کلاهبرداری منطقه 22

content
خلاصه محتوا:
5/5
کلاهبرداری در حوزه ملک یکی از مشکلات جدی تهران است که تاثیرات منفی بسیاری بر اقتصاد کشور می‌گذارد. کلاهبرداری ملکی مانند فروش ملک‌های تقلبی، تغییرات در سند مالکیت، فروش ملک‌های بدون مجوز و استفاده از سندهای جعلی می‌باشد.برای پیش‌گیری از گرفتار شدن در دام کلاهبرداران و از دست دادن سرمایه، بهتر است قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، به بررسی سابقه تعاونی و شخص سازنده ملک بپردازید. بررسی کیفیت پروژه‌های ساخته شده و میزان رضایت خریداران، یکی از بهترین راه‌ها آگاهی و شناخت کافی نسبت به سازنده است.استعلام گرفتن سازندگان یکی از متدهای خوب برای بررسی پروژه‌های ساخته شده می‌باشد که شما می‌توانید از طریق سایت‌های اینترنتی فعال در این زمینه استفاده نمایید.

فرتاک Wiki

زمان مطالعه: 5 دقیقه

زمان مطالعه: 5 دقیقه

این روزها کلاهبرداری منطقه 22، بیشتر از پیش به چشم می‌خورد که شامل کلاهبرداری در پیش‌خرید و پیش‌فروش ملک می‌باشد.

طبق گزارشات به‌دست آمده طی چند ده اخیر قیمت ملک در تهران به‌صورت نجومی افزایش یافته است. به‌همین جهت بسیاری از شهروندان و سرمایه‌گذاران نگران به دام افتادن کلاهبرداران ملک در منطقه 22 تهران هستند.

با وجود کلاهبرداری منطقه 22، باید احتیاط بیشتری در پیش‌خرید و پیش‌فروش ملک و آپارتمان این محدوده داشته باشید. اگر بدون در نظر گرفتن این موضوع اقدام به سرمایه‌گذاری نمایید، ممکن است ضررهای زیادی را برای شما در پی داشته باشد.

در ادامه مطالب با ما همراه باشید، تا به بررسی کلاه‌برداری منطقه 22 و متد پیش‌گیری از به دام افتادن آن بپردازیم.

کلاهبرداری منطقه 22

کلاهبرداری منطقه 22

همانطور که می‌دانید کلاه‌برداری انواع مختلفی دارد که یکی از آن‌ها در منطقه 22 رواج دارد؛ کلاهبرداری در معاملات ملکی می‌باشد. کلاهبرداری منطقه 22 تهران در برخی از ساختمان‌ها و برج‌های تعاونی‌ساز یا شخصی‌ساز امکان رخ دادن دارد.

کلاهبرداری منطقه 22، موجب خدشه‌دار شدن اعتبار سازندگان و سلب اعتماد مردم می‌شود. این موضوع برای تعاونی‌های فعال و خوش سابقه مشکلاتی را ایجاد نموده است.

برخی از سازندگان منطقه 22 به قول خود در زمینه ساخت‌وساز و تحویل تعدادی از پروژه‌ها عمل نکرده‌اند و این بدقولی باعث از دست دادن اعتبارشان شده است. اما همچنان برخی از سازندگان در منطقه 22 با عنوانی تازه تاسیس مجددا به فعالیت‌های کلاهبرداری خود ادامه می‌دهند.

برای اینکه در دام این کلاهبرداران نیافتید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

فروش ممنوع در منطقه22

چگونه از کلاهبرداری منطقه 22 مصون بمانیم؟

برای پیش‌گیری از گرفتار شدن در دام کلاهبرداران و از دست دادن سرمایه، بهتر است قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، به بررسی سابقه تعاونی و شخص سازنده ملک بپردازید. بررسی کیفیت پروژه‌های ساخته شده و میزان رضایت خریداران، یکی از بهترین راه‌ها آگاهی و شناخت کافی نسبت به سازنده است.

استعلام گرفتن سازندگان یکی از متدهای خوب برای بررسی پروژه‌های ساخته شده می‌باشد که شما می‌توانید از طریق سایت‌های اینترنتی فعال در این زمینه استفاده نمایید.

 در پروژه‌هایی که تعاونی‌ساز هستند، باید نام تعاونی سازنده آن بررسی شود. درصورتی که با نام تعاونی دیگر همخوانی داشته باشد، باید تحقیقات بیشتری در این مورد انجام شود. به این دلیل که تعاونی‌هایی که اعتبار خود را از دست داده‌اند، نامی مشابه نسخه دیگری را تاسیس می‌نمایند و اقدام به کلاهبرداری می‌کنند.

یکی دیگر از موضوعاتی که بررسی آن اهمیت به سزایی دارد، تناسب مقدار پیش‌پرداخت با هزینه‌های ساخت آپارتمان می‌باشد. در برخی از موارد، مبالغ در نظر گرفته شده برای پیش‌پرداخت با قیمت اصلی ملک ساخته شده تناسب ندارد و صرفا به‌خاطر جلب نظر مشتریان و فریب دادن افراد ناآگاه اعلام شده است. دقت به این موضوعات می‌تواند باعث شکست کلاهبرداران شود.

تاثیرات منفی کلاهبرداری منطقه 22

تاثیرات منفی کلاهبرداری منطقه 22

کلاهبرداری در حوزه ملک یکی از مشکلات جدی منطقه 22 تهران است که تاثیرات منفی بسیاری بر اقتصاد کشور می‌گذارد. کلاهبرداری ملکی مانند فروش ملک‌های تقلبی، تغییرات در سند مالکیت، فروش ملک‌های بدون مجوز و استفاده از سندهای جعلی می‌باشد.

