معرفی بهترین مراکز فرهنگی چیتگر

content
خلاصه محتوا:
5/5
رشد روز افزون ساخت و ساز در منطقه چیتگر تهران، باعث رشد منطقه شده است و به موجب این رشد و ترقی، وجود مراکز فرهنگی، ورزشی و هنری در منطقه بیشتر از قبل احساس می‌شود. از این رو ما در این بخش به معرفی بهترین مراکز فرهنگی، ورزشی و هنری در منطقه چیتگر تهران پرداخته‌ایم و دسترسی عالی منطقه به این مراکز را برای عزیزانی که قصد دارند بیشتر از چیتگر بدانند بیان کرده‌ایم.

فرتاک Wiki

زمان مطالعه: 5 دقیقه

زمان مطالعه: 5 دقیقه

امروزه رشد روز افزون ساخت‌و‌ساز در منطقه‌ چیتگر موجب شده است تا سرمایه‌گذاران به فاکتورهای فرهنگی، ورزشی و هنری در این ناحیه توجه بیشتری داشته باشند.

به همین منظور در سال‌های اخیر مراکز فرهنگی، ورزشی و هنری در چیتگر به تعداد بالایی توسط نهادهای مختلف دولتی و خصوصی تأسیس شدند. وجود این مراکز در چیتگر باعث حفظ روحیه، نشاط و سلامت روان در میان افراد این منطقه می‌شود.

اگر به دنبال پروژه هایی مطمئن در منطقه چیتگر برای خرید ملک و سرمایه‌گذاری هستید، ما به شما گروه مهندسی «فرتاک» را معرفی می‌کنیم.

شما می‌توانید از طریق این شرکت مهندسی حرفه‌ای، مناسب‌ترین و کم ریسک‌ترین سرمایه‌گذاری را در بهترین مراکز فرهنگی، ورزشی و هنری در چیتگر داشته باشید.

در ادامه این مطلب ما را دنبال کنید تا به معرفی بهترین مراکز فرهنگی، ورزشی و هنری در چیتگر بپردازیم.

دلیل اهمیت وجود مراکز فرهنگی، ورزشی و هنری در چیتگر

مراکز فرهنگی، ورزشی و هنری در چیتگر یکی از گزینه‌های بسیار مهم در زمان خرید و فروش ملک و سرمایه‌گذاری در این منطقه محسوب می‌شوند. اگر قصد سرمایه‌گذاری ملک در هر منطقه و به ویژه چیتگر را دارید لازم است تا به امکانات آن در زمینه‌های مختلف فرهنگی، ورزشی و هنری نیز توجه داشته باشید.

وجود این امکانات در هر منطقه موجب می‌شود تا آن مکان رونق گرفته و به ناحیه‌ای بسیار بهتر و مناسب‌تر برای سکونت تبدیل شود.

افراد و خانوارها معمولا تمایل دارند در نقاطی سکونت کنند که دارای امکانات و مراکز فرهنگی، ورزشی و هنری باشد. در مناطقی مانند چیتگر، به دلیل وجود بهترین مراکز فرهنگی، ورزشی و هنری در چیتگر ساکنین آن بیشتر احساس راحتی می‌کنند و می‌توانند به سادگی از این‌گونه امکانات در نزدیکی محل زندگی خود استفاده نمایند.

حال وجود امکانات بسیار مناسب در زمینه مراکز فرهنگی، ورزشی و هنری در چیتگر یکی از دلایل پیشرفت این منطقه و رونق گرفتن آن شده است. به علاوه وجود این مراکز عاملی مهم در رشد صعودی سرمایه‌گذاری در منطقه چیتگر به شمار رفته‌اند.

بهترین مراکز فرهنگی، ورزشی و هنری در چیتگر

همان‌گونه که گفته شد وجود مراکز فرهنگی، ورزشی و هنری یکی از موارد ضروری برای مناسب بودن سکونت و سرمایه‌گذاری است. به همین منظور وجود بهترین مراکز فرهنگی، ورزشی و هنری در چیتگر در کنار دیگر عوامل آن را به مناسب‌ترین نقطه در حال رشد تبدیل کرده است.

خوشبختانه در منطقه چیتگر 22 تهران برای سهولت و راحتی ساکنین، مراکز فرهنگی، ورزشی و هنری متعددی تأسیس شده است. افرادی که قصد خرید و سرمایه‌گذاری ملک در این منطقه را دارند به این گونه امکانات توجه می‌کنند.

به عبارت دیگر وجود این مراکز در منطقه چیتگر موجب شده تا افراد برای دسترسی به این مکان‌ها از محل سکونت خود خارج نشوند. همین عامل موجب می‌شود تا ساکنین منطقه چیتگر بتوانند به خوبی از زمان و هزینه‌ی خود نهایت صرفه‌جویی را به عمل آورند.

1_ مراکز فرهنگی در چیتگر

مراکز فرهنگی یکی از امکانات و عوامل مهم در زمینه سرمایه‌گذاری و سکونت محسوب می‌شود. چیتگر نیز یکی از آن دست نواحی خوب منطقه 22 تهران است که از لحاظ امکانات و مراکز فرهنگی غنی می‌باشد.

از جمله مراکز فرهنگی در چیتگر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. مجتمع فرهنگی چیتگر که در مجاورت بلوار کوهک قرار دارد.
 1. خانه فرهنگ امیرکبیر واقع در شهرک گلستان و چهار راه گل‌ها
 1. مجتمع فرهنگی بوستان در بوستان جنگلی چیتگر
 1. سالن‌های ورزشی و سالن‌های اجتماعات در برج‌های بسیار مجلل در منطقه چیتگر

وجود این مراکز فرهنگی باعث می‌شود تا ساکنین منطقه چیتگر جهت رفع نیازهای خود در این زمینه مجبور نباشند به دیگر مناطق رفته و از چیتگر خارج شوند.

