شرکت ساختمانی, فرتاک
پیش‌ فروش خانه در تهران

پیش‌ فروش خانه در تهران
5 (1)

پیش ‌فروش ملک چیست؟

قبل از هر چیز لازم است تا با معنی اصطلاح پیش‌فروش آشنا شوید. به فروش ملک قبل از تمام شدن فرایند ساخت یا بازسازی پیش‌فروش گفته می‌شود. این روزها با توجه به افزایش تقاضا برای مسکن در تهران، شرکت‌های تعاونی برای ساخت آپارتمان‌ها و برج‌های مسکونی اقدام کرده‌اند. در بازار املاک پیش‌فروش ملک به روشی مطمئن برای سرمایه‌گذاری تبدیل شده است. پیش‌فروش مساوی است با سود چند برابر در مدت زمانی کوتاه.

چرا تعاونی فرتاک را برای پیش ‌فروش ملک انتخاب کنیم؟

چرا تعاونی فرتاک را برای پیش ‌فروش ملک انتخاب کنیم؟

تعاونی‌ای را انتخاب کنید که اطمینان خاطر شما را جلب کرده باشد. سرمایه‌گذاری یا خریدی که شما انجام می‌دهید ممکن است با تمام دارایی‌تان باشد در نتیجه  برای انتخاب یک تعاونی مطمئن باید به رزومه و سابقه فعالیت آن تعاونی دقت کنید. از جمله پروژه‌های اجرایی گروه فرتاک:

 • برج های تجای مسکونی پدافند هوای ارتش (آرین سازه)
 • مجتمع تجاری اداری یاس ٣
 • مجتمع تجای اداری امید
 • مجتمع تجاری اداری مسکونی افرا
 • مجتمع تجاری مسکونی فرتاک و…

مورد دیگری که حائز اهمیت است، رضایت سهامداران و اعضای تعاونی از مجموعه فنی فرتاک است. اعضای تعاونی در حقیقت همان خریداران هستند. این موضوع گواه بر موفقیت گروه ما در جلب رضایت خریداران از ساخت و سازهای اصولی فرتاک است.

موضوع قابل توجه بعدی زمانبندی و تحویل سر وقت ملک به خریداران است که تعاونی کاشانه‌ساز فرتاک در این زمینه نیز موفق بوده است.

انواع پیش‌ فروش ملک در تهران

برای سرمایه‌گذاری جدا از ملک مسکونی، ممکن است شما مایل به سرمایه‌گذاری در زمینه زمین، برج، واحدهای تجاری و… باشید. گروه فرتاک با فراهم کردن بستری مطمئن راه سرمایه‌گذاری را برای شما هموار کرده است.

قوانین پیش ‌فروش آپارتمان در تهران

قوانین پیش ‌فروش آپارتمان در تهران

براساس قانون مصوب شده توسط مجلس شورای اسلامی شروع فرایند معامله پیش‌فروش مسکن به این نحو است که پس از صدور پروانه ساختمان توسط شهرداری، طبق قانون مذکور تنظیم قرارداد پیش فروش باید در دفتر ثبت اسناد رسمی صورت گیرد.

طبق این قانون مشاورین املاک نمی‌توانند اقدام به تنظیم قرارداد و دریافت ثمن کنند. در غیر این صورت شرایط صحت معامله دچار اختلال شده و طبق قانون معامله باطل اعلام خواهد شد.

 • اسم و مشخصات طرفین قرارداد اعم از حقیقی یا حقوقی
 • پلاک و مشخصات ثبتی و نشانی وقوع ملک
 • اوصاف و امکانات واحد ساختمانی مورد معامله مانند مساحت اعیانی، تعداد اتاق‌ها، شماره طبقه، شماره واحد، پارکینگ و انباری
 • مشخصات فنی و معماری ساختمانی که واحد در آن احداث می‌شود؛ مانند موقعیت، کاربری و مساحت کل عرصه و زیر بنا، تعداد طبقات و کل واحدها، نما، نوع مصالح مصرفی ساختمان، سیستم گرمایش و سرمایش و قسمتهای مشترک و سایر مواردی که در پروانه ساخت و شناسنامه فنی هر واحد قید شده یا عرفا در قیمت موثر است.
 • بها یا عوض در قراردادهای معوض، تعداد اقساط و نحوه پرداخت(ثمن معامله)
 • شماره قبوض اقساطی برای بها، تحویل و انتقال قطعی

سرمایه‌گذاری ملک در تهران

اگر افراد با این رویکرد وارد بازار شوند که علاوه بر سرمایه گذاری در ملک قصد سکونت داشته باشند باید با دیدگاهی متفاوت مناطق مختلف را ارزیابی کنند. چرا که برخی از مناطق تهران برای سکونت و زندگی شرایط بهتری دارند.

از نظر برخورداری از امکانات رفاهی و شرایط مناسب برای زندگی از نظر فرهنگی، می‌توان منطقه 6 تهران را به عنوان گزینه‌ای مناسب معرفی کرد. این منطقه از امکانات رفاهی مناسبی برخوردار بوده و به لحاظ فرهنگی نیز شرایط مناسبی برای زندگی دارد.

مناطق 1 و 3 تهران به عنوان مناطق لوکس پایتخت شرایط خوبی به لحاظ اجتماعی و برخورداری از امکانات داشته ولی در کنار این موضوع نرخ مسکن و هزینه‌های زندگی در این مناطق بسیار بالا است.

