شرکت ساختمانی, فرتاک
پیش خرید آپارتمان در منطقه میدان المپیک

پیش خرید آپارتمان در منطقه میدان المپیک
0 (0)

یکی از راه‌های سرمایه‌‌گذاری در ملک و رسیدن به سود بالا و زیاد، پیش خرید آپارتمان است. زمانی که پروژه ساختمانی به مرحله بهر‌ه‌ برداری و بازدید می‌رسد، شرکت‌های تعاونی شروع به پیش خرید آپارتمان می‌کنند. از جمله مزایای پیش خرید آپارتمان از شرکت فرتاک در میدان المپیک واقع در منطقه 22 تهران می‌توان به کیفیت بالای واحد‌های مسکونی و همچنین تحویل سریع پروژه اشاره کرد.

 پیش خرید آپارتمان دارای مدل‌های مختلفی است که یکی از رایج‌ترین این روش ها، پیش خرید آپارتمان از شرکت های تعاونی است.

شرکت فرتاک با سالها سابقه حرفه‌ای در حوزه ساختمان سازی و سرمایه گذاری در املاک، دارای پروژه‌های متنوع و متعددی برای پیش خرید و پیش فروش می‌باشد.

در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی تخصصی پیش خرید آپارتمان در منطقه میدان المپیک بپردازیم.

پیش خرید آپارتمان چیست؟

پیش خرید آپارتمان چیست؟

پیش خرید آپارتمان یا ملک زمانی اتفاق می‌افتد که آپارتمان قبل از ساخته شدن یا تکمیل شدن خریداری شود. در این صورت خریدار می‌تواند ملک را به قیمت کمتر از قیمت تکمیل شده آن خریداری کند.

بر اساس آمار منتشر شده درصد بالایی ممکن است مشکلات و اختلافاتی میان فروشنده و خریدار بر سر معامله ملکی پیش بیاید. در این صورت خریدار یا فروشنده دچار تضرر می‌شوند.  

برای جلوگیری از ایجاد این‌چنین مشکلاتی در معاملات ملکی، بهترین گزینه مشورت و کمک گرفتن از افراد باتجربه و دارای دانش در این زمینه است. آژانس معاملات ملکی فرتاک با ایجاد سرمایه‌گذاری مطمئن و پرسود در خدمت هموطنان گرامی خود می‌باشد. 

منطقه میدان المپیک کجاست؟

ناحیه میدان المپیک در منطقه 22 تهران قرار دارد. میدان المپیک در جهت شمال به اتوبان همت و در جهت جنوب به اتوبان رسالت ختم می‌شود. به علاوه ضلع شمالی میدان المپیک به بلوار دهکده المپیک و ضلع جنوبی میدان به بلوار صدرا می‌رسد.

مشعل المپیک نشان مخصوصی است که در میدان المپیک به‌عنوان نماد نصب شده‌است. این مدل بر اساس بازی‌هایی طراحی شده‌است که در مسابقات المپیک برگزار می‌شوند.

دهکده المپیک، بوستان بزرگ جوانمردان، برج‌های دوقولوی المپیک، شهرک صدرا از مهمترین و تاثیرگذارترین اماکن در پیرامون میدان المپیک به شمار می‌آیند.

محدوده میدان المپیک به دلیل همجواری با منطقه دهکده المپیک و نزدیکی با منطقه چیتگر از آب و هوای خوب و مساعدی برخوردار است. همچنین با قرار گرفتن میدان المپیک در منطقه 22 تهران به‌عنوان قطب توجه سرمایه‌داران، موجب شده‌است تا میدان المپیک نیز رشد شهری بسیار مناسب پیدا کرده و مورد توجه سرمایه‌داران در سال‌های اخیر قرار بگیرد. 

اماکن رفاهی_تفریحی محدوده میدان المپیک  

 • دانشگاه علامه طباطبایی
 • سرای محله (مرکز آموزشی و فرهنگی)
 • فروشگاه زنجیره‌ای شهروند
 • بوستان بزرگ جوانمردان (یکی از بزرگترین پارک‌های غرب تهران)
 • باشگاه ورزشی توحید
 • سینما دهکده
 • نزدیکی به آبشار تهران، پارک جنگلی چیتگر

مفهوم حق امتیاز چیست؟

اگر قصد پیش خرید ملک در منطقه میدان المپیک را دارید لازم است درمورد اینکه حق امتیاز چیست؟ و چگونه می‌شود آن را تهیه کرد؟ بدانید.

