پروژه نارنجستان 2

content
خلاصه محتوا:
5/5
پروژه نارنجستان ۲ از پروژه های آینده دار در منطقه 22 تهران است که با دانش و تجربه کافی در زمینه پروژه های مسکونی پیش می رود. در این پروژه از متریال خوبی استفاده شده است که موجب اطمینان خاطر سرمایه گذاران می شود. این پروژه در منطقه کوهک قرار گرفته که به اتوبان هایی چون حکیم،آزادگان و تهران-کرج دسترسی دارد . این پروژه به اماکن درمانی چون بیمارستان فوق تخصصی تریتا و اماکن تفریحی چون استادیوم آزادی و جاذبه طبیعی چون پارک جنگلی چیتگر دسترسی دارد. این پروژه شامل 2 برج با 11 طبقه مسکونی بوده. مراکز بزرگی مثل مرکز خرید ایران مال، تهران مال و باملند، فاصله چندانی با محل احداث برج نارنجستان 2 ندارند. برای اطلاعات بیشتر میتوانید این مقاله را مطالعه فرمایید.

فرتاک Wiki

زمان مطالعه: 6 دقیقه

زمان مطالعه: 6 دقیقه

با توجه به افزایش کیفیت زندگی در دنیای امروز و اهمیتی که خانه در زندگی افراد دارد، شاهد افزایش تعداد پروژه‌های مسکونی و برج‌ها در منطقه 22 هستیم.

از پروژه‌های آینده‌دار در منطقه 22 تهران، می‌توانیم به پروژه نارنجستان 2 اشاره داشته باشیم. تعاونی نوین ساز ابنیه آکام، با دانش و تجربه کافی که در زمینه پروژه‌های مسکونی دارد، توانسته است که، از متریال خوبی در ساخت برج نارنجستان 2 نیز استفاده نماید و موجب اطمینان خاطر سرمایه گذاران می‌شود.

لوکیشن این پروژه به سبب قرارگیری در منطقه کوهک که منطقه‌ای با پتانسیل رشد بالا می‌باشد؛ از سهولت دسترسی به اتوبان‌هایی چون آزادگان، حکیم و تهران-کرج برخوردار است.

امکان دسترسی آسان ساکنین برج نارنجستان 2 به اماکنی چون بیمارستان تریتا، پارک جنگلی چیتگر، استادیوم آزادی و… از دیگر مزایای بارز این مجموعه می‌باشد.

تیم حرفه‌ای فرتاک، سعی بر این داشته تا در این مقاله پروژه نارنجستان 2 را به‌صورت تخصصی بررسی و معرفی نماید. در ادامه مطلب ما را همراهی و از تمامی اطلاعات در رابطه با پروژه نارنجستان 2 مطلع شوید.

معرفی پروژه نارنجستان 2 در منطقه 22 تهران

معرفی پروژه نارنجستان 2

پروژه نارنجستان 2؛ یک برج مسکونی در بهترین نقطه محله کوهک منطقه 22 تهران می‌باشد. این پروژه شامل 2 برج با 11 طبقه مسکونی بوده، و در فرآیند ساخت آن از مرغوب‌ترین مصالح و سازه‌ها استفاده شده است.

پروژه نارنجستان 2 از پروژه‌های موفق تعاونی مسکن ابنیه آکام می‌باشد. با توجه به امکانات رفاهی-تجاری که این پروژه برای ساکنین خود فراهم آورده است، تمایل سرمایه گذاران برای خرید واحدهای این مجموعه روزبه‌روز درحال افزایش است.

برج نارنجستان 2 به لحاظ تنوع پلان، خروجی گسترده‌ای را به خریداران خود ارائه داده است. این پروژه دارای 2 برج 66 واحدی یعنی  132 واحد در متراژ 102 مترمربع می‌باشد. هر برج این پروژه شامل 1 طبقه لابی، 2 طبقه منفی پارکینگ و انباری و تعداد 66 واحد مسکونی نیز می‌باشد. لازم به ذکر است که بگوییم هر طبقه، 6 واحد مسکونی دارد و تمامی واحدها نیز 2 خوابه هستند.

از دیگر ویژگی‌های این پروژه می‌توانیم به وجود امکانات مختلف و مورد نیاز اشاره داشته باشیم که در همه آپارتمان‌ها و هر واحد مسکونی به‌طور یکسان وجود دارند.

پیش فروش پروژه نارنجستان 2

کار ساخت‌وساز پروژه نارنجستان 2 به پایان رسیده است و اعضای این پروژه انتخاب واحد و جهت نموده‌اند؛ بنابراین روال خرید و فروش این برج به‌صورت متری می‌باشد.

