پروژه‌های پیش خرید آپارتمان مطمئن چیتگر

content
خلاصه محتوا:
5/5
شهرک چیتگر که به شهرک امام رضا نام گذاری شده و در منطقه 22 واقع شده است که به دلیل ساخت و ساز های زیاد به یک منطقه متاسی جهت سکونت -تجارت و تفریح شناخته شده است. این شهرک به دلیل نزدیکی به دریاچه شهدای خلیج فارس که به دریاچه چیتگر نیز معروف است و پارک جنگلی دارای آب و هوای بسیار عالی است.پروژه‌های مطمئن برای سرمایه‌گذاری گزینه‌های بسیار مناسبی هستند. زیرا شخص سرمایه‌گذار خیالش راحت است که سرمایه‌اش از بین نمی‌رود ،ما تیم تحریره فرتاک در این مقاله به معرفی پروژه‌های مطمئن، مزایای سرمایه‌گذاری در آن‌ها، چشم‌انداز آینده سرمایه‌گذاری، روش تشخیص و... می‌پردازیم می‌توانید برای آگاهی یافتن از این موارد تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

فرتاک Wiki

زمان مطالعه: 6 دقیقه

زمان مطالعه: 6 دقیقه

اغلب افراد در پی پروژه‌های مطمئن در چیتگر برای سرمایه‌گذاری هستند. اما ممکن است پیدا کردن پروژه‌های معتبر امر ساده‌ای نباشد.

تعاونی فرتاک این مقاله را در خدمت کاربران قرار داده است تا بتوانند از این طریق پروژه‌های مطمئن چیتگر را شناسایی نمایند.

ما در این مقاله به معرفی پروژه‌های مطمئن، مزایای سرمایه‌گذاری در آن‌ها، چشم‌انداز آینده سرمایه‌گذاری، روش تشخیص و… می‌پردازیم. می‌توانید برای آگاهی یافتن از این موارد تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

چیتگر در یک نگاه

چیتگر در یک نگاه

شهرک چیتگر که به شهرک امام رضا نام‌گذاری شده، در منطقه 22 تهران گرفته است. این شهرک به دلیل ساخت‌وسازهای زیاد، به یک منطقه مناسب تفریحی، تجاری، مسکونی و… بدل شده است.

با افزایش روز افزون جمعیت تهران، این شهرک مورد توجه تعاونی‌ها برای ساختن برج قرار گرفته است. از طرفی نیز شهرک چیتگر به دلیل وجود دریاچه چیتگر، پارک جنگلی و آب‌وهوای بسیار عالی که دارد، به گزینه‌ای محبوب برای سرمایه‌گذاری تبدیل شده است.

شهرک چیتگر از قسمت شمالی به اتوبان همدانی، از بخش جنوبی به آزادراه تهران_کرج، از بخش شرقی به بزرگراه آزادگان و از قسمت غربی نیز به پیکان‌شهر  آزادشهر منتهی می‌شود.

در این ناحیه امکانات تفریحی متنوعی همانند؛ قایق‌سواری، شهربازی، پیست دوچرخه سواری و… وجود دارد که موجب محبوب شدن این منطقه برای افراد شده است.

تعاونی‌های زیادی اقدام به اجرای پروژه‌های زیادی در چیتگر نموده‌اند. شما می‌توانید به منظور سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مطمئن چیتگر با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

معرفی پروژه‌های مطمئن چیتگر

معرفی پروژه‌های مطمئن چیتگر

پروژه‌های زیادی در چیتگر در حال ساخت هستند. اما ممکن است برخی از آن‌ها برای سرمایه‌گذاری مطمئن و مناسب نباشند. ما در این قسمت به معرفی پروژه‌های مطمئن چیتگر می‌پردازیم.

