برج هما پارسه

content
خلاصه محتوا:
5/5

فرتاک Wiki

زمان مطالعه: 5 دقیقه

زمان مطالعه: 5 دقیقه

برج هما پارسه یکی از پروژه‌های بسیار فوق‌العاده و فرصت های پیش خرید ملک درمنطقه 22 است. این پروژه که در قالب یک برج 500 واحدی طراحی شده، کاربری مسکونی دارد و واحدهای آن در متراژهای متفاوتی ساخته می‌شوند.

در این مقاله قصد داریم به معرفی برج هما پارسه و بررسی مشخصات آن به صورت کامل بپردازیم. همچنین در ادامه خرید و فروش واحدهای این برج، موقعیت مکانی و مسیرهای دسترسی، امکانات و تعاونی سازنده آن را نیز به طور کامل برای شما شرح می‌دهیم.

معرفی برج هما پارسه

معرفی برج هما پارسه

پروژه هما پارسه از پروژه‌های تعاونی ساز در منطقه 22 تهران بوده که توسط تعاونی خلبانان و مهندسین پرواز هما جمهوری اسلامی در حال ساخت است.  این پروژه در فاصله میانی دریاچه چیتگر و کوهستان قرار گرفته که چشم‌اندازی زیبا از آن حاصل شده است.

پروژه هما پارسه یک پروژه 500 واحدی است. این پروژه در قالب 4 برج 30 طبقه ساخته شده است که 23 طبقه از هر برج دارای کاربری مسکونی، 1 طبقه به لابی اختصاص داده شده و 6 طبقه نیز منفی است.

واحدهای این پروژه در 3 تیپ 110 متری، 130 متری و 160 متری طراحی شده‌اند که هر واحد دارای پارکینگ و انباری اختصاصی است. ساخت این برج در سال 1398 آغاز شده و براساس اطلاعات اولیه پیش‌بینی می‌شود در سال 1404 تحویل اعضا داده شود.

همانطور که اشاره کردیم این پروژه در 3 تیپ امتیاز ارائه می‌شود. این 3 تیپ به ترتیب شامل: تیپ A (160 متری)، تیپ B (130 متری) و تیپ C (110 متری) هستند.

البته بهتر است بدانید که تیپ امتیازها با متراژ واحدها یکی نیست. یعنی اینکه در ابتدا واحدها با آن متراژ تیپ‌ها فروخته می‌شوند و سپس متراژ واحدها کمتر یا بیشتر از متراژ تیپ‌ها است که خریدار می‌تواند هریک را انتخاب نماید. در واقع متراژ واحدهای این پروژه بین 79 تا 193 مترمربع است. در جدول زیر لیستی از مشخصات پروژه برج هما پارسه را مشاهده می‌کنید:

نشانی تهران، منطقه 22، شمال همت، روبروی ایران مال، کنار برج‌های سفید، اتوبان شهید باقری
نما ترکیبی
تعداد طبقات 30
تعداد واحد 500
متراژ (مترمربع) 79، 88، 114، 140، 152، 181، 190، 193
تعداد اقساط هر 2 ماه یکبار
امکانات شعب بانک، شوتینگ زباله، لابی مجلل، آنتن مرکزی، سالن اجتماعات،
تعداد لاین آسانسور 4 لاین آسانسور
تراس و پارکینگ اختصاصی
کاربری مسکونی – تجاری
پایان پروژه 1404

این پروژه از اسکلت فلزی به همراه پیچ و مهره ساخته شده که در برابر زلزله مقاوم است. برای نمای ساختمان نیز از پلاستر سیمان استفاده شده است. در ادامه به نحوه خرید و فروش واحدهای برج هما پارسه می‌پردازیم.

خرید و فروش برج هما پارسه

به دلیل ارائه این پروژه در 3 تیپ، قیمت واحد در هر یک از تیپ‌ها متفاوت است زیرا در متراژهای مختلفی ساخته شده‌ندان‌اند. با خرید هر یک از این 3 تیپ می‌توان متراژهای متغیر را برای خرید انتخاب کرد.

قیمت امتیاز واحدهای پروژه هما پارسه در تاریخ 08/07/1402 به صورتی است که در جدول زیر به آن اشاره کرده‌ایم که تحت تاثیر نرخ تورم تغییر خواهد کرد:

تیپ و متراژ واریزی قیمت امتیاز
تیپ A 160 متری 818 میلیون و 819 هزارتومان 3 میلیارد و 400 میلیون تومان
تیپ B 130 متری 661 میلیون و883    هزارتومان 3 میلیارد و 100 میلیون تومان
تیپ C 110 متری 561 میلیون و 900 هزارتومان 2 میلیارد و 900 میلیون تومان

واحدهای مسکونی این پروژه به صورت واریزی و امتیاز خرید و فروش می‌شود. تمامی واحدهای این پروژه دفترچه مالکیت دارند و دارای قابلیت نقل و انتقال و واگذاری هستند.

هزینه نقل و انتقال معمولاً از 10 میلیون تومان شروع شده و هر بار که نقل و انتقال انجام شود 5 میلیون تومان به آن اضافه می‌شود. به طور مثال: اگر برای خرید یک واحد 20 میلیون تومان به منظور نقل و انتقال پرداخت کرده باشید، برای فروش آن باید 25 میلیون تومان به تعاونی پرداخت کنید.

