فرتاکساخت و ساز ساختمانی برج ها و مجتمع های بزرگ

ساخت برج  و مجتمع های اداری-تجاری با کیفیت در شرکت فرتاک

شرکت فرتاک یکی از شرکت های بزرگ و برجسته است که حوزه کاری آن ها انبوه سازی و ساخت و ساز است. ساخت انواع برج ها و مجتمع های بزرگ به دست پیمانکاران و معماران با سابقه این شرکت صورت می گیرد. هدف از انبوه سازی این شرکت، طراحی انواع ساخت و سازهای عمرانی با هزینه های به صرفه به منظور افزایش بهره وری و راندمان کاری با کیفیت بسیار مطلوب و ستودنی در کمترین زمان ممکن است. گروه فنی و مهندسی شرکت فرتاک با بکارگیری معماران حوزه ساخت و ساز و مهندسین بسیار کارکشته، پتانسیل بسیار بالایی در انبوه سازی صنعت ساخت و ساز ساختمانی دارند و توانسته اند با طراحی های ناب خود، خدمات جالب توجهی را به مشتریان خویش ارائه دهند. در ادامه بیشتر با این شرکت بزرگ آشنا خواهیم شد که خود دارای دو شرکت حقوقی مجزاست. توضیح اینکه مجموعه مهندسی فرتاک خود متشکل از دو شرکت مهندسی به اسم های تاوه سازی فرتاک و شرکت تعاونی سازه و تاوسازه فرتاک می باشد. در ادامه با شرکت پیمانکاری فرتاک و خدمات آن ها بیش از پیش آشنا خواهیم شد. پس با ما همراه باشید.

آشنایی با شرکت فرتاک و مجموعه خدمات مهندسی آن

شرکت فرتاک یک شرکت مهندسی پیمانکاری می باشد که با استخدام مهندسین و پیمانکاران درجه یک و بسیار حرفه ای در زمینه ساخت و ساز ساختمانی و اجرای انواع پروژه های ساختمانی توانسته است نیاز طیف وسیعی از مشتریان خود را در طی این چند سال فعالیت برطرف کند. رشد و توسعه بسیاری از مناطق ساختمانی از جمله رشد و توسعه منطقه 22 و سایر مناطق دیگر امروزه مرهون پروژه های عمرانی وسیعی است که گروه انبوه سازان شرکت فرتاک آن ها را در مناطق مختلف برای شما به ارمغان آورده اند. شرکت ساختمانی فرتاک در خدمت شماست تا شما را با خدماتی از جمله موارد زیر یاری نماید:

مجموعه فرتاکشرکت فرتاک

یکی از اصولی ترین خدمات هر شرکت پیمانکاری از جمله شرکت فرتاک، طراحی ساخت و سازهای عمرانی و طراحی انواع پلان ساختمانی و عمرانی است که به صورت انبوه سازی برای ساخت انواع برج ها و پروژه های عمرانی کلان با دقت نظر بالا به شکل مهندسی و دقیق صورت می گیرد. وجود معمارهای خبره و توانمند در گروه مهندسی فرتاک با نقشه های بی نقص خود و محاسبات کاملا دقیق می تواند در هر متراژ ساختمانی، بهترین طراحی ها را برای پروژه شما به ارمغان آورند. از طراحی های بکر و منحصر به فرد خانه های امروزی تا انواع ایده پردازی و ساخت و ساز و اجرای انواع پروژه های عمرانی به دستان توانمند مهندسین خبره و متخصصی صورت می گیرد که سالیان سال در شرکت فرتاک مشغول به کار و فعالیت بوده اند.

علاوه بر طراحی ساختمان های مسکونی و انواع مجتمع ها و برج های بزرگی که به دستان توانمند مجموعه بزرگ شرکت فرتاک صورت می گیرد؛ این مجموعه در ساخت و ساز ساختمان های اداری – تجاری نیز توانسته است با طراحی های ساختمانی خاص خود، کلیه مراحل ساخت و ساز و اجرای مجتمع اداری و تجاری مختلف را بر عهده بگیرد تا با تجربه و تخصص بالای خود در این زمینه بتوانند به خوبی ساختمان های اداری و تجاری مدنظر شما را طراحی نمایند. خلاقیت و ایده پردازی های نوین و طراحی ساختمان های اداری و تجاری به دست شرکت مهندسی و پیمانکاری فرتاک به حدی بالا و منحصر به فرد می باشد که می توانند در کمترین زمان ممکن، بیشتری بهره وری را در ساختمان شما صورت بخشیده و بکرترین و ناب ترین طراحی ها را در ساخت و ساز مجتمع اداری و تجاری کلان با سرمایه گذاری و جذب نیروی زبده به نحو احسن پیاده سازی نمایند.
توجه به طراحی دکوراسیون داخلی مجتمع های بزرگ