 1. پروژه افق فرتاک: یکی از بهترین پروژه‌های در حال ساخت است که در 21 طبقه و 256 واحد عرضه می‌شود. این برج دارای طراحی لوکس و فوق‌العاده است و متراژ واحدهای آن بین 96 تا 112 مترمربع می‌باشد.
 2. پروژه پدافند هوایی C: این پروژه در شهرک چیتگر قرار دارد که توسط تعاونی مسکن پدافند هوایی ارتش مدیریت می‌شود. برج‌های این پروژه دارای سیستم لرزه‌گیر نیز می‌باشند و امنیت بالایی دارند.
 3. برج الماس چیتگر: این پروژه در پهنه B شهرک چیتگر قرار گرفته است و توسط تعاونی حفاظت ارتش ساخت آن مدیریت می‌شود. نمای این برج شیشه‌ای کرتین وال است. همچنین دارای سیستم اعلام و اطفاء حریق نیز می‌باشد.
 4. برج میعاد: این برج در قسمت شمالی دریاچه چیتگر، مابین میدان موج و میدان ساحل قرار دارد. این پروژه دارای دسترسی به اتوبان‌های همت، حکیم، آزادگان و … می‌باشد. پروژه میعاد تحت نظارت تعاونی اطلاعات سپاه ساخته می‌شود.
 5. پروژه پالیز شرکت نفت: این پروژه شامل 2 برج و 23 طبقه است که 19 طبقه آن مسکونی می‌باشد. پروژه پالیز توسط تعاونی‌های هیئت علمی دانشگاه و صندوق بازنشستگی ساخته شده است.
 6. پروژه الوند: از پروژه‌های جدیدی است که توسط تعاونی ابنیه همت مدیریت می‌شود. این برج مجهز به سیستم اطفاء حریق، اینترنت مرکزی، پارکینگ مهمان و… می‌باشد.
 7. پروژه تریتیوم vip: این برج ضلع غربی دریاچه چیتگر قرار گرفته است و تحت نظارت تعاونی نیکان سازه سدید مدیریت می‌شود. این برج دارای امکانات بسیار زیادی می‌باشد و همچنین نما و ظاهری فوق‌العاده دارد.

شما می‌توانید از طریق پروژه‌هایی که در این قسمت معرفی کردیم اقدام به سرمایه‌گذاری نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید از طریق شماره تماس‌های موجود در صفحه با ما در ارتباط باشید.

مزایای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مطمئن چیتگر

مزایای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مطمئن چیتگر

در حالت کلی سرمایه‌گذاری در ملک مزایای بسیار زیادی دارد. می‌دانید که افراد کلاهبردار در زمینه ساخت پروژه‌ها، مردم را فریب می‌دهند. به همین دلیل توصیه می‌شود در پروژه‌های مطمئن چیتگر سرمایه‌گذاری نمایید.

از جمله مزایای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مطمئن چیتگر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اطمینان از کیفیت پروژه
 • توانایی اعمال نظر در زمان تکمیل شدن پروژه
 • افزایش سود در سرمایه‌گذاری
 • شفاف بودن میزان هزینه و درآمد
 • تضمینی بودن رشد اقتصادی پروژه
 • مشخص بودن زمان‌بندی پروژه و تعیین زمان تحویل

شما با سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مطمئن چیتگر خیالتان از بابت سرمایه راحت است. همچنین این پروژه‌ها کیفیت بسیار بالایی دارند و گزینه‌ای مناسب برای سکونت نیز می‌باشند.

‌چشم‌انداز آینده سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مطمئن چیتگر

پروژه‌های مطمئن برای سرمایه‌گذاری گزینه‌های بسیار مناسبی هستند. زیرا شخص سرمایه‌گذار خیالش راحت است که سرمایه‌اش از بین نمی‌رود.

شهرک چیتگر نسبت به دیگر مناطق همانند؛ منطقه 1، 2، 3 و… دارای قیمتی بسیار کمتر است. به همین دلیل پیش‌بینی می‌شود که قیمت ملک در محدوده چیتگر در آینده سیری صعودی داشته باشد.

با توجه به آخرین آمار که مربوط به اوایل سال 1402 است، قیمت هر متر ملک در چیتگر حدود 44 میلیون تومان بوده است. این در حالی است که قیمت هر متر ملک در منطقه 1 در همین زمان حدود 95 میلیون تومان بوده است.

با مقایسه این تفاوت متوجه خواهیم شد که چشم‌انداز آینده سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مطمئن چیتگر می‌تواند، سودآوری فوق‌العاده‌ای داشته باشد. با توجه به این موارد دریافتید که چشم‌انداز سرمایه‌گذاری در چیتگر می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

راهنمای تشخیص پروژه‌های مطمئن چیتگر

راهنمای تشخیص پروژه‌های مطمئن چیتگر

جدا از پروژه‌هایی که در این مقاله معرفی کردیم، قاعدتا پروژه‌های بسیاری وجود دارند که ممکن است شما تمایل به سرمایه‌گذاری در آن‌ها داشته باشید. به همین جهت در این قسمت به شما کمک می‌کنیم که بتوانید پروژه‌های مطمئن را تشخیص دهید.

