زمان مطالعه: 3 دقیقه

جدیدترین مقالات و نوشته‌ها

پروژه نارنجستان 3
زمان مطالعه: 4 دقیقه در این مقاله تیم تحریه فرتاک...
معرفی منطقه گرمدره
زمان مطالعه: 5 دقیقه گرمدره یکی از شهرهای استان البرز...
معرفی منطقه میدان المپیک
زمان مطالعه: 5 دقیقه منطقه میدان المپیک یکی از محله‌های...
معرفی شهرک چشمه
زمان مطالعه: 5 دقیقه شهرک چشمه در منطقه 22 تهران...

مقالات مرتبط با سرمایه‌گذاری در ملک

معرفی منطقه گرمدره
تیم تحریریه فرتاک

معرفی منطقه گرمدره

زمان مطالعه: 5 دقیقه گرمدره یکی از شهرهای استان البرز با آب و هوای بسیار خنک‌تری نسبت به شهر‌های اطراف با طبیعت همیشه سبز و سرزنده همراه با آثار تاریخی به جا مانده است. ما در تیم مهندسی فرتاک قصد داریم با بررسی بافت شهری، محلات مانند امیرآباد و کوهک و.. .، دسترسی ها و زیر ساخت ها، اماکن تاریخی و گردشگری همچون بقایای قلعه سالار و…، طبیعت و آب و هوا و به معرفی پروژه های فعال فرتاک مانند برج های دوقلوی فرتاک برای شما عزیزان میپردازیم تا به شما در یک سرمایه گذاری موفق کمک کنیم

معرفی منطقه میدان المپیک
تیم تحریریه فرتاک

معرفی منطقه میدان المپیک

زمان مطالعه: 5 دقیقه منطقه میدان المپیک یکی از محله‌های قدیمی و پرطرفدار برای سرمایه گذاران با آب و هوایی عالی با امکانات رفاهی خوب است که در بخش جنوبی دهکده المپیک قرار دارد. ما در تیم مهندسی فرتاک قصد داریم به میدان المپیک را از نظر جمعیت، موقعیت جغرافیایی، دسترسی ها، بافت این منطقه، پروژه های درحال ساخت همچون شهرک لاله، زیبادشت بالا و شهرک چشمه و… و جاذبه‌های تفریحی و گردشگری نظیر سینما المپیک، پارک فرهنگ و ساحل و بوستان جوانمردان و… بپردازیم و به شما عزیزان جهت یک سرمایه گذاری موفق کمک کنیم .

معرفی شهرک چشمه
تیم تحریریه فرتاک

معرفی شهرک چشمه

زمان مطالعه: 5 دقیقه شهرک چشمه در منطقه 22 تهران یکی از مناطقی است که مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته و همچنین به دلیل داشتن قدمت چندبن ساله یکی از شهرک های قدیمی منطقه به حساب میاید. موقعیت مکانی شهرک چشمه و نزدیکی به اتوبان های مهم و دریاچه و پارک چیتگر از این منطقه را از امکانات رفاهی و تفریحی غنی ساخته و نزدیکی به مراکز درمانی و اداری دسترسی عالی را برای این منطقه رقم زده است.

مراکز درمانی منطقه 22 تهران
تیم تحریریه فرتاک

مراکز درمانی منطقه 22 تهران

زمان مطالعه: 5 دقیقه منطقه 22 تهران به دلیل دارا بودن انواع درمانگاه، کلینیک، بیمارستان و مراکز بهداشتی با تجهیزات عالی و امکانات زیاد، از بهترین مناطق تهران از نظر ارائه خدمات درمانی است. در این مقاله، تعاونی فرتاک به بررسی و معرفی مراکز درمانی مهم و نوع خدمات این مراکز در منطقه 22 تهران پرداخته‌اند و در آن به نحوه انتخاب بهترین مرکز درمانی و هزینه درمان نیز پرداخته‌اند. برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

پروژه‌های مجموعه فرتاک

پروژه تجاری مسکونی برج فرتاک واقع در گرمدره (160واحدی)

کارفرما:

(خصوصی) فرتاک

آدرس:

گرمدره، خیابان تاج‌بخش، کوچه محسنی

تاریخ:

شروع: 1399

پایان: 1403

کارفرما:

(خصوصی) فرتاک

آدرس:

منطقه 22، شهرک چشمه

تاریخ:

شروع: 1402

پایان: 1405

پروژه برج فراز - گروه مهندسی فرتاک

کارفرما:

