دسته‌بندی: تعاونی

معرفی تعاونی سپاشهر
تعاونی

معرفی تعاونی سپاشهر

زمان مطالعه: 5 دقیقه شرکت تعاونی توسعه و عمران سازور پایداران ابنیه شهر که به اختصار به تعاونی سپاشهر معروف است ، همانند تعاونی فرتاک از تعاونی های شخصی در منطقه 22 است.تعاونی سپاشهر چندین پروژه فعال در چیتگر و شهرک‌های اطراف آن دارد. از افتخارات این شرکت تعاونی میتوان به قرار گرفتن بین یکصد برند برتر سل و دریافت گواهی بین المللی تایید کفیت اشاره کرد.تعاونی سپاشهر از زمان تاسیس تاکنون شش پروژه عمرانی را شروع کرده است که در این مقاله به معرفی پروژه‌ها پرداخته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

نمایش کامل >>
تفاوت پروژه‌های تعاونی ساز و شخصی ساز چیتگر
تعاونی

تفاوت پروژه‌های تعاونی ساز و شخصی ساز چیتگر

زمان مطالعه: 5 دقیقه در پروژه‌های تعاونی ساز خیال شما از بابت سازنده و اعتبار آن راحت است. اما اعتماد کردن به یک پروژه شخصی ساز سخت‌تر است. سابقه و رزومه از موارد حائز اهمیت در این زمینه است. در حالت کلی پروژه‌های تعاونی ساز برای متقاضیان دارای قیمت مناسب‌تری است. در این پروژه‌ها سودی از شما گرفته نمی‌شود، اما در مقابل شما حق انتخاب واحد را به صورت مستقیم نخواهید داشت و شماره واحد شما طبق خوش‌حسابی تعیین می‌شود.در نهایت اینکه کدام پروژه را انتخاب نمایید، نیاز به بررسی شرایط و موقعیت دارد.

نمایش کامل >>
بازاریابی تعاونی چیست؟
تعاونی

بازاریابی تعاونی چیست؟

زمان مطالعه: 6 دقیقه می‌توانیم در توضیح بازاریابی تعاونی بیان کنیم که؛ به پیاده‌سازی روش‌های بازاریابی در سازمان‌های تعاونی گفته می‌شود. در معنای گسترده‌تر به فعالیت‌هایی گفته می‌شود که به منظور جذب مشتریان، تبلیغ و فروش محصولات یا خدمات تعاونی‌ها انجام می‌شود.هدف اصلی این فعالیت جلب رضایت مشتریان و بهبود شرایط اقتصادی اعضای تعاونی از طریق افزایش فروش است.
روش جذب مشتری به شیوه بازاریابی تعاونی، در میان شبکه‌ای از فروشندگان و بازاریابان با همکاری مشترک در فروش و توزیع محصولات انجام می‌‌شود که دارای مزایای قابل توجهی برای فروشندگان و حتی مشتریان است.

نمایش کامل >>
استعلام تعاونی‌های مسکن
تعاونی

استعلام تعاونی‌های مسکن

زمان مطالعه: 6 دقیقه برای استعلام تعاونی‌‌های مسکن، شما بایستی اطلاعات کاملی در مورد تعاونی‌ها از قبیل؛ شماره ثبت و پیگیری از طریق سامانه‌های الکترونیکی، آدرس، سابقه تعاونی و مواردی از این دست را در اختیار داشته باشید.
بررسی و استعلام تعاونی‌های مسکن به شما این امکان را می‌دهد که با اطمینان خاطر بیشتری نسبت به سرمایه‌گذاری در حوزه مسکن اقدام نمایید. در ادامه به بررسی روش‌های استعلام تعاونی‌های مسکن پرداخته‌ایم.مواردی ذکر شد که از جمله نکات مهم در زمینه استعلام تعاونی‌های مسکن می‌باشد که بایستی به آنها توجه داشته باشید.

نمایش کامل >>
تحقیق در مورد شرکت های تعاونی
تعاونی

تحقیق در مورد شرکت های تعاونی

زمان مطالعه: 6 دقیقه شرکت‌های تعاونی به عنوان نوعی از سازمان‌های اقتصادی، با هدف کمک به رشد و توسعه اقتصادی جامعه شکل گرفته‌اند. در این نوع سازمان، افراد با همکاری و تعاون به منظور دستیابی به هدفی مشترک، سرمایه‌گذاری و کار می‌کنند.شرکت‌های تعاونی ملک به عنوان یکی از انواع شرکت‌ها، برای تأمین نیازهای مسکن جامعه شکل گرفته‌اند. در این نوع شرکت‌ها، اعضا با همکاری و تعاون در قالب یک سازمان، به منظور دستیابی به مسکنی مناسب، فعالیت می‌کنند. این شرکت‌ها، از طریق تحقیقات و مطالعات مختلف، به دنبال پیدا کردن مناطق مناسب جهت ساخت‌وساز مسکن هستند.

