استعلام تعاونی مسکن چیتگر

content
خلاصه محتوا:
5/5
اگر می‌خواهید از طریق تعاونی مسکن اقدام به خرید خانه کنید لازم است تا به نکاتی دقت داشته باشید. پس در این بخش از مقاله با ما همراه باشید تا با بهترین تعاونی مسکن چیتگر آشنا شوید و درست‌ترین تصمیمات را بگیرید. برای شناخت تعاونی خوب اول از همه پیشینه و ریشه تعاونی و همچنین دلایل ایجاد آن را مورد بررسی قرار دهید. سپس پروژه‌های تکمیلی آن را مشاهده کرده و بر اساس فعالیت‌های منظم در حال حاضرشان، مطمئن شوید که تعاونی مورد نظر معتبر است.

فرتاک Wiki

زمان مطالعه: 5 دقیقه

زمان مطالعه: 5 دقیقه

چیتگر یکی از بهترین قسمت‌های منطقه 22 است. منطقه 22 آخرین بخش تازه تأسیس تهران محسوب می‌شود. این منطقه به دلایل مختلفی همچون آب‌وهوای مناسب، موقعیت عالی تجاری و گردشگری و… به قطب سرمایه‌گذاری تبدیل شده است.

درصد بالایی از سرمایه‌گذاری‌ها در این منطقه از طریق تعاونی‌های شخصی و دولتی انجام می‌شود که سود خوبی را عاید سرمایه‌گذاران می‌کند.

برای اینکه بتوانید سرمایه‌گذاری موفقی را داشته باشید لازم است تا با بهترین تعاونی مسکن چیتگر و همچنین چگونگی استعلام تعاونی مسکن چیتگر آشنا شوید. پس با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

تعاونی مسکن چیست؟

تعاونی مسکن چیست؟

توسعه اقتصادی از اهداف مهم هر جامعه و کشوری به شمار می‌رود. کشور ما نیز همین هدف را در لیست امورات خود دارد. حوزه‌های زیادی وجود دارند که بهبود و رشد آنها وابسته به اقتصاد است. مسکن از جمله موارد مهمی است که ارتباط مستقیمی با اقتصاد کشورمان دارد.

از آنجایی که وضعیت اقتصادی جامعه ما نابسامان است به تبع آن، اوضاع مسکن نیز دچار تورم و نوسانات شدید شده است. برای حل این مشکل دولت تعاونی‌های مسکن را تأسیس کرده است. این تعاونی‌ها به عنوان بهترین راه‌حل‌ برای سرمایه‌گذاری در مسکن به حساب می‌آیند.

تعاونی مسکن متشکل از گروهی از افراد حقیقی است که با جمع‌آوری سرمایه خود اقدام به ساخت مسکن می‌کنند. در این نوع سرمایه‌گذاری از تمامی اعضا سرمایه یکسانی جهت ساختمان‌سازی دریافت می‌شود.

سرمایه این شرکت‌های تعاونی از طریق دو روش سرمایه اعضای متشکل تعاونی و وام‌های بانکی و دولتی تأمین می‌شود. بر همین اساس گاهی تمام سرمایه لازم برای اجرای پروژه، توسط سرمایه خود اعضای تعاونی تأمین می‌شود.

 اما در برخی مواقع نیز سرمایه اعضا کافی نبوده و بانک‌ها و موسسات مالی (از جمله بانک مسکن ایران) با اعطای وام بخشی از سرمایه مورد نیاز تعاونی را تأمین می‌کنند.

وام‌هایی که این بانک‌ها به تعاونی‌های مسکن می‌دهند، دارای بهره کم با بازپرداخت طولانی مدت هستند. همچنین این بانک‌ها در شرایط ویژه می‌توانند تا سقف 80 درصد از هزینه‌های پروژه را عهده‌دار شوند.

تعاونی مسکن چیتگر

با توجه به آنکه منطقه چیتگر موقعیت عالی برای سرمایه‌گذاری را دارد، تعاونی مسکن چیتگر فعال‌ترین تعاونی‌های تهران را به خود اختصاص داده است. بیش از 90 درصد پروژه‌های ساختمانی در این منطقه از طریق تعاونی‌های شخصی و دولتی ساخته می‌شوند. حوزه فعالیت این تعاونی‌ مسکن چیتگر گسترده است و شامل موارد زیر می‌شود:

 • خرید زمین، خانه، آپارتمان، ساختمان مسکونی، اداری و تجاری و واگذاری آنها به اعضای تعاونی به صورت نقد یا اقساط
 • خرید زمین و ساخت آپارتمان با گردآوری سرمایه اعضا و واگذاری واحدها به آنان
 • ارائه خدمات مهندسی و معماری به اعضای تعاونی
 • نظارت و بررسی مستمر بر ساخت‌وسازهای تعاونی
 • اجاره دادن خانه‌ها و واحدهای مسکونی شرکت به اعضا
 • نگهداری کردن از تأسیسات ساختمان‌سازی، انجام تعمیرات، اداره کردن ساختمان‌های وابسته به تعاونی

تعاونی مسکن چیتگر در این ناحیه با ارائه خدمات مناسب و ساختمان‌سازی‌‌های استاندارد خود نیازمندی‌های مسکن را در سطح جامعه تا حدود زیادی توانسته است برطرف کند.

 

استعلام تعاونی مسکن چیتگر desk
بررسی تعاونی های چیتگر

استعلام تعاونی مسکن چیتگر

اگر برای سرمایه‌گذاری در منطقه چیتگر به دنبال یک تعاونی خوب می‌گردید، استعلام پذیر بودن آن را در نظر بگیرید. به این معنی که بتوانید سابقه تعاونی، نوع ارائه خدمات، نحوه پرداخت مشتریان، نوع تجهیزات و فناوری‌های به کار برده شده و… را مورد بررسی و مشاهده قرار دهید.