از آنجایی که بیش از 90% از پروژه‌های مسکونی ساخته‌شده در منطقه 22 و همچنین میدان المپیک توسط تعاونی‌های مسکن‌ انجام می‌شود، می‌توان حق عضویت را از طریق همین تعاونی‌‌ها دریافت کرد .

هریک از اعضای تعاونی که قصد فروش داشته‌باشند، تمامی هزینه‌هایی که بابت ساخت ملک به تعاونی پرداخت کرده‌اند (واریزی) و همچنین مزایایی که به‌عنوان عضو پروژه در اختیار دارد را تحت عنوان امتیاز می‌فروشد. شخص خریدار با دریافت حق امتیاز به جای فروشنده به‌عنوان عضو پروژه محسوب می‌شود.

آیا پیش خرید ملک در منطقه میدان المپیک سودآور است؟

همانطور که پیش‌تر گفته‌شد محدوده میدان المپیک یک منطقه قدیمی در منطقه 22 تهران است که از آب و هوای خوش و مناسبی برخوردار است. همچنین با توجه به رشد گردشگری و اقتصادی و… که در منطقه 22 وجود دارد تقاضای زیادی از جانب سرمایه‌داران برای پیش خرید ملک انجام شده‌است. تمامی این عوامل تاثیرگذار باعث می‌شوند تا در منطقه میدان المپیک پروژه‌های مسکونی سودآوری ایجاد شوند.  

با این اوصاف با قطعیت می‌توان گفت که منطقه میدان المپیک جزو مناطق مناسب برای سرمایه‌گذاری مسکونی است که موجب سودآوری خوبی در درازمدت می‌شود.

قوانین پیش فروش آپارتمان در میدان المپیک

پیش فروش آپارتمان شامل یک سری از قوانین می‌باشد که جهت انجام یک معامله صحیح، لازم است از آنها به طور دقیق پیروی کرد.

در هنگام تنظیم قرارداد پیش فروش باید موارد زیر به صورت کامل و شفاف ثبت شود:

 1. اسم و مشخصات طرفین قرارداد اعم از حقیقی یا حقوقی
 2. ذکر تمامی امکانات و جزئیات واحد مسکونی مورد معامله مانند  مساحت اعیانی، تعداد اتاق‌ها، شماره طبقه، شماره واحد، توقفگاه (پارکینگ) و انباری
 3. مشخصات فنی  و معماری ساختمانی که واحد در آن احداث می‌شود؛ مانند موقعیت، کاربری و مساحت کل عرصه و زیربنا، تعداد طبقات و کل واحدها، نما، نوع مصالح مصرفی ساختمان، سیستم گرمایش و سرمایش و قسمت‌های مشترک و سایر مواردی که در پروانه ساخت و شناسنامه فنی هر واحد قید شده یا عرفا در قیمت موثر است.
 4. بها یا عوض در قراردادهای معوض، تعداد اقساط و نحوه پرداخت
 5. شماره قبوض اقساطی برای بها، تحویل و انتقال قطعی
 6. زمان تحویل واحد ساختمانی پیش ‌فروش‌ شده و تنظیم سند رسمی انتقال قطعی
 7. تعیین تکلیف راجع به خسارات، تضمین‌ها و قرارداد بیمه‌ای، تغییر قیمت و تغییر مشخصات مورد معامله
 8. تعهدات پیش‌فروشنده به مرجع صادرکننده پروانه و سایر مراجع قانونی
 9. معرفی داوران

مزایا و امتیازهای پیش خرید ملک در میدان المپیک

 • افرادی که بودجه کافی برای خرید خانه‌های آماده را ندارند، پیش خرید آپارتمان بهترین گزینه برای آنها محسوب می‌شود. با این کار خریداران پول کمتری را در فواصل زمانی نسبتا مناسب پرداخت می‌کنند.
 • با پرداخت قسطی در پیش خرید ملک، کار برای خریدار آسان شده و برای وی به‌صرفه‌تر می‌باشد.
 • در این شیوه از خرید به ‌دلیل نیمه ساز بودن ساختمان، خریدار می‌تواند در روند ساخت واحد خود نظر داده و در طراحی داخلی ساختمان از سلیقه خود استفاده کند.
 • پیش خرید کردن آپارتمان علاوه بر صاحب‌خانه کردن افراد، برای اشخاصی که وجه نقد دارند و نمی‌خواهند از ارزش آن کم شود و یا افرادی که قصد سرمایه‌گذاری دارند و می‌خواهند پولشان در جریان باشد، بسیار مناسب و سودده است.  