(خصوصی) فرتاک

آدرس:

منطقه 22، مروارید شهر، فاصله 10 متری از اتوبان حکیم

تاریخ:

شروع: 1402

پایان: 1405

همکاری در پروژه مجتمع تجاری اداری المپیک، در ضلع شمال غربی میدان المپیک با زیر بنا 8884 متر

کارفرما:

(خصوصی) فرتاک

آدرس:

منطقه 22، شهرک چشمه

تاریخ:

شروع: 1402

پایان: 1405

تیم تحریریه فرتاک متشکل از متخصصین و کارشناسان فروش ملک و آپارتمان، جهت مطالعه و پاسخ‌دهی به سوالات شما عزیزان مقالات متعددی را منتشر کرده و هر روز نیز جدید‌ترین موضوعات حوزه ملک، انبوه‌سازی، پیش فروش و تعاونی‌های مسکن در منطقه 22 تهران مورد پوشش قرار می‌دهد.

معرفی معتبر‌ترین تعاونی‌های منطقه 22

پروژه نارنجستان 3
تیم تحریریه فرتاک

پروژه نارنجستان 3

زمان مطالعه: 4 دقیقه در این مقاله تیم تحریه فرتاک به بررسی کامل جزئیاتی از پروژه نارنجستان ۳ که شامل مدل پیش‌فروش، نحوه پرداخت، دسترسی‌ها، امکانات و… است، می‌پردازیم.در ادامه با ما همراه باشید تا پروژه‌های مشابه را نیز به شما معرفی کنیم تا بتوانید به منظور سرمایه‌گذاری انتخاب‌های بیشتری پیش روی خود داشته باشید.

تفاوت پروژه‌های تعاونی ساز و شخصی ساز چیتگر
تیم تحریریه فرتاک

تفاوت پروژه‌های تعاونی ساز و شخصی ساز چیتگر

زمان مطالعه: 5 دقیقه در پروژه‌های تعاونی ساز خیال شما از بابت سازنده و اعتبار آن راحت است. اما اعتماد کردن به یک پروژه شخصی ساز سخت‌تر است. سابقه و رزومه از موارد حائز اهمیت در این زمینه است. در حالت کلی پروژه‌های تعاونی ساز برای متقاضیان دارای قیمت مناسب‌تری است. در این پروژه‌ها سودی از شما گرفته نمی‌شود، اما در مقابل شما حق انتخاب واحد را به صورت مستقیم نخواهید داشت و شماره واحد شما طبق خوش‌حسابی تعیین می‌شود.در نهایت اینکه کدام پروژه را انتخاب نمایید، نیاز به بررسی شرایط و موقعیت دارد.

بازاریابی تعاونی چیست؟
تیم تحریریه فرتاک

بازاریابی تعاونی چیست؟

زمان مطالعه: 6 دقیقه می‌توانیم در توضیح بازاریابی تعاونی بیان کنیم که؛ به پیاده‌سازی روش‌های بازاریابی در سازمان‌های تعاونی گفته می‌شود. در معنای گسترده‌تر به فعالیت‌هایی گفته می‌شود که به منظور جذب مشتریان، تبلیغ و فروش محصولات یا خدمات تعاونی‌ها انجام می‌شود.هدف اصلی این فعالیت جلب رضایت مشتریان و بهبود شرایط اقتصادی اعضای تعاونی از طریق افزایش فروش است.
روش جذب مشتری به شیوه بازاریابی تعاونی، در میان شبکه‌ای از فروشندگان و بازاریابان با همکاری مشترک در فروش و توزیع محصولات انجام می‌‌شود که دارای مزایای قابل توجهی برای فروشندگان و حتی مشتریان است.

مقالات مرتبط با پیش خرید/فروش آپارتمان

معایب پیش خرید آپارتمان در چیتگر
تیم تحریریه فرتاک

معایب پیش خرید آپارتمان در چیتگر

زمان مطالعه: 6 دقیقه هر نوع معامله‌ای دارای مزایا و معایب مختلفی است. برای کسب نتیجه مطلوب و پیشگیری از ضرر و زیان در معامله لازم است با معایب آن نیز آشنا شوید. هرچند احتمال وقوع این معایب بسیار کم و نادر است، ولی باز هم لازم است راجع به آن‌ها اطلاعات کاملی داشته باشید تا از ضرر و زیان احتمالی جلوگیری شود.در این مقاله به بررسی معایب پیش‌خرید آپارتمان در چیتگر می‌پردازیم تا با دید باز اقدام به انجام معامله نمایید. در زیر نمونه هایی از معایب احتمالی پیش‌خرید آپارتمان در این منطقه ذکر شده اس .برای جلوگیری از تمامی مشکلات و معایب احتمالی، لازم است در انتخاب تعاونی و سازنده پروژه مورد نظر، نهایت دقت و وسواس را به خرج دهید.

