شرکت ساختمانی, فرتاک

طراحی داخلی
0 (0)

رنگ یک زبان بصری بین المللی است که همه چیز را درک می کند زمانی که شما در حال تلاش برای برقراری ارتباط یا انتقال احساسی از طریق طراحی داخلی هستید، هیچ راهی بهتر از این نیست که از رنگ ها استفاده کنید. برای انجام این کار باید بدانید که رنگ ها چگونه رفتار می کنند، چگونه برشخصیت اثرگذار هستند و چگونه ویژگی های رفتاری را تحت تاثیر قرار می دهند.

همه رنگ ها با تغییر در تنالیته های متفاوت و در ترکیب با سایر رنگ ها می توانند ماهیت خود را تغییر دهند در واقع برای انتخاب یک رنگ تنها معیار قرار دادن یک عنصر خاص طراحی داخلی کافی نیست زیرا شما بایستی موارد بیشتری را مدنظر قرار دهید رنگ های شاد و روشن حال و هوای فضا را تغییر می دهند در واقع به عنوان یک قاعده کلی می توان گفت که این رنگ ها اتاق ها را بزرگتر و روشن تر نشان می دهند در حالیکه رنگ های تیره پیچیده و گرم هستند و اتاق ها را کوچکتر جلوه گر می سازند.

رنگها اساسا به سه طریق رفتار می کنند آنها می توانند فعال، غیرفعال یا خنثی باشند. رنگ های خنثی شامل سیاه و سفید، خاکستری و قهوه ای و … است و این رنگ ها اغلب برای ایجاد تعادل در دکوراسیون استفاده می شوند.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم مشاوره