نمایش کامل >>
استعلام تعاونی مسکن چیتگر
تعاونی

استعلام تعاونی مسکن چیتگر

زمان مطالعه: 5 دقیقه اگر می‌خواهید از طریق تعاونی مسکن اقدام به خرید خانه کنید لازم است تا به نکاتی دقت داشته باشید. پس در این بخش از مقاله با ما همراه باشید تا با بهترین تعاونی مسکن چیتگر آشنا شوید و درست‌ترین تصمیمات را بگیرید.
برای شناخت تعاونی خوب اول از همه پیشینه و ریشه تعاونی و همچنین دلایل ایجاد آن را مورد بررسی قرار دهید. سپس پروژه‌های تکمیلی آن را مشاهده کرده و بر اساس فعالیت‌های منظم در حال حاضرشان، مطمئن شوید که تعاونی مورد نظر معتبر است.

نمایش کامل >>
بهترین تعاونی چیتگر
تعاونی

بهترین تعاونی چیتگر

زمان مطالعه: 5 دقیقه تعاونی‌های زیادی در چیتگر آغاز به فعالیت کرده‌اند اما همکاری با یک تعاونی معتبر قطعا مزیت‌های زیادی دارد. زیرا دیگر نگرانی از بابت کلاهبرداری ندارید.همکاری با بهترین تعاونی چیتگر می‌تواند، موجب پیشرفت شما از نظر مالی شود و سودآوری زیادی را نیز تجربه کنید. به همین جهت همکاری با یک تعاونی معتبر از اهمیت زیادی برخوردار است. همکاری با یک تعاونی معتبر می‌تواند، موجب پیشرفت شما از نظر مالی شود و سودآوری زیادی را نیز تجربه کنید. به همین جهت همکاری با یک تعاونی معتبر از اهمیت زیادی برخوردار است.

نمایش کامل >>
بهترین و معتبرترین تعاونی در منطقه 22 تهران
تعاونی

بهترین و معتبرترین تعاونی در منطقه 22 تهران

زمان مطالعه: 13 دقیقه منطقه 22 تهران یکی از مناطق خوش آب و هوا و تازه ساز پایتخت است که از شرایط و چشم‌انداز فوق‌العاده‌ای برای سرمایه‌گذاری در مسکن برخوردار است.این منطقه جاذبه های گردشگری و مراکز زیادی در خود جای داده است که از جمله آن ها می توانیم پارک جنگلی چیتگر -آبشار تهران-دریاچه چیتگر و بازار بزرگ ایران که به عتوان بزرگترین مرکز خرید خاورمیانه شناخته شده است نام برد.
به سبب همین مزایا در این منطقه پروژه های زیادی درحال ساخت هستند.
جهت آشنایی کامل بابهترین و معتبرترین تعاونی‌های منطقه 22 تهران و شناخت بهترین پروژه‌های این تعاونی ها در منطقه که سوددهی عالی دارند، با ما همراه باشید.

نمایش کامل >>
تعاونی توسعه ابنیه همت
تعاونی

تعاونی توسعه ابنیه همت

زمان مطالعه: 6 دقیقه در این صفحه به بررسی یکی از این تعاونی‌ها به نام تعاونی توسعه ابنیه همت پرداخته‌ایم. این تعاونی با بهره‌بردن از خدمات تخصصی و ویژه با رعایت نکات قانونی، پروژه‌های خود را به انجام می‌رساند.تاریخ تاسیس این تعاونی در 21 فروردین ماه سال 1391 است.
در ادامه که پروژه به شرکت دوان ایرانیان واگذار شد، اسم پروژه به لکسون تغییر یافت.می‌توان به می‌توان به پروژه های زاگرس -پروژه فرزانگان- پروژه آرتمیس این تعاونی اشاره کرد. تا پایان مقاله با ما همراه باشید و از بررسی این تعاونی، معرفی پروژه‌های آن، قیمت و متراژ واحدها و…به طور کامل مطلع شوید.

نمایش کامل >>