زمان مطالعه: 5 دقیقه

از آنجایی که همه ما می‌دانیم شهر تهران در سالهای اخیر بیشتر از ظرفیت خود جمعیت عظیمی را در خود جای داده‌است؛ به طوری که به مرحله انفجار جمعیت رسیده‌ است. همزمان با این افزایش جمعیت نیاز به مسکن در شهر تهران نیز بیشتر شده ‌است.  

از این رو مسئولان و سرمایه‌داران جهت جلوگیری از وخامت بیشتر این مشکل به این فکر افتاده‌اند تا در مناطق پیرامونی شهر تهران شروع به سرمایه‌گذاری‌های کارآمد و ویژه‌ای کنند.

گرمدره یکی از مناطقی است که به دلیل چشم انداز فوق‌العاده‌ای که دارد جهت سرمایه‌گذاری در املاک مورد توجه ویژه قرار گرفته است. شهر گرمدره در 25 کیلومتری شهر تهران واقع شده است که در آینده‌ای نزدیک به یکی از کلیدی ‌ترین مناطق تهران تبدیل می‌‎شود.

فرتاک از جمله بهترین و معتبرترین شرکت‌های اجرایی در ایران است که در حوزه ساختمان با قالب پیمانکاری فعالیت می‌کند. شرکت فرتاک از طریق تعاونی کاشانه سازه فرتاک با مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعالیت عضوگیری و پیش فروش آپارتمان را  در منطقه 22 انجام می‌دهد.

پیش فروش ملک چیست؟

پیش فروش ملک چیست؟

شرکت‌های کاشانه ساز مانند فرتاک در مرحله شروع به کار ساختمان سازی، پروژه را قبل از اتمام و تکمیل آن از طریق تعاونی‌های مسکن به صورت پیش فروش به متقاضیان عرضه می‌کنند. به این شیوه از فروش «پیش فروش ملک» گفته‌ می‌شود.

معمولا در پیش فروش ملک مشکلات و اختلافاتی ممکن است میان خریدار و فروشنده به وجود آید که به ‌خاطر معتبر نبودن تعاونی‌ها و یا خرید از افراد غیر حقیقی و یا شرکت‌های ملکی نامعتبر این مورد پیش می‌آید.

 از این رو توصیه می‌‍‌شود برای داشتن معامله‌ای سالم و بدون نقص، جهت پیش فروش یا پیش خرید آپارتمان و ملک با شرکت‌‌های معتبر که دارای سابقه فعالیت حرفه‌ای هستند همکاری انجام گیرد.

ما در مجموعه فرتاک پروژه‌های عظیم متعددی را مانند برج‌های تجاری مسکونی آرین سازه، برج‌های مسکونی آبشار و…  انجام داده‌ایم. ما همیشه پروسه فعالیت خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذاریم تا سرمایه گذاران ما از روند کار و همچنین سرمایه‌گذاری خود اطمینان خاطر بیشتری داشته‌ باشند.

همچنین شما می‌توانید برای بررسی دقیق‌تر پروژه‌های در حال ساخت فرتاک در گرمدره به این شهر رفته و از نزدیک روند پیشرفت آنها را مشاهده نمایید.

چرا تعاونی فرتاک را برای پیش فروش آپارتمان انتخاب کنیم؟

برای پیش فروش کردن آپارتمان لازم است از طریق یک تعاونی معتبر اقدام شود. این کار موجب می‌‌گردد تا معامله‌ای سالم و دقیق انجام گیرد. برای آنکه یک پیش فروش آپارتمان مطمئن و آسوده خاطر را داشته باشید ما سپرده ‌گذاری در شرکت فرتاک را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

لازم به ذکر است که برخی از  تعاونی‌های مسکن قبل از انجام هر کاری پول مربوطه را از سرمایه‌گذاران می‌گیرند اما بر روی زمین ساخت و سازی انجام نمی‌دهند.

شرکت فرتاک جزو معدود شرکت‌های منطقه 22 است که با دریافت هزینه، ساخت و ساز را شروع کرده و طبق برنامه‌ریزی دقیق خود آن را پیش می‌برد و در نهایت پس از اتمام پروژه تحویل خریدار می‌گردد. 

اما سوال مهمی که در این راستا برای هر فردی ممکن است به وجود بیاید این است که چگونه می‌توان یک تعاونی مسکن سالم و مطمئن را بشناسیم؟

خصوصیات تعاونی‌های موفق و معتبر شامل موارد زیر می‌باشد:

 • بررسی برنامه زمان‌بندی شده پروژه؛ برای فهمیدن اینکه پروژه در چه وضعیتی است و به چه میزان پیشرفت داشته است، بررسی برنامه زمان‌بندی پروژه از مهمترین ابزار کمک‌ کننده در این زمینه محسوب می‌شود.   
 • موقعیت مکانی و امکانات پروژه؛ به طور کلی تعاونی موفق موقعیت مکانی و جغرافیایی ساخت پروژه ( زمین پروژه) و همچنین امکانات آن، طراحی نما و پلان واحدها و… را به نفع اعضا و سهامداران خود انتخاب می‌کند.
 • نحوه امتیازدهی و اولویت‌بندی؛ به طور معمول در ابتدای پروژه‌ها تعداد طبقات برای اعضا مشخص نیست. طبقات بالاتر قیمت بیشتری نسبت به طبقات پایینی دارند.