در هنگام استعلام تعاونی مسکن چیتگر به این نکته توجه داشته باشید که باید اطلاعات، خدمات، پروژه‌ها و سایر موارد کاملا شفاف و روشن باشند.

داشتن یک سایت معتبر از تعاونی مسکن چیتگر می‌تواند یک ابزار قدرتمندی باشد تا با استفاده از آن مشتریان بتوانند موارد بسیاری را استعلام کنند.

بنابراین جهت اطمینان قبل از اقدام به سرمایه‌گذاری یک استعلام از تعاونی مورد نظر بگیرید.

مزایا و معایب تعاونی مسکن چیتگر

مزایا و معایب تعاونی مسکن چیتگر

تعاونی مسکن از جمله نهاد کمک‌کننده در راستای خانه‌دار کردن اقشار مختلف جامعه به ویژه قشر ضعیف و متوسط است. خرید ملک از طریق تعاونی مسکن چیتگر دارای مزایای خوب و مناسبی به قرار زیر است:

 •  هزینه‌های ساخت‌وساز در بین چندین خانوار تقسیم می‌شود و این موجب می‌شود تا هزینه کمتری را پرداخت نمایند.
 • افرادی که سرمایه کافی برای خرید خانه در حالت عادی ندارند، می‌توانند با سرمایه کم‌شان توسط تعاونی‌های مسکن صاحب خانه شوند.
 • با خرید مسکن از طریق تعاونی مسکن چیتگر شما تنها درصد کمی از آن را نقداً حساب می‌کنید و مابقی هزینه‌ها را به روش اقساط پرداخت خواهید کرد. بنابراین نحوه پرداخت آسان و طولانی را خواهید داشت.
 • با استفاده از تعاونی مسکن، این مکان برای شما وجود دارد که بتوانید در طراحی داخلی ساختمان، نظرات خود را با مهندسین آن به اشتراک بگذارید.
 • با خرید خانه از طریق تعاونی شما هزینه پایینی نسبت به بازار مسکن خواهید پرداخت؛ اما هنگام فروش آن سود خوبی را می‌توانید کسب کنید.

با توجه به آنچه گفته شد خرید مسکن از طریق تعاونی بسیار مناسب، مطمئن و سودآور است.

سرمایه‌گذاری از این طریق معایب و یا محدودیت خاصی ندارد. اما لازم است این را بدانید که این روش برای کسانی که قصد دارند خیلی سریع و بلافاصله صاحب خانه شده و در آن سکنی گزینند، مناسب نیست.

به طور کلی توصیه ما به شما این است که قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری استعلام تعاونی مسکن چیتگر را بگیرید تا با اطمینان خاطر این کار را انجام دهید.

بهترین تعاونی مسکن چیتگر

بهترین تعاونی مسکن چیتگر

اگر می‌خواهید از طریق تعاونی مسکن اقدام به خرید خانه کنید لازم است تا به نکاتی دقت داشته باشید. پس در ادامه این بخش از مقاله با ما همراه باشید تا با بهترین تعاونی مسکن چیتگر آشنا شوید و درست‌ترین تصمیمات را بگیرید.

برای شناخت تعاونی خوب اول از همه پیشینه و ریشه تعاونی و همچنین دلایل ایجاد آن را مورد بررسی قرار دهید. سپس پروژه‌های تکمیلی آن را مشاهده کرده و بر اساس فعالیت‌های منظم در حال حاضرشان، مطمئن شوید که تعاونی مورد نظر معتبر است.

ما در اینجا شرکت تعاونی فرتاک را به عنوان یکی از بهترین تعاونی مسکن چیتگر معرفی می‌کنیم. این شرکت با داشتن سال‌ها سابقه و به سرانجام رساندن پروژه‌های بزرگ توانسته است تا به یک تعاونی خوشنام در این منطقه تبدیل شود.

 شرکت تعاونی کاشانه سازه فرتاک در کنار رعایت کردن تمامی نکات قانونی و استاندارد در زمینه‌های مختلف تهیه زمین، ساخت پروژه‌های مسکونی، اداری و تجاری به صورت انبوه مشغول به فعالیت است. همچنین تامین و واردات تجهیزات و لوازم و مصالح مورد نیاز ساخت‌وساز بخش دیگری از فعالیت‌های این تعاونی به شمار می‌رود.

این مسئله بدان معناست که مصالح با قیمتی ارزان‌تر از همه‌جا به دست مهندسین این شرکت می‌رسد و در کل هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌شود؛ در نتیجه خریداران و اعضای تعاونی هزینه کم‌تری را نسبت به دیگر تعاونی‌ها پرداخت می‌کنند.

علاوه بر این شما در وبسایت این تعاونی می‌توانید نحوه و میزان پیشرفت پروژه خود را دنبال کنید.

شما با سرمایه‌گذاری در این تعاونی در طول انجام پروژه و یا پس از تکمیل آن می‌توانید به سود خوب و قابل ملاحظه‌ای دست یابید.

داشتن تخصص و تجربه و همچنین تعهد از دیگر ملاک‌های انتخاب بهترین تعاونی مسکن چیتگر است که این تعاونی نام برده شده دارای آنها می‌باشد.

 

شما از طریق این تعاونی می‌توانید یک سرمایه‌گذاری مطمئن و پر سودی را تجربه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

امتیاز کاربران:

5/5

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس‌های ما

از ساعت 8:00 الی 18:00
روز سال ۲۴*۳۶۰ ساعت روز در
 • 021-46127729
 • 021-46147943
 • 021-46147967
 • 021-46147907
 • 021-46147885
همیشه در دسترس