌گذاری با سوددهی بالا نمایید.

مزایای پیش خرید آپارتمان در شهرک مروارید شهر

برای آگاهی از مزایایی که پیش خرید آپارتمان در شهرک مروارید شهر به سرمایه‌داران می‌دهد، بهتر است به این مورد توجه شود که زمانی پروژه‌های پیش خرید و پیش فروش دارای سوددهی و بازده نهایی عالی هستند که از طریق تعاونی معتبر و حرفه‌ای ارائه شوند، در غیر اینصورت ممکن است سرمایه‌داران متضرر شوند.

در این بخش به مزایا پیش خرید آپارتمان در شهرک مروارید شهر پرداخته‌ شده است و این مزایا برای سرمایه‌داران ذکر شده است که برخی از مهم‌ترین آنها را می‌توان در لیست زیر خلاصه کرد:

 • سوددهی 40 تا 50 درصدی پروژه‌های پیش خرید آپارتمان پس از تکمیل
 • صاحب خانه شدن در بازه زمانی کوتاه به صورت پراخت قسطی
 • استفاده از تمامی امکانات رفاهی و تفریحی شهرک مروارید شهر
 • استفاده از دیگر ایده‌‌ها و موقعیت‌های سرمایه‌گذاری
 • چند برابر شدن ارزش آپارتمان به نبست به ارز

با توجه به مزایا بالا شما عزیزان می‌توانید بدون نگرانی و دغدغه برای پیش خرید آپارتمان در شهرک مروارید شهر اقدام نمایید. نه تنها ارزش این شهرک در آینده کم نمی‌شود بلکه در چند سال آینده پیش بینی می‌شود مروارید شهر به منطقه‌ای بسیار ارزشمند به لحاظ سرمایه‌گذاری در ملک و آپارتمان بدل شود.

شرایط پیش فروش آپارتمان در شهرک مروارید شهر

پیش فروش آپارتمان به قراردادی گفته می‌شود که ملک قبل از اینکه تکمیل شود امکان سرمایه‌گذاری وجود دارد. پیش فروشنده و پیش خریدار به عنوان 2 طرف این قرارداد حضور دارند و بنا به قوانینی که وجود دارد، معامله را انجام می‌دهند.

در قرارداد پیش خرید و پیش فروش ملک به این دلیل که ملک در مرحله ساخت است و به طور کامل آماده نیست، لازم است در بستن قرارداد نهایت دقت شود تا از هرگونه ایراد یا وجود مشکلات جلوگیری شود. شرایط پیش فروش آپارتمان در شهرک مروارید نیاز به شرایط بسیار خاص و ویژه‌ای ندارد اما برخی مدارک و پیش‌ نیازهای اولیه باید در آن رعایت و تهیه شود که عبارت‌اند از:

 • سند رسمی مالکیت به همراه سند رسمی اجاره و قرارداد رسمی
 • تهیه تمامی مدارک لازم 2 طرف برای رسمی کردن قرارداد (پیش فروشنده و پیش خریدار)
 • ذکر تمامی جزئیات پروژه اعم از: زمان تحویل، مشخصات طرفین، مشخصات پروژه و…
 • تنظیم قرارداد در دفاتر اسناد رسمی
 • پرداخت پیش قسط توسط پیش خریدار

شریط پیش فروش آپارتمان در شهرک مروارید شهر برای تمامی عزیزانی که قصد دارند در این منطقه سرمایه‌گذاری کنند و توانایی پراخت پیش قسط اولیه و قسط‌های ماهانه دارند امکان پذیر و شدنی است.

قوانین پیش خرید آپارتمان در شهرک مروارید شهر

طبق قانونی که سوی مجلس شورای اسلامی تصویب شده است، معامله پیش خرید و پیش فروش آپارتمان پس صدور پروانه آپارتمان که برعهده شهرداری منطقه است، ادامه معامله باید در دفاتر ثبت اسناد رسمی انجام شود.