وجود کتابخانه‌ در هر منطقه‌ای یک امر ضروری است و نشان‌گر سطح فرهنگی آن نیز تلقی می‌شود.

در چیتگر چندین مرکز تحت عنوان کتابخانه برای بالا بردن سطح فرهنگی اختصاص داده شده است. این مورد در کنار دیگر فاکتورها موجب شده است تا مراکز فرهنگی، ورزشی و هنری در چیتگر به بهترین شکل در اختیار عموم مردم قرار داده شوند.

 در زیر لیستی از کتابخانه‌های این منطقه را ذکر کرده‌ایم:

 • کتاب‌خانه محلی در بخش انتهایی هوانیرو
 • کتاب‌خانه پرتو در انتهای 35 متری خیابان گل‌ها
 • کتاب‌خانه شیخ مفید در بخش انتهایی بلوار کاج
 • کتاب‌خانه پندار در قسمت هوانیرو
 • کتاب‌خانه سرو واقع در آزاد شهر
 • کتاب‌خانه بوستان چیتگر تأسیس شده در پارک چیتگر

وجود تمام این امکانات فرهنگی در چیتگر، این منطقه را از نظر بار فرهنگی قوی و بی‌نیاز کرده و دسترسی آسانی برای مشتاقان آن فراهم آورده است.

2_ مراکز ورزشی در چیتگر

ورزش یکی دیگر از مهم‌ترین فاکتورهای مورد نیاز در اماکن مسکونی به شمار می‌رود. از همین رو مسئولین همواره در تلاش‌اند تا با احداث مراکز ورزشی مناسب در این منطقه به سالم ماندن جامعه کمک کنند.

مراکز ورزشی در چیتگر شامل رشته‌های مختلف ورزشی برای بانوان و آقایان می‌باشد. این مراکز در نشاط  و سلامت جسمی و روحی افراد ساکنین این منطقه تأثیر به‌سزایی دارند.

ناحیه چیتگر به عنوان یکی از بخش‌های توسعه یافته در منطقه 22 تهران به شمار می‌آید. با توجه به پیشرفت‌هایی که در سال‌های اخیر در زمینه‌های مختلف مراکز فرهنگی، ورزشی و هنری در چیتگر رخ داده است، این منطقه از مناسب‌ترین امکانات و مراکز ورزشی برخوردار است. بهترین مراکز ورزشی در چیتگر عبارتند از:

 1. • باشگاه کاج باشگاه
 2. • باشگاه امیرکبیر
 3. • ورزشگاه بام‌لند
 4. • ورزشگاه هیرباد
 5. • دهکده المپیک
 6. • باشگاه چیتگر بادسازی در بخش 22
 7. • باشگاه ستاره شهر آزاد

با خرید ملک در منطقه چیتگر تمامی این مراکز ورزشی در دسترس شما قرار می‌گیرند و می‌توانید از امکانات مناسب آن بهره‌مند شوید.

3_ مراکز هنری در چیتگر

 مراکز هنری در چیتگر

هنر همواره در طول تاریخ یکی از آن مواردی بوده است که ذهن و روان افراد را با خود درگیر کرده است. به دلیل اهمیت بالایی که هنر دارد در منطقه چیتگر مراکز هنری بسیاری احداث گردیده‌اند. از جمله مراکز هنری در چیتگر عبارتند از:

 1. • مجتمع فرهنگی چیتگر واقع در بلوار کوهک
 2. • خانه فرهنگ امیرکبیر در ابتدای شهرک گلستان و خیابان سربستان 11
 3. • فرهنگسرای طبرستان در تقاطع شهرک گلستان و گل‌ها
 4. • فرهنگسرای پارک چیتگر در پارک جنگلی چیتگر
 5. • سالن بدنسازی و کنفرانس در برجی مجلل در منطقه 22

این مراکز هنری در زمینه‌های مختلف باعث شده است تا ساکنین منطقه چیتگر با دسترسی آسان، بتوانند به بهترین نحو در رشته‌های هنری متفاوتی فعالیت داشته باشند.

سخن آخر

ما با ارائه معرفی بهترین مراکز فرهنگی، ورزشی و هنری در چیتگر، تلاش کردیم تا به بررسی بهترین مراکز فرهنگی، ورزشی و هنری در چیتگر بپردازیم. با مطالعه این مقاله شما علاوه بر آشنایی با این مراکز مهم در چیتگر می‌توانید راحت‌تر برای سرمایه‌گذاری در این منطقه تصمیم گرفته و اقدام کنید.

در صورتی که به دنبال یافتن بهترین مراکز فرهنگی، ورزشی و هنری در چیتگر هستید، می‌توانید برای سودآوری بیشتر و سرمایه‌گذاری مناسب به وب‌سایت کمپانی فرتاک به آدرس اینترنتی «fartak-company.com» مراجعه کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در این زمینه می‌توانید با شماره تماس شرکت ما ارتباط حاصل نمایید.

امتیاز کاربران:

5/5

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس‌های ما

از ساعت 8:00 الی 18:00
روز سال ۲۴*۳۶۰ ساعت روز در
 • 021-46127729
 • 021-46147943
 • 021-46147967
 • 021-46147907
 • 021-46147885
همیشه در دسترس