با پیش خرید کردن آپارتمان از افراد و مراکز معتبری چون «فرتاک» شما می‌توانید بهترین و مناسب‌ترین پیش خرید آپارتمان را انجام دهید. شرکت فرتاک، با دارا بودن تعاونی‌های مسکن معتبر پروژه‌های عظیم وموفقی را با مدیریت مهندس امیر کاویانی انجام داده ‌است. شرکت فرتاک با استفاده از بهترین طراحان کشور، طراحی‌های نوین و بسیار زیبایی را در پروژه‌های ماندگار خود بر جای گذاشته ‌است. شما عزیزان می‌توانید با خیالی آسوده و بدون استرس پیش خرید آپارتمان خود را به دست گروه املاک فرتاک بسپارید و ساختمان زیبا و متفاوت خود را از ما دریافت کنید.    

معایب پیش خرید ساختمان

 • در هنگام خریدن آپارتمان از افراد و تعاونی‌های غیر معتبر ممکن است اغلب اختلافاتی میان خریدار و فروشنده ایجاد شود. این اختلافات ممکن است به جاهای باریکی کشیده شود. در این شرایط ریسک  کلاهبرداری وجود دارد.
 • در هنگام  پیش خرید آپارتمان‌ها از مراکز غیر معتبر در صورتی که پلن نهایی مشخص نباشد، به دلیل عدم تکمیل بودن معایب آن به چشم نمی‌خورد.
 • بدلیل نوسانات بازار املاک و مستغلات، بازار ملک می‌تواند بالا و پایین برود. در چنین شرایطی خریداران همچنان باید در پی تکمیل کردن پرداخت‌های ملکی خود باشند(اما این بهترین راه حل صاحب خانه و ساختمان شدن برای افرادی است که از نظر مالی ضعیف هستند.)

لازم به ذکر است در صورتی که افراد از طریق شرکت‌ها و تعاونی‌های معتبر و باسابقه اقدام به سرمایه‌گذاری در ملک می‌کنند، از تمامی معایب پیش خرید ساختمان مبرا خواهند بود. 

بهترین مکان پیش خرید ملک در محدوده میدان المپیک

بهترین مکان پیش خرید ملک در محدوده میدان المپیک

اگر قصد سرمایه‌گذاری و پیش خرید ملک در میدان المپیک را دارید ما به شما  پیشنهاد همکاری و شراکت با شرکت فرتاک را می‌دهیم. پروژه بزرگ المپیا از پروژه‌های معظم در منطقه میدان المپیک به ‌شمار می‌آید که توسط شرکت فرتاک به صورت پیش فروش ارائه می‌شود. شما می‌توانید با خریداری این واحدهای آپارتمانی، سودآوری بالایی را در آینده‌ای نه چندان دور تجربه کنید. جهت پیش خرید آپارتمان‌های المپیا شما عزیزان می‌توانید با شماره‌های تماس شرکت فرتاک ارتباط حاصل نمایید.

قیمت و ثبت نام پیش خرید آپارتمان در منطقه میدان المپیک

به طور کلی هر تعاونی‌‌ مسکن ممکن است استراتژی متفاوتی در پیش خرید آپارتمان داشته‌ باشد. 

تعاونی‌ها‌ی مسکن در پیش فروش آپارتمان‌ها هزینه زمین را به‌عنوان پیش پرداخت از خریدار دریافت می‌کنند. سپس مابقی هزینه را خریدار طبق برآوردهای تعاونی مسکن به صورت اقساطی پرداخت خواهد کرد.

برای مثال تصور کنید یک واحد 100 متری را خریداری می‌کنید، با متری 15 میلیون یعنی یک میلیارد و نیم. از این مبلغ 50% معادل 750 میلیون هزینه زمین است که به صورت پیش پرداخت از خریدار دریافت خواهد شد. مابقی پول را تقسیم بر ما‌ه‌هایی که قرار است پروژه تحویل داده شود می‌کنیم. برای مثال فرض کنیم که پروژه قرار است 36 ماهه به اتمام برسد در این صورت ماهی 20 میلیون پرداخت خواهد شد.   

همچنین در پایان هرسال صنف انبوه سازان نرخ تورم را مشخص کرده و به تمامی تعاونی‌های مسکن اعلام می‌کنند. سپس تعاونی‌ها نرخ تورم معین شده را به اقساط باقی مانده خریداران اضافه می‌کنند. 