تمامی واحدهای پروژه نارنجستان 2 دارای دفترچه مالکیت هستند و در دفتر تعاونی ابنیه آکام، قابل نقل و انتقال و واگذاری به‌صورت قطعی می‌باشند.

قرارداد ساخت مراحل اول  این پروژه برای اعضای اولیه متری 15/000/000 میلیون تومان به صورت علی‌الحساب بوده‌ است. با توجه به اینکه واریزی اعضا به‌طور کامل پرداخت شده و به پایان رسیده است، نحوه خرید در این مجموعه به‌صورت تسویه شده محاسبه می‌گردد.

جدول نظام پرداخت پروژه نارنجستان 2 

جدول نظام پرداخت پروژه نارنجستان 2

اقساط پروژه نارنجستان 2، به‌ 4 صورت شش دانگ، چهار و نیم دانگ، سه دانگ و یک و نیم دانگ در هر 2 ماه یک بار از اعضای پروژه دریافت می‌گردد. شرایط این اقساط در سال 1399 را برای شما در لیست زیر قرار داده‌ایم.

 • شش دانگ به مبلغ 47/320/000
 • چهارونیم دانگ به مبلغ 35/490/000
 • سه دانگ به مبلغ 23/660/000
 • یک‌ونیم دانگ به مبلغ 11/830/000

همان‌طور که پیش‌تر گفتیم، مبلغ‌های گفته شده مربوط به سال 1399 می‌باشند. شما همراهان گرامی می‌توانید برای مطلع شدن از بروزترین شرایط اقساط پروژه نارنجستان 2، به صفحه مربوط به تعاونی ابنیه آکام مراجعه کنید.

موقعیت قرارگیری پروژه نارنجستان 2

با توجه به امکانات و موقعیت جغرافیایی منطقه 22، روند رشد سرمایه‌گذاری در این منطقه طی سال‌های اخیر، رشدی چشمگیر داشته است.

برج نارنجستان 2 واقع در شهرک گلستان، محله کوهک، بلوار علوم فنون منطقه 22 احداث شده است. مراکز بزرگی مثل مرکز خرید ایران مال، تهران مال و باملند، فاصله چندانی با محل احداث برج نارنجستان 2 ندارند.

همچنین اماکن دیگری از جمله استادیوم آزادی، دریاچه چیتگر و پارک جنگلی چیتگر نیز به این پروژه نزدیک هستند و افراد می‌توانند به راحتی از این اماکن استفاده با توجه به وجود دریاچه چیتگر در محدوده کوهک، این محله از آب‌وهوایی بسیار عالی و معتدل بهره‌مند می‌باشد.

پروژه نارنجستان 2 فاصله چندانی با اتوبان‌هایی چون آزادگان، خرازی، حکیم و تهران-کرج ندارد. به‌طور کلی می‌توان گفت که قرار گرفتن این پروژه در محله کوهک، توانسته است که موقعیت ممتازی را برای آن رقم بزند.

امکانات برج نارنجستان 2

امکانات برج نارنجستان 2

تعاونی ابینه آکام با تکیه بر علم و هنر کادر مجرب خود توانسته است یک محیط ناب و خیره کننده را در ساخت پروژه نارنجستان 2 به نمایش بگذارد.

استفاده از مصالح مدرن، اسکلت مقاوم و طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی بسیار متنوع و گسترده جذابیت این پروژه را بسیار افزایش داده است. امکانات بسیاری که در این برج وجود دارد رفاه زندگی را برای ساکنین فراهم آورده است. در فهرست زیر به نمونه امکانات این پروژه بی‌نظیر اشاره کرده‌ایم.

 • سالن جهت بازی کودکان
 • پارکینگ اختصاصی دوچرخه
 • سالن ورزشی
 • تجهیزات نورپردازی نما
 • استفاده از درب‌های ضد سرقت و هوشمند
 • تجهیزات و سیستم مانیتورینگ اشتراکی
 • طراحی سیستم گرمایش و سرمایش مجزا در هر واحد

موارد گفته شده در لیست بالا از نمونه امکانات رفاهی پروژه نارنجستان 2 می‌باشند. داشتن چنین امکاناتی است که موجب افزایش تقاضای خریداران در رابطه با واحدهای این مجموعه شده است.

تعاونی سازنده پروژه نارنجستان 2

پروژه نارنجستان 2 یکی از پروژه‌های تعاونی ابنیه آکام می‌باشد. این شرکت در تاریخ 1396/11/30 با شماره ثبت 523177 تاسیس شده است.

شرکت عمرانی نوین ساز ابنیه آکام، با بهره‌گیری از سالها تجربه در مراحل ساخت‌وساز پروژه‌های مسکونی و وجود مدیریت و تیم کارشناسی کارآمد خود توانسته است سابقه درخشانی را در رزومه کاری خود ثبت نماید.        