موارد مهم برای تشخیص پروژه‌های مطمئن چیتگر به شرح زیر هستند:

1-اعتبار تعاونی: تعاونی باید دارای تمامی مجوزهای لازم از ارگان‌های رسمی باشد.

2-رضایت سهام داران: سهام داران پروژه از روند آن راضی باشند. در صورتی که سهام داری اقدام به فروش سهام خود کرد، دلیل آن را جویا شویم و اگر دلیل موجهی نبود به اعتبار پروژه شک کنیم.

3-دارا بودن برنامه زمان‌بندی: برای یک پروژه باید زمان‌بندی تعیین شود و سرمایه‌گذار بداند که زمان تحویل و آماده شدن پروژه به چه صورت است.

4-نسبت سود به هزینه: مقایسه کردن نسبت هزینه‌های انجام شده به سود نهایی دریافتی، در صورتی که مقدار خروجی برابر و یا کمتر از سرمایه اصلی باشد، بهتر است آن پروژه را حذف کنید.

5-دوره بازپرداخت: دوره پرداخت اقساط نیز از موارد مهم است. در پروژه‌های مطمئن دوره بازپرداخت با پروسه پیشرفت کار هماهنگ است و سرمایه‌گذار به راحتی می‌تواند تا زمان تحویل پروژه، اقساط را پرداخت نماید.

مواردی که در قسمت فوق به آن‌ها اشاره کردیم بسیار حائز اهمیت هستند. زیرا شما با بررسی این عوامل می‌توانید تعاونی و پروژه مطمئن و معتبری را در چیتگر شناسایی نمایید.

تعاونی فرتاک یکی از تعاونی‌های معتبر است که با زمان‌بندی درست، پروژه‌های در دست ساخت را مدیریت می‌کند و در زمان معین شده آن‌ها را تحویل می‌دهد.

همچنین این تعاونی پیش‌خرید اقساطی را برای مشتریان خود فراهم می‌نماید تا از طریق آن قدرت خرید مشتریان افزایش یابد. جهت دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

  سوالات متداول پیش خرید آپارتمان مطمئن در چیتگر 

  در این بخش می‌توانید برخی از سوالات پرتکراری را که مشتریان و مراجعان از کارشناسان تعاونی پرسیده‌اند را مشاهده کنید که متداول‌ترین آنها را در زیر به همراه پاسخ برای شما قرار داده‌ایم:

  توصیه ما این است که پس از پیدا کردن پروژه‌های مطمئن در چیتگر، در زمان نوشتن قرارداد، تمام جزئیات را قید کنید و به امضای طرفین برسانید تا در آینده هیچگونه مشکلی به وجود نیاید..

  معمولا این سوال برای اغلب افراد به وجود می‌آید. بهتر است بدانید که قیمت بالا همیشه دلیلی بر بالا بودن کیفیت و تضمین کننده نیست. شما قبل از اقدام به خرید بهتر است قیمت را با نمونه‌های مشابه مقایسه نمایید و در صورتی که اختلاف قیمت زیاد باشد، توصیه می‌شود که از خرید آن صرف نظر نمایید.

  فاکتور بسیار مهمی که باید به آن توجه شود، اعتبار تعاونی سازنده پروژه است. تعاونی فرتاک با داشتن سابقه درخشان در زمینه ساخت‌وساز، توانسته است که پروژه‌های زیادی را طبق برنامه زمانی دقیق تحویل خریداران دهد.

  این تعاونی طی مدت زمان فعالیت خود پروژه‌های زیادی را ساخته و تحویل داده است. این تعاونی توانسته رضایت سهام‌داران و سرمایه‌گذاران را جلب نماید. شما با نگاهی بر رضایت سرمایه‌گذاران متوجه خواهید شد که این تعاونی می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

  امتیاز کاربران:

  5/5

  فهرست مطالب

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شماره تماس‌های ما

  از ساعت 8:00 الی 18:00
  روز سال ۲۴*۳۶۰ ساعت روز در
  • 021-46127729
  • 021-46147943
  • 021-46147967
  • 021-46147907
  • 021-46147885
  همیشه در دسترس