شرکت ساختمانی, فرتاک
پیش خرید آپارتمان در منطقه 22

پیش خرید آپارتمان در منطقه 22
5 (1)

پیش خرید آپارتمان در منطقه 22 چیست؟

با  افزایش جمعیت و رشد و توسعه شهرها ، ساخت برج ها و آپارتمان ها افزایش چشمگیری داشته است. در حال حاضر نیز شاهد تغییرات و ساخت و سازهای گسترده ای در منطقه 22 تهران هستیم، که ازجمله آن میتوان به ساخت برج های مجلل فرتاک در این منطقه اشاره کرد.   

 به طور کلی به  آپارتمان هایی که قبل از تکمیل و ساخته شدن خریداری می‌شوند، پیش خرید آپارتمان گفته می‌شود. پیش فروش آپارتمان هم به فروش این املاک قبل از تکمیل و ساخته شدن اطلاق می‌شود. که این دو به نوعی مکمل همدیگر هستند. از آنجایی که در این معاملات ملک قابل رویت نیست ، تا کسی که قصد خرید آن را دارد، تمام جوانب ملک را بسنجد. برای همین بایستی برای رفع هرگونه ابهام و برداشت اشتباه طرفین، تمام موارد آن مکتوب شده و به امضای طرفین برسد.

مزایای پیش خرید آپارتمان درمنطقه 22

مزایای پیش خرید آپارتمان درمنطقه 22

باتوجه به گسترش و توسعه ساخت و سازها و ملک سازی ، ما در منطقه 22 تهران در پروژه پیش فروش آپارتمان های فرتاک   قصد داریم،  تمامی مزایای سرمایه گذاری ملک در این منطقه را پوشش دهیم. تا سرمایه گذاران در این منطقه با آسودگی خیال بیشتری اقدام به سرمایه گذاری نمایند. قرارگیری برج فرتاک در منطقه گرمدره و آب وهوای مطلوب و عالی این منطقه و همچنین دسترسی به اماکن رفاهی و گردشگری متعدد از دیگر مزایای سرمایه گذاری در این منطقه می‌باشد.

  1. از آنجایی که ملک هنوز آماده نشده و خریداری می‌شود،  به همین دلیل از قیمت پایین تری برخوردار هستند. لذا  خریدار می‌تواند آن را پس از تکمیل شدن هنگامی که بازار در شرایط یکسانی قرار دارد به بهایی بالاتر به فروش برساند و سود کند .
  2. خریدار می‌تواند هزینه پرداختی خرید ملک را در طی مراحل تکمیل ملک پرداخت کند. در نتیجه خریدار از قدرت خرید بالاتری برخوردار است.  در حالی که  وقتی ملک  به صورت آماده به فروش می‌رسد، این امکان وجود ندارد و بایستی همه پول را به صورت کامل  حداکثر ظرف مدت  دو ماه بر اساس توافق طرفین پرداخت شود.
  3. خریدار می‌تواند در روند ساخت وتکمیل شدن ملک دخالت داشته باشد و اعمال نظر کند.

معایب پیش خرید ملک یا آپارتمان در منطقه 22

معایب پیش خرید ملک یا آپارتمان در منطقه 22
  1. وجود اختلاف نظر بین خریدار و فروشنده در هنگام خرید
  2. عدم رضایت خریدار ؛ از آنجایی که هنگام پیش خرید ملک هنوز تکمیل نشده، لذا ممکن است پس از ساخت خریدار از نحوه ساخت آن رضایت نداشته باشد.
  3. رکود بازار و عدم تکمیل پروژه
  4. عدم پرداخت مجوز پایان کار و خلافی به شهرداری
  5. کلاهبرداری و فروش ملک به چندین نفر

مواردی که در پیش خرید آپارتمان بهتر است به آن توجه کرد:

مشاهده و تایید سند مالکیت؛ در ابتدا لازم است که قبل از هرگونه اقدام و پرداخت هزینه جهت خرید آپارتمان ،سند مالکیت ملک را مشاهده کنید تا از داشتن تاییدیه از سازمان ثبت مطمئن شوید.

گرفتن سند و مجوز قانونی ساخت از مراجع قانونی ؛ پس از خرید لازم است که پیگیر دریافت و انتقال سند رسمی توسط مراجع ذی صلاح باشید. چرا که گاهی اوقات به علت عدم وجود سند رسمی و بدهی ، واحدهای تحویل داده شده به افراد مصادره شده اند.

بررسی ترازنامه حسابرسی شرکت ؛  تا میزان دقیق بدهی ها  و دارایی های شرکت مشخص شود و از هرگونه کلاهبرداری در این خصوص جلوگیری شود.