توجه به قوانین پیش فروش آپارتمان کمک می‌کند تا سرمایه‌دار پیش نیازهای اولیه قرارداد را تهیه کند و به شیوه اصولی و مناسب در قراردادهای مربوطه شرکت کند. به طور کلی قوانینی که برای پیش خرید و پیش فروش آپارتمان در شهرک مروارید شهر شامل موارد زیر است:

 • ذکر مشخصات طرفین در قرارداد (حقیقی یا حقوقی)
 • آدرس، پلاک و نشانی دقیق آپارتمان
 • ذکر ویژگی‌های و صفت‌های آپارتمان به طور مشخص (متراژ، تعداد اتاق، شماره واحد و طبقه، پارکینگ، انباری و…)
 • ذکر مشخصات فنی و معماری کل آپارتمان (متراژ کل، امکانات، قرارگیری در منطقه و…)
 • ذکر قسط‌بندی‌های پروژه و نحوه پرداخت متناسب با قرارداد پیش خریدار
 • زمان مشخص شده برای تحویل پروژه از سوی تعاونی باید ذکر شود
 • اشاره به هزینه‌های احتمالی، تغییر قیمت‌ها، نرخ تورم و…
 • درج تعهداتی که پیش فروشنده به پیش خریدار می‌دهد
 • معرفی داوران

موارد بالا تمامی قوانینی است که در پیش خرید آپارتمان در شهرک مروارید شهر باید مد نظر باشد و حین بستن قرارداد به آنها توجه شود. با داشتن اطلاعات کافی از هر بخش از این قوانین احتمال شرکت در طرح‌های کلاهبرداری و غیر معتبر تا جای ممکن کاهش می‌یابد.

تعاونی فرتاک در  شهرک مروارید شهر، پروژه برج فراز که در مرحله فونداسیون است را برای پیش خرید قرار داده است که عزیزانی که تمایل به شرکت دارند، می‌توانند از طریق شماره‌های موجود با ما تماس گرفته و پس از دیافت مشاوره رایگان از متخصصین تعاونی، برای شرکت در معامله پیش خرید اقدام نمایید.

قیمت پیش خرید و پیش فروش آپارتمان در تعاونی فرتاک

از مهم‌ترین موضوعات در قرارداد پیش خرید آپارتمان، پرداختن به قیمت و شیوه پرداخت است. نحوه پرداخت اقساط در قرارداد پیش فروش آپارتمان باتوجه به تعاونی ارائه دهنده، دارای ویژگی‌های خاصی است باید مد نظر قرار گیرد.

در این بخش به بررسی قیمت پیش خرید آپارتمان در شهرک مروارید شهر پرداخته‌ایم. تعاونی فرتاک در این منطقه یکی از بهترین پروژه‌های خود، به نام برج فراز (برج ویو فراز) را برای پیش خرید ارائه می‌دهد که در مرحله فونداسیون قرار دارد.

قیمت پیش خرید آپارتمان در این تعاونی فرتاک به این صورت انجام می‌شود که پیش خریدار باید در مرحله اول نصف هزینه واحد پیش خرید شده را پرداخت کرده و مابقی به صورت ماهانه باتوجه به تعداد قسط‌بندی، نرخ تورم سالیانه و سایر عوامل موثر بر قیمت محاسبه می‌شود.

عواملی که بر قیمت پیش خرید آپارتمان در مروارید شهر تاثیرگذار هستند عبارت‌اند از:

 • حق امتیاز در زمان شرکت در پیش خرید
 • نرخ تورم سالیانه که از سوی سازمان انبوسازی اعلام می‌گردد
 • تعداد قسط‌های پرداختی
 • هزینه‌های جانبی حین ساخت
 • نرخ تعیین شده برای متراژها در واحد‌های تجاری و اداری

موارد بالا از مهم‌ترین‌های تاثیرگذار بر قیمت است که توجه به آنها و تصمیم‌گیری اصولی بر اساس شرایط موجود، می‌تواند قراردادی عالی و بدون دغدغه را برای عزیزانی که تمایل به سرمایه‌گذاری دارند تضمین کند.

امتیاز کاربران:

5/5

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس‌های ما

از ساعت 8:00 الی 18:00
روز سال ۲۴*۳۶۰ ساعت روز در
 • 021-46127729
 • 021-46147943
 • 021-46147967
 • 021-46147907
 • 021-46147885
همیشه در دسترس