پروژه نارنجستان 3

content
خلاصه محتوا:
5/5
پروژه نارنجستان 3 در بزرگراه شهید خرازی در منطقه 22 قراردارد. این برج سومین پروژه مسکونی تحت نظارت تعاونی مسکن ابنیه آکام است که تا اواخر سال 1402 تحویل خریداران می شود.افرادی که قصد سرمایه‌گذاری در این پروژه را دارند به این بخش توجه بیشتری داشته باشند که پذیره‌نویسی اولیه این برج در سال 1398 انجام شده است و پیش‌خریداران مبلغ پیش‌پرداخت را پرداخت نموده‌اند.براساس جدولی که در ادامه مقاله میتوانید مشاهده کنیدمیزان هزینه‌ای که تا تاریخ اول آبان سال 1402 باید توسط اعضا پرداخت شده باشد، 2 میلیارد و 430 میلیون تومان است.برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

فرتاک Wiki

زمان مطالعه: 5 دقیقه

زمان مطالعه: 5 دقیقه

پروژه برج نارنجستان 3 یکی از بهترین پروژه‌های تعاونی ابنیه آکام در منطقه 22 تهران است که دارای موقعیت مکانی بسیار عالی است. این پروژه در انتهای سال 1402 تحویل اعضا داده خواهد شد.

در این مقاله که توسط تعاونی فرتاک ارائه شده است، به بررسی کامل جزئیات پروژه نارنجستان 3 از جمله: مدل پیش‌فروش، جدول نظام پرداخت، دسترسی‌های پروژه، بررسی امکانات و… می‌پردازیم.

معرفی پروژه نارنجستان 3

معرفی پروژه نارنجستان 3

پروژه نارنجستان 3 در بزرگراه شهید خرازی و در منطقه 22 تهران واقع شده است که شامل 3 برج 14 طبقه است. این پروژه سومین پروژه مسکونی است که تحت نظارت تعاونی مسکن ابنیه آکام درحال ساخت است و طبق اعلام رسمی تعاونی سازنده، اواخر سال 1402 تحویل اعضا داده می‌شود.

در ساخت این برج از مصالح و متریال مرغوب استفاده شده است و جزو پروژه‌های بسیار موفق در منطقه 22 می‌باشد. پروژه نارنجستان 3 در نزدیکی بزرگراه همت قرار دارد و به دلیل موقعیت مکانی بسیار عالی، دارای آب‌وهوای مناسبی است.

پروژه نارنجستان 3 دارای اسکلت بتنی است و برای نمای آن از سیمان شسته استفاده شده است. این پروژه در 3 بلوک در حال ساخت می‌باشد که هر بلوک شامل 88 واحد بوده و در کل 264 واحد دارد.

هرکدام از برج‌های این پروژه 14 طبقه هستند که از 14 طبقه این برج‌ها، 11 طبقه مسکونی، 1 طبقه لابی و 2 طبقه نیز پارکینگ است. تمامی واحدهای این پروژه در متراژ 142 مترمربع طراحی شده‌اند که هر واحد نیز 3 خوابه است.

همچنین دارای 4 لاین آسانسور است که کاربری نفربر و باربری دارند. در طبقه همکف، نیز یک سوئیت برای سرایدار و جایگاه لابی من تعریف شده است.

پیش‌فروش پروژه نارنجستان 3

افرادی که قصد سرمایه‌گذاری در این پروژه را دارند به این بخش توجه بیشتری داشته باشند. پذیره‌نویسی اولیه این برج در سال 1398 انجام شده است و پیش‌خریداران مبلغ پیش‌پرداخت را پرداخت نموده‌اند.

در حال حاضر نیز به دلیل اینکه پروژه در مراحل نهایی تکمیل شدن قرار دارد، خریداران محترم علاوه بر پرداخت مبالغ اولیه و پرداخت اقساط، می‌بایست مبلغ حق امتیاز را نیز به صاحب امتیاز تحویل دهند.

واحدهای این پروژه به صورت واریزی و خرید و فروش حق امتیاز به فروش می‌رسند. همچنین تمام واحدها دارای دفترچه مالکیت هستند که قابلیت نقل و انتقال دارد. در بخش بعدی به بررسی جدول نظام پرداخت این پروژه می‌پردازیم.