پروژه‌های پیش خرید آپارتمان در منطقه 22 تهران تا سقف 2 میلیارد
تیم تحریریه فرتاک

پروژه‌های پیش خرید آپارتمان در منطقه 22 تهران تا سقف 2 میلیارد

زمان مطالعه: 4 دقیقه پروژه‌های مسکونی، رفاهی متعددی که در این منطقه در حال ساخت است، افراد را برای پیش‌خرید آپارتمان در منطقه 22 تهران، بیش از پیش ترغیب می‌کند.پروژه‌های زیادی در طی این سال‌ها برای پیش‌خرید آپارتمان، توسط شرکت‌های مختلف در منطقه 22 ساخته شده‌اند که برخی از این پروژه‌ها مناسب و موفق بوده‌اند و برخی دیگر در سطح پایینی قرار گرفته‌اند.به دنبال جریان رشد اقتصادی در این منطقه، هرگونه سرمایه‌گذاری به ویژه پیش‌خرید آپارتمان در منطقه 22 تهران تا سقف 2 میلیارد تومان سودآور خواهد بود.

معرفی شهرک راه آهن منطقه 22
تیم تحریریه فرتاک

معرفی شهرک راه آهن منطقه 22

زمان مطالعه: 9 دقیقه شهرک راه آهن منطقه 22 تهران با دارا بودن امکانات رفاهی و گردشگری فراوان، محبوبیت زیادی در بین ساکنین و بازدیدکنندگان دارد. شهرک راه آهن از جمله محله‌های زیبا و خوش مسیرترین مناطق غرب تهران است که دسترسی آسان به بزرگراه‌های همت، حکیم و آزادگان دارد. در این منطقه شهرک‌های متعددی وجود دارند از جمله: شهرک دانشگاه صنعتی شریف، شهرک کوهستان، شهرک نسیم، شهرک نگین غرب و شهرک چیتگر.وسعت بالای این محله و وجود بهترین مراکز تفریحی و خدماتی، آن را به محل مناسبی برای سرمایه‌گذاری در ملک نیز تبدیل کرده است.

پیش فروش ملک در گرمدره

زمان مطالعه: 11 دقیقه گرمدره از جمله مناطق حومه‌ای مهم در تهران به شمار می‌آید که در سال‌های اخیر در زمینه سرمایه‌گذاری ملک رشد بالایی داشته است. ما در این قسمت به بررسی تخصصی پیش‌خرید ملک در محدوده گرمدره می‌پردازیم.

عرف پرداخت در پیش خرید آپارتمان چقدر است؟
تیم تحریریه فرتاک

عرف پرداخت در پیش خرید آپارتمان چقدر است؟

زمان مطالعه: 5 دقیقه در پیش‌خرید آپارتمان، عرف پرداخت به شیوه‌ای انجام می‌شود که طرفین بر آن توافق داشته باشند. مبلغ بیعانه معمولا 25 تا 35 درصد از مبلغ کل آپارتمان است، اما ممکن است به 40 تا 50 درصد نیز برسد. در گذشته، معاملات اغلب به صورت نقدی یا با استفاده از چک شخصی انجام می‌شد، اما امروزه شیوه‌های امنیتی بیشتری برای پرداخت در پیش‌خرید آپارتمان وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

مراحل پیش خرید آپارتمان
تیم تحریریه فرتاک

مراحل پیش خرید آپارتمان

زمان مطالعه: 5 دقیقه پیش خرید آپارتمان به افراد کمک می‌کند تا با پرداخت اقساط، صاحب خانه شوند. در قرارداد پیش فروش، تمام جزئیات مربوط به آپارتمان باید قید شود تا پس از تحویل مشکلی به وجود نیاید. افراد آگاه برای جلوگیری از ایجاد مشکلات، حین نوشتن قرارداد و تنظیم آن به تمام جزئیات توجه دارند. پس از صدور پروانه ساختمان، پیش فروشنده اقدام به تبلیغات و عرضه می‌نماید. دراین مقاله به بررسی چگونگی پیش خرید آپارتمان، مراحل پیش خرید آپارتمان ونکات مهم برای پیش خرید پرداخته‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *