زمان مطالعه: 3 دقیقه

پیش فروش اقساطی برج‌های مجلل فرتاک

برج‌های دوقلو مجلل فرتاک (پروژه فرتاک) در قسمت غربی تهران واقع در شهر گرمدره قرار دارند. برج‌های فرتاک از طریق مسیرهای اتوبان تهران – کرج و همچنین جاده مخصوص کرج قابل دسترسی هستند.

گرمدره در بخش مرکزی استان البرز است که با افزایش بی رویه جمعیت در تهران و افزایش قیمت آپارتمان، ساکنان  شهر  تهران به سوی منطقه گرم دره آمده و شروع به سرمایه‌گذاری و پیش فروش آپارتمان کردند.

همچنین آنان با پیش فروش آپارتمان در منطقه گرمدره به ویژه گرمدره جنوبی، توانستند از امکانات و آب و هوای مساعد آن نیز بهره بگیرند.  

طراحی لابی به متراژ 250 متر مربع به سبک مدرن:

قسمت لابی ساختمان متراژ قابل توجهی از طبقه همکف را به خود اختصاص داده ‌است. به همین علت طراحی آن به گونه‌ای است که فضاهای گوناگونی همچون فضای نشینمن، فضای انتظار و فضای عبور و مرور ساکنان را فراهم می‌آورد.

 از این رو در بدو ورود و در دید مستقیم ناظر، فضای ارتباطی طبقات و آسانسورها جای‌گذاری شده است و در طرفین، فضاهای نشیمن در نظر گرفته شده است.

 همچنین میز Reception جهت راهنمایی و کنترل به شکلی کاملا مشخص و متفاوت در قسمت لابی طراحی و ساخته‌شده‌است.

موارد دیگر طراحی در قسمت لابی:

استفاده از متریال سنگ با اسلب های بزرگ در کف دیوارهای لابی،استفاده از متریال چوب در ترکنب با سنگ های مدرن،طراحی سقف به شکل ترکنبی از چوب و کناف همراه با نورپردازی خاص به طریقی که به تقسیم بندی فضاهای مورد نیاز لابی کمک نماید.

به علاوه استفاده از تجهیزات لوکس متناسب با برج فرتاک اعم از دو ست مبلمان جهت انتظار و جانمایی تلویزیون، اشیاء دکوری و همین طور فلاور باکس های متناسب با طراحی، آبنمای خاص در لابی جهت افزایش زیبایی بصری فضای مشاعات ساختمان، نورپردازی فضا و استفاده از تجهیزات روشنایی خاص در دیوارها، هالوژن های متناسب با طرح سقف و  لوسترهای آویز شکیل.

 

پیش خرید ملک در محدوده گرمدره
پیش خرید ملک در محدوده گرمدره

کاربری تجاری و مسکونی پروژه برج‌های مجلل فرتاک:

    • 10 طبقه
    • به متراژ 70 تا 130  مترمربع
    • جدول زیر برخی از مشخصات پروژه را به خوبی برای مشتریان عزیز مشخص می‌کند:
تعداد بلوک 2
نوع اسکلت بتنی
تعداد طبقات زیر زمین 4
تعداد پارکینگ تامین شده 225
تعداد واحد تجاری 8
بازه مساحت واحد تجاری 35 -120 متر مربع
سالن بدنسازی 980 متر مربع
بازه مساحت واحد ورزشی 1000 مترمربع
سالن اجتماعات 100 متر مربع
   

این پروژه عظیم درحال ساخت طبق زمان‌بندی دقیق انجام شده و پیش می‌رود. در فروردین 1401 این پروژه به طبقه همکف رسیده‌ و همچنان در حال ساخت و پیشروی بیشتر می‌باشد.

آب و هوای خوب و مساعد دلیل واضح و روشنی برای زیبنده بودن برج فرتاک برای پیش فروش کردن آن می‌باشد.

گروه املاک فرتاک از طریق تعاونی کاشانه سازه فرتاک شروع به عضوگیری و پیش فروش واحدهای برج فرتاک کرده‌است. شما عزیزان می‌توانید جهت پیش فروش واحدهای فرتاک با شماره‌های درج شده بر روی وبسایت ما تماس حاصل نمایید.  

سوالات متداول در مورد پیش خرید ملک در محدوده گرمدره

آیا پیش فروش آپارتمان می‌تواند موجب سود شود؟

به طور قطع بلی. شما با پیش خرید کردن آپارتمان در برج فرتاک، خود را در یک سرمایه‌گذاری بزرگ سهیم کرده و در آینده‌ای نه چندان دور می‌توانید از فروش آن سودی کلان بدست آورید.

آیا در قراردادهای پیش فروش آپارتمان طراحی خانه طبق سلیقه خریدار انجام می‌گیرد؟

بلی. در پروژه فرتاک خریداران می‌توانند طراحی داخلی ساختمان را بررسی کرده و نظر خود را راجب به آن اعمال کنند.

آیا برای پیش فروش آپارتمان قوانین ویژه ای موجود است؟

بلی. برای اجرای این قوانین به صورت دقیق و همچنین انجام یک معامله پیش فروش مطمئن و درست می‌توانید به پروژه فرتاک اعتماد کرده و از آن آپارتمان خریداری نماید.

آیا مشاوران املاک اجازه تنظیم قرارداد پیش فروش آپارتمان را دارند؟

بلی. مشاورین گروه فرتاک با سالها تجربه در این زمینه می‌توانند قرداد پیش فروش آپارتمان را به طور دقیق انجام دهند.

آیا اطلاعات فنی آپارتمان می‌بایست در معامله پیش فروش آپارتمان ذکر شود؟

بلی. برای انجام یک معامله درست و تنظیم قرارداد دقیق و اصولی، لازم است تا تمامی اطلاعات فنی و مشخصات مربوط به ساختمان در قرارداد مندرج شود.