زمان مطالعه: 11 دقیقه

بهترین تعاونی منطقه ۲۲

معرفی برترین تعاونی‌های منطقه ۲۲ تهران

شرکت‌های تعاونی و خدماتی که ارائه می‌دهند برای کسانی که در حوزه سرمایه‌گذاری مشغول به فعالیت هستند اهمیت زیادی دارد. امروزه روش‌های سرمایه‌گذاری بسیار متنوع شده است که یکی از روش‌های محبوب و پرطرفدار که سودآوری بالایی را به همراه دارد، سرمایه‌گذاری در خانه و آپارتمان است.
منطقه 22 تهران یکی از مناطق خوش آب و هوا، تازه ساز و فوق‌العاده پایتخت است که شرایط فوق‌العاده‌ای برای سرمایه‌گذاری دارد. تعاونی‌های مختلفی در این منطقه در حال ساخت و ساز هستند که در ادامه لیست بهترین‌ تعاونی‌ها و معرفی بهترین پروژه‌ برای سرمایه‌گذاری را به صورت تخصصی مورد بررسی قرار داده‌ایم. جهت آشنایی کامل با تعاونی‌های منطقه 22 تهران و شناخت بهترین پروژه‌های تعاونی در این منطقه که سوددهی عالی دارند، در ادامه با ما همراه باشید.

ویژگی‌های بهترین و معتبرترین تعاونی‌ ملک در منطقه 22 تهران


افرادی که قصد سرمایه‌گذاری با سوددهی بالا در ملک دارند، برای انتخاب بهترین و معتبرترین تعاونی ملک در منطقه 22 تهران، بهتر است ابتدا ویژگی‌ بهترین تعاونی را مدنظر داشته باشند تا در نهایت انتخاب بهتر و رضایت بخش‌تری را تجربه کنند.
از ویژگی‌های معتبرترین انبوه سازان ملک در منطقه 22 تهران می‌توان به سابقه فعالیت تعاونی، پروژه‌های موفق و در دست اجرا، ارائه حق امتیاز مشخص و… اشاره کرد. از دیگر ویژگی‌های بهترین و معتبرترین تعاونی ملک در منطقه 22 می‌توان موارد زیر را نام برد:

رضایت بالای سهام داران از تعاونی

ارائه زمان مشخص برای تحویل پروژه‌ها

تعیین قسط‌ ماهیانه به صورت دقیق

محاسبه حق امتیاز به صورت منصفانه

ارائه مشاوره حرفه‌ای متناسب با شرایط سرمایه‌داران

تعاونی‌های فعال در منطقه 22 تهران را می‌توان بر اساس این معیارها مورد بررسی و ارزیابی قرار داد. از بهترین تعاونی‌های این منطقه، تعاونی تاوسازه فرتاک است که سابقه فعالیت حرفه‌ای و عالی دارد و پروژه‌های فوق‌العاده را ارائه می‌دهد که از جمله آنها برج ویو فراز و پروژه افق فرتاک قرار دارد.
در ادامه به بررسی لیستی از بهترین تعاونی‌های منطقه 22 پرداخته‌ایم که پروژه‌های متعددی را برای سرمایه‌گذاری در قالب قراردادهای پیش خرید و پیش فروش آپارتمان و ملک ارائه می‌دهند.

لیست بهترین تعاونی‌های انبوه ساز در منطقه 22 تهران

تعاونی‌های انبوه ساز که پروژه‌های مسکن را انجام می‌دهند برای سرمایه‌داران از اهمیت بالایی برخوردار هستند و سوددهی بسیار خوبی را در برخی پروژه‌ها در اختیار این عزیزان قرار می‌دهند.
تعاونی‌های انبوه ساز زیادی در منطقه 22 مشغول به فعالیت هستند که هر کدام پروژ‌های متنوع و منحصر به فرد خود را دارند.
در زیر لیست بهترین تعاونی‌های منطقه 22 را به ترتیب اهمیت قرار داده‌ایم که برای هر کدام به صورت خلاصه اطلاعاتی ذکر شده است. موارد عبارت‌اند از:

شرکت تعاونی فرتاک از موفق‌ترین تعاونی‌های منطقه 22 تهران است که دارای سابقه فعالیت حرفه‌‌ای و تیم متخصص و کاربلدی است که تا به حال پروژه‌های مختلفی را تحویل داده است. از جمله مهم‌ترین پروژه‌های این مجموعه می‌توان به مجتمع تجاری اداری فرتاک، پروژه افرا، پروژه یاس 3 و… اشاره کرد.

برترین تعاونی منطقه 22- بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی

یکی دیگر از تعاونی‌های موفق در منطقه، بنیاد تعاون ارتش است که متعلق به ارتش جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و پروژه‌های متنوع و مختلفی را تحویل داده است.

بهترین تعاونی منطقه 22 - تعاونی عرش گستر همت

تعاونی عرش گستر یکی از مجموعه‌های در این منطقه است که با رزومه مناسب و خوبی که دارد، امکان سرمایه‌گذاری را در اختیار افراد قرار می‌دهد. مجتمع مسکونی پزشکان 1 و 2 از پروژه‌های ارائه شده این تعاونی است.

برترین تعاونی منطقه 22- بنیاد تعاونی شمیم رحمت

از تعاونی‌های فعال در منطقه 22 که می‌تواند برای سرمایه‌گذاری گزینه‌ مناسبی باشد، می‌توان به شمیم رحمت اشاره کرد که از پروژه‌های این تعاونی می‌توان به شمیم 3 اشاره کرد.

