دسته‌بندی: پیش فروش

معایب پیش خرید آپارتمان در چیتگر
پیش فروش

معایب پیش خرید آپارتمان در چیتگر

زمان مطالعه: 6 دقیقه هر نوع معامله‌ای دارای مزایا و معایب مختلفی است. برای کسب نتیجه مطلوب و پیشگیری از ضرر و زیان در معامله لازم است با معایب آن نیز آشنا شوید. هرچند احتمال وقوع این معایب بسیار کم و نادر است، ولی باز هم لازم است راجع به آن‌ها اطلاعات کاملی داشته باشید تا از ضرر و زیان احتمالی جلوگیری شود.در این مقاله به بررسی معایب پیش‌خرید آپارتمان در چیتگر می‌پردازیم تا با دید باز اقدام به انجام معامله نمایید. در زیر نمونه هایی از معایب احتمالی پیش‌خرید آپارتمان در این منطقه ذکر شده اس .برای جلوگیری از تمامی مشکلات و معایب احتمالی، لازم است در انتخاب تعاونی و سازنده پروژه مورد نظر، نهایت دقت و وسواس را به خرج دهید.

نمایش کامل >>
پروژه‌های پیش خرید آپارتمان در منطقه 22 تهران تا سقف 2 میلیارد
پیش فروش

پروژه‌های پیش خرید آپارتمان در منطقه 22 تهران تا سقف 2 میلیارد

زمان مطالعه: 4 دقیقه پروژه‌های مسکونی، رفاهی متعددی که در این منطقه در حال ساخت است، افراد را برای پیش‌خرید آپارتمان در منطقه 22 تهران، بیش از پیش ترغیب می‌کند.پروژه‌های زیادی در طی این سال‌ها برای پیش‌خرید آپارتمان، توسط شرکت‌های مختلف در منطقه 22 ساخته شده‌اند که برخی از این پروژه‌ها مناسب و موفق بوده‌اند و برخی دیگر در سطح پایینی قرار گرفته‌اند.به دنبال جریان رشد اقتصادی در این منطقه، هرگونه سرمایه‌گذاری به ویژه پیش‌خرید آپارتمان در منطقه 22 تهران تا سقف 2 میلیارد تومان سودآور خواهد بود.

نمایش کامل >>
پیش فروش ملک در گرمدره
پیش فروش

پیش فروش ملک در گرمدره

زمان مطالعه: 11 دقیقه گرمدره از جمله مناطق حومه‌ای مهم در تهران به شمار می‌آید که در سال‌های اخیر در زمینه سرمایه‌گذاری ملک رشد بالایی داشته است. ما در این قسمت به بررسی تخصصی پیش‌خرید ملک در محدوده گرمدره می‌پردازیم.

نمایش کامل >>
عرف پرداخت در پیش خرید آپارتمان چقدر است؟
پیش فروش

عرف پرداخت در پیش خرید آپارتمان چقدر است؟

زمان مطالعه: 5 دقیقه در پیش‌خرید آپارتمان، عرف پرداخت به شیوه‌ای انجام می‌شود که طرفین بر آن توافق داشته باشند. مبلغ بیعانه معمولا 25 تا 35 درصد از مبلغ کل آپارتمان است، اما ممکن است به 40 تا 50 درصد نیز برسد. در گذشته، معاملات اغلب به صورت نقدی یا با استفاده از چک شخصی انجام می‌شد، اما امروزه شیوه‌های امنیتی بیشتری برای پرداخت در پیش‌خرید آپارتمان وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

نمایش کامل >>
مراحل پیش خرید آپارتمان
پیش فروش

مراحل پیش خرید آپارتمان

زمان مطالعه: 5 دقیقه پیش خرید آپارتمان به افراد کمک می‌کند تا با پرداخت اقساط، صاحب خانه شوند. در قرارداد پیش فروش، تمام جزئیات مربوط به آپارتمان باید قید شود تا پس از تحویل مشکلی به وجود نیاید. افراد آگاه برای جلوگیری از ایجاد مشکلات، حین نوشتن قرارداد و تنظیم آن به تمام جزئیات توجه دارند. پس از صدور پروانه ساختمان، پیش فروشنده اقدام به تبلیغات و عرضه می‌نماید. دراین مقاله به بررسی چگونگی پیش خرید آپارتمان، مراحل پیش خرید آپارتمان ونکات مهم برای پیش خرید پرداخته‌ایم.

