دسته‌بندی: فرتاک TV

کاور تخلیه هبلکس در پروژه افق فرتاک
فرتاک TV

تخلیه هبلکس پروژه افق فرتاک

زمان مطالعه: 6 دقیقه هلبکس به عنوان بتن سبک شناخته می شود زیرا نوعی بتن است که با استفاده از تخلخل های هوا در داخل آن بصورت تخته های بزرگی ساخته می شود،دارای چگالی کمتر ازبتن معمولی است و اشتغال زیادی به منظور کاهش وزن خاکستر دارد. هبلکس در پروژه افق فرتاک به عنوان یک جایگزین سبک برای بتن سنگین استفاده می شود در حالی که هنوز مقاومت در برابر بارها و عوامل مخرب طبیعی را حفظ می کند.

نمایش کامل >>
کاور پروژه برج مجلل فرتاک(گرمدره)
فرتاک TV

تقویت سقف پروژه برج مجلل فرتاک (گرمدره)

زمان مطالعه: < 1 دقیقه در این مقاله همانطور که در ویدئو مشاهده می‌نمایید بخشی از روند ساخت برج دوقلو مجلل فرتاک را نشان داده شده است ، این پروژه به دلیل امکانات فراوان و واحدهای نقلی و کوچک، جذابیت زیادی دارد.

نمایش کامل >>
بازدید مهندسین از برج فرتاک(گرمدره)
فرتاک TV

بازدید مهندسین از برج فرتاک(گرمدره)

زمان مطالعه: < 1 دقیقه بازدید مهندسین در این پروژه از اساسی ترین بخش ها در فرآیند ساخت و ساز است که دراین مقاله تیم تحریه فرتاک باتوجه به گزارش های گرفته شده از گروه مهندسی فرتاک مقاله و برای شما تهیه شده.

نمایش کامل >>
بتن ریزی برج فرتاک(گرمدره)
فرتاک TV

بتن ریزی برج فرتاک(گرمدره)

زمان مطالعه: 2 دقیقه دراین مقاله با استناد به مقاله قوانین و مقررات ساختمان فرتاک به شرایط دمایی و کاربرد بتن و تدابیر اختیاطی جهت کاهش بروز ترک و مشکلاتی ازاین قبیل شود.

نمایش کامل >>
آماده سازی برای بتن‌ریزی سقف پروژه فرتاک(گرمدره)
فرتاک TV

آماده سازی برای بتن‌ریزی سقف پروژه فرتاک(گرمدره)

زمان مطالعه: < 1 دقیقه دراین مقاله که توسط تیم تحریریه فرتاک جمع آوری شده است به مرحله ی آماده سازی بتن ریزی سقف در پروژه فرتاک در گرمدره که شامل مراحلی که بصورت گام به گام توسط گروه مهندسی فرتاک انجام شده و نکات مهمی که قبل از بتن ریزی باید رعایت شود پرداخته شده است .بتن ریزی سقف از پراهمیت ترین مراحل ساخت و ساز و معماری ساختمان است که برای استحکام بخشیدن به پایداری پروژه درحال ساخت میگردد.مجموعه کارها و مراحل ذکرشده در این مقاله جهت ایمن ساری پروژه است ، برای کسب اطلاعات با ما همراه باشید.

نمایش کامل >>
کاور ویدیو بازدید مهندسین پروژه افق از کارخانه اسکلت فلزی
فرتاک TV

بازدید مهندسین پروژه افق از کارخانه اسکلت فلزی

زمان مطالعه: < 1 دقیقه ما تیم تحریریه فرتاک در این مقاله قصد داریم بخشی از گزارش تصویری بازدید مهندسین پروژه افق از کارخانه اسکلت فلزی به شما نشان دهیم. اسکلت به بخشی از ساختمان گفته می شود که از تیر و ستوان تشکیل شده است،اسکلت عمودی و افقی هستند و هرچقدر ساختمان بلند تر شود باید اسکلت قوی تری داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

نمایش کامل >>