جدول نظام پرداخت پروژه نارنجستان 3

زمانی که پروژه به صورت پیش‌فروش ارائه ‌شود، برای آن جدول نظام پرداخت طراحی می‌شود. براساس این جدول خریدار می‌داند که در چه تاریخی باید چه مقدار هزینه را پرداخت نماید.

براساس جدولی که برای این پروژه در نوشته شده، در ابتدا در سال 1398 برای عضوگیری اولیه، مبلغ 7 میلیون و 350 هزار تومان از اعضا به صورت علی‌الحساب دریافت شده است که مبلغ 4 میلیون و 500 هزار تومان برای هزینه ساخت علی‌الحساب و 2 میلیون و 850 هزار تومان نیز برای هزینه زمین، جواز و… است.

میزان هزینه‌ای که تا تاریخ اول آبان سال 1402 باید توسط اعضا پرداخت شده باشد، 2 میلیارد و 430 میلیون تومان است. براساس آخرین اطلاعاتی که تعاونی ابنیه آکام در جدول نظام پرداخت این پروژه قرار داده است، 2 مرحله از پرداخت اقساط آن در ماه شهریور و آبان باقی‌‍‌مانده است.

پرداخت اقساط در این دو مرحله ببه ترتیب برای 1.5 دانگ 70 میلیون تومان، برای 3 دانگ 140 میلیون تومان، برای 4.5 دانگ 210 میلیون تومان و برای 6 دانگ 280 میلیون تومان است. البته این اقساط براساس قیمت خردادماه بوده و نرخ تورم در نظر گرفته نشده است.

با توجه به این موضوع که اغلب خرید و فروش امتیاز در این پروژه به صورت 6 دانگ انجام می‌شود، امتیاز آن برای 6 دانگ از 4 میلیارد و 800 میلیون تا 5 میلیارد و 500 میلیون متغیر است که براساس رتبه مشخص می‌شود.

موقعیت مکانی پروژه نارنجستان 3

این پروژه در منطقه 22 در قسمت شمال همت و همجوار با بزرگراه همت قرار دارد. قرارگیری در کنار کوه موجب شده است، چشم‌اندازی زیبا برای واحدهای این پروژه وجود داشته باشد و از لحاظ آب‌وهوایی نیز بسیار مناسب و مطلوب است.

پروژه نارنجستان 3 در کنار منطقه توریستی وردیج و واریش در منطقه 22 قرار گرفته است که خود موجب افزایش ارزش آن شده است.

این پروژه در منطقه 22 و در قسمت شمال غربی تهران واقع شده است، از قسمت شمالی به کوهستان البرز مرکزی، از شرق به حریم رودخانه کن، از جنوب به بزرگراه تهران-کرج و از قسمت غربی نیز به جنگل‌های وردآورد منتهی می‌شود.

دسترسی‌های پروژه نارنجستان 3

داشتن دسترسی به مسیرهای اصلی، موجب سهولت در رفت‌وآمد می‌شود. پروژه نارنجستان 3 دارای دسترسی به مسیرهایی همچون: اتوبان خرازی، بزرگراه همت، حکیم و آزادگان است.

همچنین این پروژه در نزدیکی مراکز خریدی همانند: بازار بزرگ ایران مال، رزمال و طوبی قرار گرفته است. از جمله مراکز تفریحی که در نزدیکی این پروژه قرار دارند، می‌توان به: دریاچه چیتگر، پارک جنگلی چیتگر و… اشاره کرد.

از طریق ایستگاه مترو وردآورد می‌توانید به این پروژه دسترسی داشته باشید. فاصله پروژه تا ایستگاه مترو 8 دقیقه است که دسترسی به آن نیز راحت است. در ادامه امکانات این پروژه معرفی شده است.