از دیگر خدمات شرکت فرتاک، طراحی دکوراسیون داخلی است. به این صورت که با نقشه های کاملا مهندسی شده و اصولی خود می توانند متناسب با هر سلیقه و ذائقه ای، معماری دکوراسیون داخلی انواع ساختمان ها و برج های مجلل و آپارتمان های مختلف را به گونه ای حرفه ای طراحی نمایند که بهترین بهره وری از فضای موجود در دکوراسیون داخلی هر یک از ساختمان ها صورت پذیرد. گروه مهندسی فرتاک با تخصص بالایی در زمینه معماری، توانسته است دکوراسیون داخلی هر ساختمانی را با طراحی های خود به شکل زیبایی طراحی نماید که نشان دهنده هنر معماری و دانش ساخت و ساز عمرانی و ایده پردازی های نوین آن هاست. بنابراین در صورتی که روند طراحی دکوراسیون داخلی برج ها و آپارتمان های مختلف را به شرکت فرتاک بسپارید؛ می توانید از وجود دکوراسیون داخلی زیباتری بهره مند شوید. چرا که ایده های این گروه به مراتب بیشتر است و با ذهن باز و خلاق خود می توانند ایده های جذاب و بهتری را به شما ارائه دهند که به زیباسازی آپارتمان ها و برج ها می تواند کمک بسیار زیادی کند.

زیرمجموعه های شرکت فرتاک و عمده فعالیت آن ها

همان طور که گفته شد؛ شرکت فرتاک به طور کلی از دو زیرمجموعه بهره مند می باشد که شرکت تاوسازه فرتاک و شرکت تعاونی کاشانه سازه می باشند. هر یک از این شرکت های زیرمجموعه گروه مهندسی فرتاک، در زمینه ساخت و ساز عمرانی و پیمانکاری از تجربه خوب و قابل توجهی بهره مند می باشند. اگر کلیه روند پروژه های عمرانی  انبوه سازان از همان ملاقات اولیه و عقد قرارداد تا ساخت و اجرای آن به شرکت تاوسازه فرتاک یا شرکت تعاونی انبوه ساز کاشانه فرتاک سپرده شود؛ آن ها می توانند با ایده ها و طراحی های ماندگار و بسیار جدید و خاص خود نیاز شما را در این زمینه به خوبی پاسخ داده و سبب رشد و تعالی منطقه مورد نظر شوند. با توجه به این مسئله که کاشانه سازه فرتاک چیتگر به عنوان یکی از زیرمجموعه های شرکت فرتاک دریاچه چیتگر به عنوان تعاونی برتر منطقه 22 شناخته شده است؛ پس می تواند با تجربه و تخصص بالای خود بهترین ساخت و ساز عمرانی را برای شما به ارمغان آورد. شرکت حقوقی تاوسازه فرتاک از وجود مهندسین بسیار متخصص و مجرب و کارکشته ای بهره می برد که میزان رضایت مشتریان آن ها از خدمات قابل توجه این شرکت پیمانکاری بسیار بالا و قابل تقدیر بوده است. بنابراین بهتر است تردید را کنار گذاشته و در صورت نیاز به هر یک از ساخت و سازهای عمرانی انبوه مربوط به ساختمان های مسکونی و اداری و تجاری یا هر نوع ساخت و ساز عمرانی دیگر از طریق راه های ارتباطی مختلف با شرکت فرتاک تماس حاصل نموده و کلیه مراحل صفر تا صد ساخت و ساز مربوط به خویش را به این شرکت انبوه سازی با سابقه بسپارید تا بتوانید از خدمات منحصر به فرد آن ها به خوبی بهره مند شوید.

فرتاکنمونه کارهای موفق شرکت فرتاک در اجرای پروژه های عمرانی

نمونه کارهای موفق شرکت فرتاک در زمینه ساخت و ساز عمرانی

اگر قصد ساخت و ساز عمرانی به شکل انبوه و گسترده دارید و می خواهید از وجود معمارهای بسیار حرفه ای و کارکشته بهره مند شوید؛ می توانید درخواست خود را در شرکت فرتاک صورت بخشید. در صورتی که نسبت به ارائه خدمات این شرکت پیمانکاری و زیرمجموعه های آن از جمله تاوه سازه فرتاک و شرکت تعاونی کاشانه ساز فرتاک در شک و تردید هستید؛ کافیست نمونه کارهای موفق شرکت فنی و مهندسی فرتاک را مشاهده کنید تا نسبت به ارائه خدمات بسیار باکیفیت این مجموعه مهندسی اطمینان حاصل کنید. شرکت فرتاک توانسته است با طراحی های مهندسی خاص خود و برنامه ریزی های بسیار دقیق و خلق و طراحی انواع نقشه های مهندسی شده خود در هر یک از ساخت و سازهای عمرانی و ساختمانی، رضایت مشتریان را به دنبال داشته باشد. کما اینکه توانسته است با انبوه سازی و به دست گرفتن پروژه های عمرانی بسیار وسیعی در مناطق مختلف سبب رشد آن منطقه شده و جلوه زیبایی خاصی به مناطق مورد نظر ببخشند. بنابراین به طور کلی در صورتی که نیاز به ساخت و ساز عمرانی منازل مسکونی یا اداری و تجاری زیر نظر افراد ایده پرداز و خلاق داشته باشید و می خواهید پروژه های خود را به دست آن ها بسپارید؛ پیشنهاد ما به شما سپردن پروژه های خود به شرکت فرتاک با سابقه دیرینه در طراحی و ارائه خدمات پیمانکاری با تجربه بالای مهندسین خود می باشد که توانسته است در طول این سال ها نمونه های بسیار خلاقانه و جدیدی را برای مشتریان خویش به ارمغان آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *