پی ریزی پروژه فراز

content
خلاصه محتوا:
5/5
پروژه فراز یکی از بهترین پروژه های در دست اجرا در منطقه 22 تهران است که توسط گروه مهندسی فرتاک مدیریت و ساخته ساخته می شود.این پروژه در منطقه 22 تهران، محله مروارید شهر، بلوار اردستانی بلوک f6 قرار دارد که در ضلع شمالی اتوبان حکیم بوده و موقعیت بسیار عالی با دسترسی مناسب دارد قرار گرفته است ، این پروژه دارای 144 واحد آپارتمانی در 24 طبقه مسکونی و 4 طبقه پارکینگ است.این پروژه به مکان هایی مانند پارک جنگلی چیتگر، باملند ، بوستان جوانمردان، هایپرمی دسترسی دارد.

فرتاک Wiki

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

پروژه فراز

پروژه فراز شامل فعالیت هایی است بین پیمانکار، مهندس ناظر، مشاور و کارفرما است که یک پروژه موفق حاصل درست کار کردن این افراد است.

در حال بارگذاری...

فعالیت در پروژه فراز:

کارفرما: یک فرد یا مجموعه‌ می‌توان باشد . این فرد یا افراد صاحب پروژه هستند و مسئولیت تامین سرمایه بر عهده این افراد است. امکان دارد کارفرما صرفا سرمایه گذار در یک پروژه باشد و اطلاعاتی نسبت به پروژه نداشته باشد.

مهندس ناظر: یک فرد حقیقی یا حقوقی است که در رشته های معماری و عمران تحصیل کرده و صلاحیت نظارت در ساختمان را دارد و توانایی مدیریت در اجرای درست مراحل عملیات اجرایی را دارد .

مشاور: یک فرد حقوقی یا حقیقی است که کار را در چهارچوب قرار داد بسته شده جلو ببرد و در مواقعی که کارفرما دانش عمرانی و معماری ندارد از مشاور استفاده می‌شود و نقشه های ارائه شده توسط پیمانکار را مشاور باید تایید کند .

پیمانکار: فردی است که پروژه را نسبت به قراردادی که بسته شده پیاده سازی و به مرحله اجرا برساند . ضمانت پروژه در مدت زمان تعیین شده بر عهده پیمانکار است برای همین پیمانکار می‌بایست دانش های کافی نسبت به مسائل عمرانی و ساخت و ساز و سابقه خوبی در این زمینه داشته باشد .

ما در پروژه فراز فرتاک تلاش کردیم تا بهترین متخصصین را گرد هم بیاوریم تا بهترین کیفیت را به شما عرضه کنیم .

امتیاز کاربران:

5/5

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس‌های ما

از ساعت 8:00 الی 18:00
روز سال ۲۴*۳۶۰ ساعت روز در
  • 021-46127729
  • 021-46147943
  • 021-46147967
  • 021-46147907
  • 021-46147885
همیشه در دسترس