نمایش کامل >>
پروژه های مطمئن چیتگر
پیش فروش

پروژه‌های پیش خرید آپارتمان مطمئن چیتگر

زمان مطالعه: 6 دقیقه شهرک چیتگر که به شهرک امام رضا نام گذاری شده و در منطقه 22 واقع شده است که به دلیل ساخت و ساز های زیاد به یک منطقه متاسی جهت سکونت -تجارت و تفریح شناخته شده است. این شهرک به دلیل نزدیکی به دریاچه شهدای خلیج فارس که به دریاچه چیتگر نیز معروف است و پارک جنگلی دارای آب و هوای بسیار عالی است.پروژه‌های مطمئن برای سرمایه‌گذاری گزینه‌های بسیار مناسبی هستند. زیرا شخص سرمایه‌گذار خیالش راحت است که سرمایه‌اش از بین نمی‌رود ،ما تیم تحریره فرتاک در این مقاله به معرفی پروژه‌های مطمئن، مزایای سرمایه‌گذاری در آن‌ها، چشم‌انداز آینده سرمایه‌گذاری، روش تشخیص و… می‌پردازیم می‌توانید برای آگاهی یافتن از این موارد تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

نمایش کامل >>
تفاوت پیش خرید آپارتمان با 2 قیمت قطعی و علی الحساب
پیش فروش

تفاوت پیش خرید آپارتمان با 2 قیمت قطعی و علی الحساب

زمان مطالعه: 6 دقیقه بدون شک پیش‌خرید آپارتمان مزایای زیادی برای خریدار به همراه خواهد داشت؛ سود مالی بالا و امکان پرداخت مبلغ مورد نظر در طی چندین مرحله و همچنین امکان اعمال نظر و تغییرات دلخواه در پروژه از جمله این مزایا می‌باشد که در ادامه به شرح کامل‌تر آن پرداخته شده است.قیمت پیش خرید ملک نسبت به ملک آماده کمتر است که خریدار با تکمیل ملک می‌تواند آن را به مبلغی بیشتر بفروشد و از این طریق به سودآوری برسد.کمپانی فرتاک از جمله بهترین تعاونی‌های معتبر در منطقه 22 تهران است که شما می‌توانید در زمینه پیش ‌‎خرید آپارتمان از این طریق اقدام نمایید.

نمایش کامل >>
قیمت آپارتمان در دریاچه چیتگر
پیش فروش

قیمت آپارتمان در دریاچه چیتگر

زمان مطالعه: 6 دقیقه چیتگر یکی از مناطقی است که در حال حاضر مورد توجه افراد برای سرمایه‌گذاری قرار دارد. ما در این مقاله به بررسی عوامل موثر بر قیمت آپارتمان در دریاچه چیتگر، روند قیمت‌ها در آیند و ….می‌پردازیم.عوامل بسیار زیادی برای تعیین قیمت آپارتمان در دریاچه چیتگر در نظر گرفته می‌شوند. شما می‌توانید با بررسی این عوامل یک آپارتمان را با بهترین شرایط خریداری نمایید.می‌دانید که دریاچه چیتگر به دلیل آب‌وهوایی که دارد و همچنین موقعیت مکانی و دسترسی به مناطق مختلف و مسیرهای اصلی، مورد توجه تعاونی‌ها و همچنین افراد برای سرمایه‌گذاری در ملک قرار گرفته است.قیمت آپارتمان در دریاچه چیتگر، در مقایسه با سایر مناطق بسیار کمتر است. اما پیش‌بینی می‌شود که با توجه به شرایط و امکانات این منطقه، قیمت آپارتمان در آینده رشد زیادی داشته باشد.

نمایش کامل >>
پیش فروش آپارتمان
پیش فروش

پیش فروش آپارتمان

زمان مطالعه: 16 دقیقه پیش خرید و پیش فروش به قراردادی گفته می شود که در آن ملک یا آپارتمان قبل از تکمیل شدن قابل سرمایه گذاری یا به اصطلاح قابل پیش خرید و پیش فروش است.این نوع از سرمایه‌گذاری در ملک با استقبال زیاد از طرف مردم و سرمایه‌داران روبه‌رو شد و در بازه زمانی کمتر از یک دهه زمینه‌ای را فراهم کرد و همین امر باعث رشد پتانسیل و ترقی چشمگیری در بسیاری از شهرها و محله ها می‌شود.پیش فروش آپارتمان دارای یکسری قوانین و مقررات خاص است به همین دلیل میزان کلاهبرداری و سواستفاده ازآن به حداقل ترین میزان خود‌ می رسد.روش سرمایه گذاری پیش خرید آپارتمان جز پرطرفدار ترین میزان سرمایه گذاری نسبت به سایر معاملات است.برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

نمایش کامل >>