اولین تاثیر منفی کلاهبرداری منطقه 22 همان خسارت‌های اقتصادی است. کلاهبرداران با فروش ملک‌های تقلبی و بدون مجوز اصلی، صاحبان آن‌ها دچار ضرر می‌شوند.

این خسارات باعث کاهش اعتماد عمومی به بازر ملک و کاهش فعالیت‌های اقتصادی در منطقه 22 تهران می‌شود.

دومین تاثیر منفی کلاهبرداری ملکی، تاثیرات زیست محیطی است. در نتیجه فروش ملک‌های بدون مجوز، ساخت‌وساز بدون رعایت قوانین و مقررات صورت می‌گیرد. این عملکرد باعث تخزیب زمین‌های خالی، کاهش فضای سبز و آلودگی هوا و آب در این منطقه می‌شود.

همچنین ساخت‌وساز بدون رعایت قوانین به عنوان چشم‌انداز نامطلوب در منطقه شناخته می‌شود.

یکی دیگر از تاثیرات منفی این نوع کلاهبرداری منطقه 22 تهران، تاثیرات اجتماعی است. با فروش ملک‌های جعل شده، خانواده‌ها به دلایل نامشروع به‌دام این حیله می‌افتند و برای بازگرداندن ملک خود به دادگاه‌ها مراجعه می‌نمایند.

نحوه سرمایه‌گذاری با وجود کلاهبرداری منطقه 22

منطقه 22 تهران علاوه‌بر آب‌وهوایی مناسب، دسترسی و امکانات بسیاری دارد. این منطقه از برج‌ها و شهرک‌های مسکونی لوکس و تازه‌ساز، اماکن گردشگری فراوان، مراکز تجاری و تفریحی  و .. برخوردار است.

شرایط اقلیمی منطقه 22 و امکانات رفاهی و گردشگری آن، از آینده درخشان و پتانسیل بالای این منطقه جهت سرمایه‌گذاری خبر می‌دهد.

گاهی در شبکه‌های خبری، درخصوص کلاهبرداری منطقه 22 خبرهایی به گوش می‌رسد که سرمایه‌گذاران را در این منطقه دچار شک و تردید نموده است. نکته بسیار مهمی که در جهت سرمایه‌گذاری منطقه 22 باید به آن توجه نمود این است که بایستی شناخت کافی درخصوص سازنده ملک داشته باشید، تا با اطمینان خاطر بیشتری در این منطقه سرمایه‌گذاری نمایید.

شما با بررسی و شناخت یک سازنده خوب، می‌توانید با اطمینان بیشتری نسبت به خرید ملک و سرمایه‌گذاری در این منطقه اقدام نمایید.

در امان ماندن از کلاهبرداری منطقه 22 با تعاونی فرتاک

تعاونی فرتاک از تعاونی‌های معتبر در منطقه 22 می‌باشد. این تعاونی با سابقه‌ای درخشان، آپارتمان‌ها و ساختمان‌هایی با کیفیتی بسیار بالا و معتبر ساخته است. این تعاونی در زمینه انبوه‌سازی با کاربری‌های متفاوت مانند؛ کاربری تجاری، مسکونی و .. فعالیت دارد و همچنین در تامین مصالح و تجهیزات لازم در زمینه ساخت‌وساز نقش دارد.

تعاونی فرتاک در موقعیت مکانی تهران و منطقه 22 در محله شهرک گلستان، خیابان نور و در ساختمان ستاره و بلوک جنوبی طبقه 6 قرار دارد. پروژه‌های ساخته شده و درحال ساخت این تعاونی عبارت‌اند از:

پروژه های تعاونی فرتاک

درصورتی که در منطقه 22 قصد سرمایه‌گذاری دارید می‌توانید از طریق این تعاونی راهنمایی لازم را دریافت نمایید و همچنین در پروژه‌های آن بدون ترس از کلاهبرداری سرمایه‌گذاری کنید.

سوالات متداول کلاهبرداری منطقه22

در این بخش می‌توانید برخی از سوالات پرتکرار در حوزه کلاهبرداری ملک را که مشتریان و مراجعان از کارشناسان تعاونی پرسیده‌اند را مشاهده کنید که متداول‌ترین آنها را در زیر به همراه پاسخ برای شما قرار داده‌ایم:

برای پیشگیری بهتر است با تعاونی و شرکت‌های قابل اعتماد و معتبر همانند؛ تعاونی فرتاک همکاری نمود و همچنین قبل بستن قرارداد، تمام سند و پروانه‌های ساخت را مورد بررسی قرار دهید.

خیر، تعاونی‌هایی همانند؛ فرتاک در منطقه 22 تهران بسیار قابل اعتماد هستند و شما می‌توانید، جهت سرمایه‌گذاری در ملک با خاطری آسوده اقدام نمایید.

خیر، تعداد بالای آگهی‌ها، نشان‌دهنده بازار پویای خرید و فروش ملک در منطقه 22 می‌باشد.

امتیاز کاربران:

5/5

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس‌های ما

از ساعت 8:00 الی 18:00
روز سال ۲۴*۳۶۰ ساعت روز در
  • 021-46127729
  • 021-46147943
  • 021-46147967
  • 021-46147907
  • 021-46147885
همیشه در دسترس