امکانات پروژه نارنجستان 3

امکانات پروژه نارنجستان 3

تعاونی ابنیه آکام برای این پروژه امکانات زیادی را در نظر گرفته است که ساکنین آرامش و آسایش داشته باشند و نیاز به رفت و آمدهای غیر ضروری نداشته باشند. امکاناتی که تعاونی ابنیه آکام برای نارنجستان 3 در نظر گرفته است، شامل موارد زیر می‌شود:

 • سالن اجتماعات
 • آنتن مرکزی
 • سالن چند منظوره برای کودکان
 • سیستم اعلام حریق
 • سالن بدنسازی
 • سیستم گرمایش و سرمایش مجزا
 • درب ضد سرقت

با توجه به اینکه این پروژه در چند سال گذشته طراحی و ساخته شده است. اما امکاناتی که برای آن در نظر گرفته شده به راحتی می‌تواند نیاز امروز را نیز برطرف کند و برای ساکنین برج موجب ایجاد آسایش شود.

تعاونی سازنده پروژه نارنجستان 3

پروژه نارنجستان 3 تحت مدیریت تعاونی مسکن ابنیه آکام در حال ساخت است. این تعاونی به شماره ثبت 523177 در سال 1396 تاسیس شد و در سال 1397 فعالیت خود را با ساخت پروژه نارنجستان 1 آغاز نمود.

تعاونی ابنیه آکام، تحت مدیریت مهندس پرهیزکار به عنوان مدیر عامل فعالیت می‌کند و دارای رزومه‌ای درخشان است. برج‌های نارنجستان 1، 2، 4 و… از دیگر پروژه‌های مهم این تعاونی هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این تعاونی می‌توانید به صفحه این تعاونی در وبسایت «تعاونی نوین ساز ابنیه آکام» مراجعه فرمایید.

پروژه‌های مشابه نارنجستان 3

پروژه‌های دیگری نیز در منطقه 22 وجود دارند که ممکن است از نظر موقعیت مکانی، نمای ظاهری، نحوه ساخت و… مشابه با پروژه نارنجستان 3 باشند. در این بخش تعدادی از این پروژه‌ها را به شما معرفی می‌کنیم:

 • پروژه نارنجستان 1

در بلوار کوهک قرار دارد و در قالب 2 برج 10 طبقه طراحی شده است که شامل 84 واحد مسکونی می‌باشد. متراژ واحدهای پروژه نارنجستان 1  به صورت 102، 130 و 150 مترمربع است.

 • پروژه نارنجستان 2

در قالب 2 برج  11 طبقه طراحی شده است که دارای 132 واحد می‌باشد و متراژ واحدهای آن بین 100 تا 105 مترمربع است. هر طبقه از این برج دارای 6 واحد است.

برج فرتاک در قالب 2 برج 21 طبقه طراحی شده که هر برج شامل 16 طبقه مسکونی، 4 طبقه انباری و پارکینگ و 1 طبقه لابی است. این پروژه دارای 128 واحد در هر برج است که متراژ واحدهای آن به صورت 55، 85 و 110 مترمربعی در نظر گرفته شده است.
این برج در منطقه 22 واقع شده و دارای دسترسی به اتوبان‌های تهران-کرج، لشکری و… می‌باشد.

 • پروژه نارنجستان 4

پروژه‌ای در حال ساخت است و در بلوار اردستانی قرار دارد. این پروژه در 2 بلوک،16 طبقه طراحی شده است و در هر طبقه، 12 واحد وجود دارد.

 • پروژه نارنجستان 5

از جمله برج‌های در حال ساخت در منطقه 22 تهران است که دارای 11 طبقه است و در هر طبقه 8 واحد قرار دارد. همچنین دارای 88 پارکینگ است.

این پروژه در منطقه 22 تهران قرار گرفته است و دارای دسترسی به اتوبان همت، حکیم و تهران-کرج می‌باشد. پروژه افق فرتاک که تحت نظارت و مدیریت تعاونی فرتاک در حال ساخت است، در قالب 2 برج 21 طبقه طراحی شده است.

در این بخش به صورت کلی برخی از پروژه‌های مشابه را به شما معرفی کردیم. شما می‌توانید، برای کسب اطلاعات بیشتر، بر روی پروژه مورد نظر خود کلیک کنید تا به صفحه مربوطه ارجاع داده شوید.

امتیاز کاربران:

5/5

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس‌های ما

از ساعت 8:00 الی 18:00
روز سال ۲۴*۳۶۰ ساعت روز در
 • 021-46127729
 • 021-46147943
 • 021-46147967
 • 021-46147907
 • 021-46147885
همیشه در دسترس