بهترین تعاونی منطقه 22 - تعاونی بنیاد تعاون سپاه

از تعاونی‌های قدیمی در منطقه 22 که فعالیت در حوزه ساخت پروژه‌های انبوه ساز را در رزومه خود دارد، تعاونی بنیاد تعاون سپاه است. پروژه مسکونی آسمان و شهرک مسکونی شهید خرازی از پروژه‌های موفق این تعاونی است.

بهترین تعاونی منطقه 22 - تعاونی بنیاد تعاونی شهید همت

پروژه آرتمیس، برج سرو، پروژه پاسارگاد 1 در سابقه فعالیت تعاونی شهید همت قرار می‌گیرد. برای همکاری با این تعاونی می‌‌توانید با مجموعه آنها در ارتباط باشید.

بهترین تعاونی منطقه 22 - تعاونی نیکان سازه سدید

تعاونی خوبی که در منطقه 22 سابقه فعالیت و تحویل پروژه دارد، نیکان سازه سدید است که از جمله پروژه‌های این مجموعه می‌توان به تریتیوم 1 تا 4 و تریتیوم vip اشاره کرد.

یکی از تعاونی‌های قدیمی دیگر در منطقه 22 که سابقه فعالیت حرفه‌ای دارد، تعاونی ابنیه همت است که از سال 91 شروع به فعالیت کرده است. از پروژه‌های این تعاونی می‌توان پروژه‌ البرز، الوند و زاگرس را نام برد.

بهترین تعاونی منطقه 22 - تعاونی ابینه اکام

تعاونی که در سال 1397 به بعد در منطقه 22 فعالیت خود را شروع کرده است، تعاونی ابنیه آکام است. مجموعه آکام پروژه‌های نارنجستان1 و 2 را در فعالیت خود دارد و پروژه‌های نارنجستان 3 و 4 را نیز در دست احداث دارد.

بهترین تعاونی منطقه 22 - تعاونی اریکه پارسیان

تعاونی موفقی که از سال 1389 شروع به فعالیت کرده است و از انبوه سازان برتر در منطقه 22 به حساب می‌آید، تعاونی اریکه پارسیان است. پروژه برج مسکونی مروارید بقیه الله از پروژه‌های موفق این مجموعه است.

بهترین پروژه‌های تعاونی فرتاک برای سرمایه‌گذاری

گروه مهندسی فرتاک با شروع فعالیت حرفه‌ای از سال 1399 تا به امروز در حوزه ملک و سرمایه‌گذاری، از بهترین و معتبرترین تعاونی‌های منطقه 22 تهران است که در این بخش بهترین پروژه‌های این تعاونی معرفی شده‌اند.
در رزومه و سابقه فعالیت تعاونی فرتاک، پروژه‌های موفق و متعددی به چشم می‌خورد که از جمله آنها پروژه برج‌های مسکونی آبشار f2،F3 و f4، برج افرا، برج تجاری- اداری امید و… است.

 بهترین پروژه‌های تعاونی عبارت‌‌اند از

پروژه برج افق فرتاک

Ofogh Fartak

۱.

برج افق فرتاک

پروژه برج افق فرتاک یکی از پیشرفته‌ترین و بهترین فرصت‌های سرمایه گذاری در ملک و پیش‌خرید آپارتمان به شمار می‌رود که در شهرک مروارید‌شهر واقع شده و از بهترین امکانات مانند هلی‌پد بهره می‌برد.

مساحت کل زمین این پروژه 14995 مترمربع می‌باشد که با 256 واحد در 21 طبقه (شامل: 4 طبقه پارکینگ، 16 طبقه واحد مسکونی و 1 طبقه لابی) طرح ریزی و شروع به ساخت کرده است. این پروژه در مقطع فعلی در حال پی‌ریزی بوده و ویدیو‌های روزانه از فعالیت و اخبار پیش‌رفت پروژه را در صفحه اختصاصی آن می‌توانید مشاهده نمایید.

برج فرتاک نمای شب

Fartak Tower

۲.

برج فرتاک

از پروژه‌های موفق در منطقه 22 تهران که در گرمدره واقع شده است، برج دوقلو فرتاک با 2360 مترمربع است. این پروژه دارای 182 واحد، 16 طبقه و لابی 250 متری است که مجتمعی تجاری مسکونی به حساب می‌آید.

دسترسی سریع و بدون ترافیک

به اتوبان تهران-کرج تنها در 6 دقیقه و تا مرکز تهران فقط 40 دقیقه است. پروژه برج دوقلو فرتاک در متراژهای 55 متری، 85 متری و 110 متری ارائه می‌شود که با بودجه‌های مختلف قابل خریداری و پیش خرید و پیش فروش است.

عزیزانی که تمایل به خریداری واحد از این پروژه دارند و یا قصد دارند در پیش خرید و پیش فروش شرکت کنند می‌توانند به دفتر مرکزی مجموعه ما مراجعه نمایند.

برج فراز (پروژه ویو فراز)

Faraz Tower

۳.

برج فراز

پروژه‌ جدید تعاونی فرتاک در محله مروارید شهر منطقه 22 تهران که در مرحله فنداسیون قرار دارد، برج فراز است. این برج دارای 24 طبقه و 112 واحد است. پارکینگ بی‌نهایت، سالن‌ ورزشی، اجتماعات و کنفرانس، سیستم امنیتی قوی، سیستم اتفاء حریق و… از امکانات پروژه فراز فرتاک است.

برج ویو فراز در متراژهای مختلفی عرضه می‌شود که سرمایه‌داران می‌توانند از طریق تعاونی ما و شرکت در پیش خرید و پیش فروش اقدام نمایند.