جدول نظام پرداخت برج هما پارسه

زمانی که تعاونی شروع به ساختن یک پروژه می‌کند جدول نظام پرداخت را برای آن طراحی می‌کنند تا افراد براساس آن بتوانند اقساط را در موعد مقرر پرداخت نمایند. بر اساس جدول نظام پرداخت هر 2 ماه یکبار باید اقساط پرداخت شوند.

مبلغ قابل پرداخت در سال 1402 برای واحدهای تیپ A برابر است با 36 میلیون تومان، اقساط تیپ B برابر با 26 میلیون تومان و اقساط تیپ C برابر 22 میلیون تومان است. البته این هزینه‌ها تحت تاثیر تورم قرار می‌گیرند و افزایش قیمت اتفاق می‌افتد که به صورت سالانه توسط سازمان انبوه سازان کشوری تعیین می‌شود.

موقعیت مکانی و دسترسی‌های برج هما پارسه

موقعیت مکانی و دسترسی‌های برج هما پارسه

پروژه برج هما پارسه در قسمت شمالی دریاچه چیتگر، شمال اتوبان همت در شهرک شهید باقری قرار گرفته است. این برج در نزدیک کوه‌های شمال دریاچه چیتگر است.

این برج در فاصله 3 دقیقه‌ای از دریاچه چیتگر قرار گرفته است. همچنین این پروژه تا آبشار تهران و بوستان لتمان نیز فاصله کمی دارد. برج هما پارسه از جنوب به بزرگراه حکیم، از شرق به اتوبان همت دسترسی دارد و در موقعیت خوبی قرار گرفته است.

این برج از قسمت شرقی به شهربازی هزار و یک شهر و از بخش جنوبی به بازار بزرگ ایرانمال دسترسی دارد که قرارگیری در این موقعیت باعث شده ارزش پروژه دوچندان شود. مرکز شهر نیز در قسمت جنوب شرقی برج هما پارسه قرار دارد و با استفاده از خودرو 15 دقیقه تا مرکز شهر فاصله است.

ایستگاه‌های حمل و نقل عمومی زیادی در نزدیکی این پروژه قرار دارند که از آن جمله می‌توان به ایستگاه اتوبوس شرابیانی، کوهسار، قائم و ایستگاه مترو وردآورد اشاره کرد. تمامی این موارد کمتر از 1 ساعت از پروژه فاصله دارند و همین نیز موجب دسترسی راحت‌تر به برج‌های هما پارسه می‌شود.

امکانات برج هما پارسه

امکانات برج هما پارسه

برای برج هما پارسه امکانات زیادی اعم از لابی مجلل، آنتن مرکزی، تراس بزرگ، سیستم مانیتورینگ و… در نظر گرفته شده است که تمامی این امکانات در بهترین وجه ممکن اجرا شده‌اند. از دیگر امکانات این پروژه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هلی پد
 • شعب بانکی
 • سالن ورزشی و سالن اجتماعات
 • پارکینگ و انباری اختصاصی
 • کتابخانه خصوصی
 • فضای بازی کودکان
 • فضای سبز و محوطه زیبا
 • سیستم شوتینگ زباله
 • سیستم گرمایش و سرمایش مرکزی

همچنین این پروژه دارای چشم اندازی بسیار فوق‌العاده است که واحدهای جنوبی به کوه‌ها، دریاچه و ایرانمال مشرف هستند. داشتن موقعیت مکانی عالی و امکانات فوق‌العاده از دلایلی است که موجب افزایش محبوبیت این برج شده است.

تعاونی سازنده برج هما پارسه

سازنده برج هما پارسه تعاونی خلبانان و مهندسین پرواز هما جمهوری اسلامی است. این تعاونی به شماره ثبت 400477 در سال 1390 فعالیت خود را با هدف ساخت مسکن شروع کرده و یکی از تعاونی‌های فعال در منطقه 22 می‌باشد. این تعاونی، برج هما پارسه را به تعاونی ابنیه همت به عنوان پیمانکار سپرده است.

تعاونی ابنیه همت دارای 12 سال سابقه درخشان است که با ارائه پروژه‌های عالی توانسته رضایت سهامداران را جلب کند. این مجموعه با بهره بردن از تجارب اساتید، مهندسین و فناوری‌های پیشرفته توانسته کیفیت را به مقدار قابل توجهی افزایش دهد.

نتیجه‌گیری درباره برج هما پارسه

در این مقاله تمامی جزئیات را درباره برج هما پارسه شرح دادیم. این پروژه یکی از برج‌های فول امکانات در منطقه 22 تهران است که به دلیل داشتن تنوع در متراژ واحدها، مورد توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران قرار گرفته است.

خرید و فروش این پروژه به صورت امتیاز انجام می‌شود و افرادی که تمایل به سرمایه‌گذاری داشته باشند می‌توانند حق امتیاز را خریداری نمایند. برای خرید واحدها، بهتر است از طریق تعاونی سازنده پروژه در اقدام شود.

برای دریافت مشاوره تخصصی در این حوزه و آگاهی از مهم‌ترین موضوعات، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود در وبسایت با مشاورین فرتاک در ارتباط باشید و از مشاوره حرفه‌ای و تخصصی به صورت کاملاً رایگان بهره‌مند شوید.

امتیاز کاربران:

5/5

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس‌های ما

از ساعت 8:00 الی 18:00
روز سال ۲۴*۳۶۰ ساعت روز در
 • 021-46127729
 • 021-46147943
 • 021-46147967
 • 021-46147907
 • 021-46147885
همیشه در دسترس