تعاونی ابنیه آکام در ساخت پروژه‌های خود نه تنها به ظاهر و نمای ساختمان، بلکه به استحکام و امنیت آن نیز توجه بسیاری دارد.

از نمونه پروژه‎‌های تعاونی ابینه آکام می‌توانیم پروژه‌های نارنجستان 1، 3، 4، 5، و پروژه مانیا اشاره داشته باشیم. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تعاونی ابنیه آکام، به صفحه مربوط به این تعاونی در وبسایت فرتاک مراجعه فرمایید.

پروژه‌های مشابه پروژه نارنجستان 2

پروژه های مشابه پروژه نارنجستان 2

اگر شما نیز در کار ساخت‌وساز حرفه‌ای باشید به احتمال زیاد نام شرکت ابنیه آکام را شنیده‌اید. ابنیه آکام، از بهترین شرکت‌های تعاونی عمران در سطح کشور می‌باشد.

پروژه‌های تعاونی ابنیه آکام با 5 اسم نامگذاری شده‌اند؛ در لیست زیر به پروژه‌های مشابه با پروژه نارنجستان 2 اشاره کرده‌ایم.

 • نارنجستان1

پروژه نارنجستان 1 در کوهک و در حوالی بلوار علوم و فنون واقع شده است. این پروژه دارای دو برج با هفت طبقه مسکونی می‌باشد. در هر طبقه از بلوک‌های این برج، 6 واحد مسکونی قرار گرفته و، جمعا ساختار کلی این پروژه 84 واحد مسکونی را شامل می‌شود. واحدهای نارنجستان 1 نیز از سه تیپ، 100 متری، 130 متری و 150 متری تشکیل شده‌اند.

 • نارنجستان 3

پروژه نارنجستان 3 در منطقه بکر شمال همت واقع شده که، جزو پروژه‌های شمال همت و پیش فروش چیتگر می‌باشد. این پروژه هم‌جوار با بزرگ‌راه همت بوده و قرار گیری آن در کنار کوه، ویوو خاصی را برای برج به ارمغان آورده است.

این پروژه شامل سه بلوک بوده و هر بلوک دارای 88 واحد می‌باشد و در کل این برج 264 واحد را شامل می‌شود.

 • نارنجستان 4

پروژه نارنجستان 4 یک برج درحال ساخت در منطقه 22 تهران می‌باشد. این پروژه واقع در بلوار اردستانی خیابان دانش غربی قرار گرفته و واحدهایی با متراژ 70 الی 144 متر مربع را شامل می‌شود. کل مجموعه نارنجستان 4 جمعا دارای 288 واحد و هر واحد دارای پارکینگ و انباری مجزا می‌باشد.

نکته قابل توجه برای سرمایه گذاران پروژه نارنجستان 4 این است که این برج امکان خرید و فروش 6 دانگی و 3 دانگی را برای شما عزیزان امکان پذیر کرده است.

 • نارنجستان 5

پروژه نارنجستان 5، را می‌توان به عنوان یکی از بهترین پروژه‌های منطقه 22 معرفی کرد. این پروژه در نزدیکی نارنجستان 3 توسط تعاونی مسکن ابنیه آکام، در حال ساخت می‌باشد.

این پروژه از 15 طبقه با پلاک ثبتی 45925 در دست ساخت می‌باشد. طبقه هم‌کف این مجموعه دارای لابی مجلل، 2 طبقه منفی پارکینگ و انباری و 11 طبقه

مسکونی تشکیل شده است. در هر یک از طبقات این برج 8 واحد مسکونی درنظر گرفته شده است و به‌طور کلی، 88 واحد مسکونی در این پروژه قرار خواهد گرفت.

سخن پایانی و نتیجه گیری

با توجه به مطالب گفته شده، پروژه نارنجستان 2 از مناسب‌ترین و بهترین پروژه‌های منطقه 22 می‌باشد. سرمایه گذاری در این منطقه به دلیل رشد روزبه‌روز آن از اهمیت بالایی برخوردار است و با افزایش تقاضای افراد روبه‌رو شده است.

برای مطلع شدن از بروزترین شرایط خریدو فروش و همچنین قیمت واحدهای این پروژه می‌توانید به صفحه مربوط به ابنیه آکام در وبسایت فرتاک مراجعه فرمایید.

امتیاز کاربران:

5/5

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس‌های ما

از ساعت 8:00 الی 18:00
روز سال ۲۴*۳۶۰ ساعت روز در
 • 021-46127729
 • 021-46147943
 • 021-46147967
 • 021-46147907
 • 021-46147885
همیشه در دسترس