مشاوره خرید آپارتمان در منطقه 22 تهران

از آنجایی که منطقه 22 تهران  جزء مناطق تازه ساز و زیبا درشمال غرب تهران می‌باشد، لذا منطقه ای عالی جهت ساخت و سازو سرمایه گذاری می‌باشد. برج های مجلل فرتاک  با قرارگیری در منطقه 22 تهران و با نزدیکی به مجموعه ایران مال و دریاچه چیتگر دارای موقعیت بسیار مناسبی جهت سرمایه گذاری یا سکونت می‌باشد.

اگر نیاز به مشاوره برای پیش خرید آپارتمان را دارید، شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتردر خصوص قیمت ها از طریق آنلاین به وبسایت ما مراجعه نموده و از خدمات مشاوره رایگان با کارشناسان ما دراین شرکت بهره مند شوید.

نکات مهم در تنظیم قرارداد پیش خرید آپارتمان

در تنظیم قرارداد نکته ای که باید آن توجه کرد ثبت مشخصات طرفین می‌باشد . که بسیاری از اختلافات به این دلیل رخ می‌دهد. لذا نیاز است  که مشخصات کامل طرفین درقرارداد قید شود.

چنانچه قصد پیش خرید ملک را دارید، نیاز است که قبل از امضای قرارداد از وضعیت ملک در مورد رهن بودن یا نبودن آن مطمئن شوید،  اگر که ملک در رهن قرار دارد آن را حتما در قرارداد قید کنید. شما همچنین میتوانید با مراجعه به دفترخانه اسناد رسمی از آخرین وضعیت ملک اطلاع حاصل نمایید.

شما بایستی با اطلاع کامل از تعداد کل واحدهای مسکونی عرضه شده  و شناسایی تعداد واحدهای پیش فروش شده اقدام به انجام معامله کنید، چرا که گاهی اوقات برخی فروشنده ها به دلیل اینکه  بیشتر واحدها را پیش فروش کرده اند دیگر تمایلی به انجام تعهدات خود ندارند.

 قولنامه و قراداد رسمی را با  مراجعه به دفاترمشاور املاک ثبت نمایید، تا در صورت هرگونه کوتاهی فروشنده در اجرای پروژه را از طریق مراجع قضایی متعهد به انحام وظایف خود کرد.   

از دیگر موارد مهم توجه به مشخصات مورد معامله و با ذکر تمام جزئیات از قبیل مساحت ، تعداد طبقات ، اشتراک آب ، برق ، گاز و غیره می باشد. همچنین مشخصات ملک که شامل تعداد اتاق خواب ها ، کمد دیواری  و سایر جزئیات از قبیل درب ، کلید و پریز ، سیم کشی ، سرویس بهداشتی و … می باشد.

مشخصات فنی و معماری ملک که شامل زیربنای کل ساختمان ، نوع مصالح مصرفی ساختمان ، سیستم گرمایشی و سرمایشی و.. که نیاز است ذکر شود.

هزینه ملک و چگونگی پرداخت آن نیز از نکات مهمی است که  بایستی به دقت و با تمام  جزئیات در قرارداد ثبت شود جزیئاتی از قبیل نحوه پرداخت ، پرداخت اقساط ، زمان پرداخت و تحویل ملک همگی در آن ثبت شود. تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری کرد.     

 بهترین منطقه جهت پیش خرید آپارتمان در تهران

در حال حاضر با افزایش تورم و قیمت های ساخت و ساز انتخاب یک منطقه مناسب جهت سرمایه گذاری کاری سخت و دشوار به نظر می‌رسد.  منطقه ای که علاوه بر دارا بودن امکانات رفاهی وگردشگری ازموقعیت آب و هوایی عالی نیز برخوردار باشد.

اگر به دنبال منطقه ای عالی جهت سرمایه گذاری و خرید ملک می‌باشید. منطقه 22 تهران با قرارگیری در قسمت شمال غرب شهر تهران،  دارای موقعیت بسیار مناسبی جهت سرمایه گذاری و خرید آپارتمان می‌باشد. برج های مجلل فرتاک با قرار گیری درگرمدره و منطقه 22 تهران از امکانات رفاهی و گردشگری بسیاری برخوردار می‌باشد. و به گونه ای طراحی و ساخته شده است که تمامی افراد متناسب با نیاز خود امکان سرمایه گذاری درآن را داشته باشند. این برج ها از طراحی و معماری فوق العاده ای برخوردارهستند و با بهره گیری از آخرین استاندارد های لازم دارای امکانات بی نظیری می‌باشد.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم مشاوره