 به همین خاطر تعاونی‌ها با پیاده سازی یک سیستم تشویقی به ازای هر یک روز زودتر یا دیرتر در پرداخت اقساط، اعضا امتیاز مثبت یا منفی دریافت می‌کنند.

شرکت فرتاک با دارا بودن تمامی موارد بالا به‌ عنوان یک مرکز معتبر و سالم در منطقه 22 شناخته‌شده‌است. همچنین فرتاک پروژه‌های خود را در شهر گرمدره بر اساس تمامی فاکتورهای مورد نیاز جهت سالم بودن آنها انجام می‌دهد.

شما می‌توانید با خیال راحت از پیش فروش آپارتمان‌های فرتاک در گرمدره مشارکت به عمل آورید.

انواع پیش فروش ملک در گرمدره

انواع پیش فروش ملک در گرم دره

شرکت فرتاک با فعالیت در زمینه ساختمان و پروژه‌های اجرایی انواع پیش فروش ملک را به صورت زمین، برج، پیش فروش مسکونی و واحدهای تجاری در منطقه گرمدره به هموطنان عزیز خود ارائه می‌دهد.

شما می‌توانید مشارکت خود را با ما در هر یک از موارد ملکی مورد نظر خود در گرمدره به صورت‌ سهامی، اقساطی و یا نقدی آغاز کنید.

علاوه بر این شما با دریافت حق امتیاز از ما، می‌توانید در آینده با واگذار کردن آن به خریدار بعدی از سود قابل توجهی برخوردار شوید. 

با استفاده از شماره‌های تماس ما، با مشاورین و متخصصین شرکت فرتاک جهت پیش فروش آپارتمان و دیگر سرمایه‌گذاری‌ها در شهر گرمدره ارتباط حاصل نمایید.  

چرا باید بابت امتیاز پیش فروش برج‌های مسکونی هزینه پرداخت کنیم؟

 به دیگر عبارت در هنگام فروش ملک فروشنده غیر از اخذ امتیاز، سود دیگری از فروش خود نمی‌برد.

 در واقع حق امتیاز در اصل به این دلیل است که اگر فرد به‌جای اینکه پولی را که در پروژه سرمایه‌گذاری کرده‌‌است را در بانک سرمایه‌گذاری می‌کرد خیلی بیشتر از اینها (حق امتیاز) سود بدست می‌آورد.

 به همین دلیل حق امتیاز برای فروشنده به‌عنوان تنها سود وی در فروش در نظر گرفته‌شده‌است. روال اخذ امتیاز در هنگام فروش پروژه‌های مسکونی تا پایان تکمیل آنها برای فروشنده‌های بعدی نیز به همین صورت است.

شما با پیش فروش کردن آپارتمان از شرکت فرتاک در شهر گرمدره می‌توانید صاحب امتیاز شده و با فروش آن سود خوبی را کسب کنید.  

منطقه گرمدره کجاست؟

وردآورد در جهت شرق گرمدره و اتمسفر نیز در جهت غرب آن قرار دارد. همچنین در قسمت جنوبی گرمدره شهریار و شهر قدس قرار گرفته‌اند.

امروزه باتوجه به وسعت شلوغی جمعیت و گرانی در ملک در شهر تهران، افراد سعی دارند در اطراف آن مسکن خریداری کرده و یا سرمایه‌گذاری کنند. شهر گرمدره به دلیل نزدیکی به تهران و موقعیت مناسبی که دارد یکی از آن مناطقی است که مورد توجه سرمایه‌‌گذاران قرار گرفته‌است.

شما عزیزان در صورتی که قصد سرمایه‌گذاری یا ساکن شدن در این شهر با پتانسیل بالا را دارید، می‌توانید از طریق شرکت فرتاک به پیش خرید یا پیش فروش آپارتمان اقدام کنید.    

پیش فروش آپارتمان در محدوده گرمدره
پیش فروش آپارتمان در محدوده گرمدره

دسترسی‌ به منطقه گرمدره

دسترسی به گرمدره با اتومبیل شخصی از طریق سه راه امکان پذیر است:

 1. انتهای غربی اتوبان همت (شهید خرازی). همچنین از طریق خیابان اردستانی و اتوبان همدانی نیز می‌توانید به گرمدره بروید.
 2. می‌توانید در کیلومتر ۲۵ اتوبان تهران – کرج به سمت گرمدره تغییر مسیر دهید.
 3. در کیلومتر 22 جاده مخصوص نیز می‌توانید به گرمدره بروید.

دسترسی به گرمدره با استفاده از مترو از دو طریق امکان پذیر است:

 • ایستگاه گرمدره
 • ایستگاه اتمسفر

اماکن رفاهی و تفریحی در گرمدره:

 • دهکده آبی پارس (سرپوشیده و چهار فصل با ظرفیت پذیرش 2000 نفر)
 • بقایای قلعه سالار
 • کلاه فرنگی (در دوران پهلوی)
 • باغ‌ها و تالارهای مجل و زیبا

برج‌های دوقلوی فرتاک با قرارگیری در بهترین مکان گرمدره موجب می‌شود تا به سادگی از تمامی نقاط ذکر شده در بالا بهره‌مند شوید