می‌توان به ترتیب مناطق 2، 6، 5، 4، 8، 7 و منطقه 22 تهران را به عنوان پر سودترین مناطق برای ساخت و ساز مسکن اعلام کرد. در میان این مناطق، منطقه 22 تهران به سبب شرایط موجود از نظر جاذبه های منطقه و نوساز بودن آن، امید های بسیاری برای پیشرفت و توسعه را در خود جای داده و می تواند گزینه بسیار خوبی برای ساخت و ساز باشد.

مزایا و امتیازهای پیش ‌فروش ملک در تهران

 • هنگامی که قیمت مسکن در طول دوره ساخت و ساز افزایش یابد، ارزش مالی قرارداد خانه نیز افزایش می یابد. پیش از اتمام خانه تان ، پتانسیل مشاهده سود وجود دارد.
 • خانه های پیش فروش با ضمانت های ۲، ۵ یا ۱۰ ساله ای می آیند که به عنوان یک مالک جدید، هزینه ی کمتری را داشته باشید.
 • قانونا برای قراردادهای بازار املاک و مستغلات مورد نیاز است، یک دوره هفت روزه فسخ قرارداد بعد از یک قرارداد مورد قبول وجود دارد که اجازه می دهد خریدار شرح قرارداد را بخواند و قبل از خریدن خانه مطمئن شود که بهترین خرید را با توجه به نیازهای شخصی‌اش انجام می دهد.

معایب پیش‌ فروش ملک در تهران

 • ابهام در قرارداد: در قراردادهای پیش فروش، فروشنده اطلاعی از آینده بازار مصالح و سایر موارد تأثیرگذار در ساخت آپارتمان نبوده است و ممکن است ناگهان قیمت ساخت افزایش یابد و از آنجایی که فروشنده ملزم است ساختمان را با همان قیمت قراردادی به خریدار بفروشد، این موضوع ممکن است خساراتی برای فروشنده به بار آورد.
 • امکان فروش ملک به چند نفر: ممکن است سازنده از اعتبار لازم برخوردار نبوده و قصد کلاهبرداری داشته باشد و آپارتمان مورد نظر را به چند نفر همزمان فروخته باشد. در این صورت مشکلات حقوقی گریبان گیر خریدار می‌شود.

آیا پیش‌ فروش ملک در پروژه‌های تهران سودآور است؟

امروزه با افزایش نرخ تورم در بازار ایران و نوسان قیمت ایجاد شده در پی آن سبب شده است سرمایه‌داران و مردم عزیز برای سرمایه‌گذاری در چنین شرایطی حساس تر از گذشته عمل کنند. پیش فروش ملک از جمله بسترهای عالی و آماده است که با سرمایه‌گذاری دقیق و هوشمندانه در آن می‌تواند همانند یک سکوی پرتاب برای سرمایه داران عمل کند.

شرکت فرتاک با مدیریت مهندس امیر کاویانی دارای سابقه فعالیت حرفه‌ای در حوزه ساخت و ساز، پیش فروش و پیش خرید املاک و.. است. شرکت ما چندین پروژه آماده و تعداد زیادی طرح و برنامه در دست احداث دارد که برای عزیزانی که تمایل به سرمایه‌گذاری در بهترین منطقه تهران دارند، می‌تواند تصمیمی عاقلانه و استراتژیک باشد.

قیمت و ثبت‌نام پیش‌ فروش ملک در پروژه‌های تهران
پیش فروش اقساطی واحدهای مسکونی
یکی دیگر از مزایای همکاری با شرکت فرتاک ارائه واحدهای مسکونی به صورت اقساطی می‌باشد.
شما عزیزان می توانید در تهران با پرداخت کمی از پول خانه، آپارتمان و یا برج صاحب خانه شوید…

در واقع امروزه خرید آپارتمان قسطی به یکی از بهترین روش‌های خانه دار شدن در بین مردم تبدیل شده است و افرادی که از قدرت خرید پایینی برخوردارند با این روش می توانند به راحتی خانه دار شوند.

در این راستا گروه فرتاک یک از بهترین و معتبر‌ترین شرکت‌هایی است که با همکاری بانک و مشاورین املک، امکان خرید اقساطی را برای شما فراهم آوده است که بتوانید به صورت اقساطی و خیلی راحت صاحب خانه شوید.

سولات متداول
پیش خرید ملک می‌تواند سبب سود شود؟
بله. با توجه به عدم تکمیل شدن ملک مسلما قیمت پیش خرید یک آپارتمان از قیمت همان آپارتمان در حالت آماده مقداری ارزان تر است.

آیا در قراردادهای پیش‌فروش، طراحی خانه طبق سلیقه خریدار انجام می‌گیرد؟
بله. در پیش خرید، طراحی و اجزای داخل ملک بر اساس سلیقه خریدار است.

آیا برای پیش فروش ملک، قوانینی موجود است؟
بله. ما به طور کامل قوانی پیش خرید را برای شما در وبسایت شرح داده‌ایم برای آگاهی از قوانین پیش خرید اینجا کلیک کنید.

آیا مشاورین املاک این اجازه را دارند تنظیم قرارداد پیش فروش را انجام دهند؟
خیر. تنظیم قرارداد پیش خرید باید در یکی از دفاتر اسناد رسمی صورت می‌گیرد.

آیا اطلاعات فنی آپارتمان می‌بایست در معامله پیش فروش، ذکر شود؟
بله. مشخصات فنی و معماری ساختمانی که واحد در آن احداث می‌شوند؛ مانند موقعیت، کاربری و مساحت کل عرصه و زیربنا، تعداد طبقات و کل واحدها، نما، نوع مصالح مصرفی ساختمان، سیستم گرمایش و سرمایش و قسمت‌های مشترک و سایر مواردی که در پروانه ساخت و شناسنامه فنی هر واحد قید شده یا عرفا در قیمت موثر است.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم مشاوره