اما دراین میان برخی از تعاونی‌های مسکن به دلایل مختلفی همچون سال روز تاسیس و… حق امتیاز از خریدار را دریافت نمی‌کنند و یا تعداد اقساط را بیشتر و فواصل زمانی پرداخت آن را بیشتر می‌کنند و…

فروش اقساطی پروژه المپیا در محدوده میدان المپیک

فروش اقساطی پروژه المپیا در محدوده میدان المپیک

شرکت فرتاک به‌عنوان یکی از موفق‌ترین آژانس‌های ملکی در تهران شروع به پیش فروش  پروژه عظیم المپیا کرده‌است، که جزئیات فروش آن را در ادامه مطلب با هم می‌‌خوانیم.

پیش خرید واحد مسکونی المپیا

به این صورت است که در ابتدای کار 50% هزینه زمین تحت عنوان پیش پرداخت از خریدار اخذ خواهد شد. همچنین در طی مدت زمان تکمیل ساختمان هزینه‌ امتیاز و تورم سالیانه نیز محاسبه و از خزیدار مطالبه‌ می‌گردد. 

 دریافت هزینه آپارتمان( 50% هزینه زمین) + هزینه حق امتیاز + میزان تورم سالیانه

پیش خرید واحد اداری_تجاری المپیا

پیش خرید واحد اداری_تجاری المپیا به دو شیوه انجام می‌گیرد:

 1. خرید علی الحساب ( همانند شیوه پیش فروش آپارتمان)
 2. خرید قطعی ( تمام هزینه یکجا پرداخت می‌گردد. اگر عدد بالا باشد در دو تا سه قسط پرداخت می‌شود. هزینه تورم محاسبه نمی‌شود.)

پروژه المپیا به صورت خرید قطعی انجام شده و به دلیل بالا بودن قیمت‌ها به صورت سهامی به فروش می‌رسد. فروش هر سهم شامل 1 متر تجاری و 2 متر اداری است و در حال حاظر به مبلغ 360 میلیون تومان می‌باشد. همچنین 50 میلیون تومان هزینه امتیاز آن می‌باشد که مجموعا 410 میلیون تومان می‌شود.

در ابتدا از خریدار 150 میلیون تومان آن دریافت می‌شود و سپس مابقی آن در طی چهار تا پنج قسط مطالبه می‌شود.

شما هموطنان عزیز با پیش خرید واحدهای پروژه المپیا بهترین گزینه را برای خانه‌دار شدن انتخاب خواهید کرد. همچنین با خرید از این پروژه در حال ساخت می‌توانید راحت‌تر و با امتیازات بیشتری صاحب خانه شوید.

جهت دریافت مشاوره و ثبت نام پیش خرید آپارتمان المپیا با شماره‌های شرکت فرتاک تماس حاصل نمایید.

شرکت فرتاک جهت اطمینان دادن بیشتر به مشتریان خود و همچنین در جریان قرار گرفتن آنان در روند ساخت وساز در پروژه‌های ملکی، پیج اینستاگرام خود را راه‌اندازی کرده‌است. شما می‌توانید با مراجعه به آدرس اینستاگرام فرتاک انواع پروژه‌های در حال ساخت را مشاهده کرده و همچنین با نحوه و روند ساخت آنان آشنا شوید.

سوالات متداول

 • آیا پیش خرید ملک می‌تواند باعث سود شود؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم، اگر شما نزد افراد و شرکت‌های معتبر و مطمئن مانند فرتاک پیش فروش خود را انجام دهید به طور قطع شما سود خواهید کرد.

 • آیا در قراردادهای پیش خرید، طراحی داخلی خانه طبق سلیقه خریدار انجام می‌شود؟

 در تمامی پروژه‌های مربوط به شرکت فرتاک خریداران حق اظهارنظر و اعمال سلیقه در طراحی داخلی ساختمان را خواهند داشت.

 • آیا برای پیش خرید ملک قوانینی وجود دارد؟

پیش خرید کردن آپارتمان دارای قوانین خاصی است که برای انجام درست و اصولی آن بهتر است از متخصصین آن کمک گرفت.

 • آیا مشاورین املاک اجازه دارند تنظیم قرارداد پیش خرید را انجام دهند؟

پاسخ ما به شما آری است. گروه مشاوران ما در شرکت املاک فرتاک با تنظیم قراردادهای دقیق خود، اطمینان خاطر را برای شما فراهم می‌سازند. 

 • آیا اطلاعات فنی آپارتمان می‌بایست در معامله پیش خرید ذکر شود؟

برای دقیق بودن تنظیم سند و درست بودن معامله لازم است تمامی اطلاعات فنی آپارتمان به طور دقیق در سند ذکر شود.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم مشاوره