معرفی پروژه میعاد

content
خلاصه محتوا:
5/5

فرتاک Wiki

زمان مطالعه: 5 دقیقه

زمان مطالعه: 5 دقیقه

پیش‌خرید خانه یکی از بهترین راه‌های سرمایه‌گذاری و راحت‌ترین راه خانه‌دار شدن است.  یکی از بهترین مناطق برای پیش‌خرید خانه با سرمایه کم منطقه 22  است. در سال‌های اخیر در منطقه ۲۲، ساخت و ساز، توسعه و رشد زیادی داشته است.

در منطقه ۲۲ تهران پروژه‌های موفق و بزرگ بسیار زیادی اعم از تجاری و مسکونی ساخته شده و در حال ساخت است. پروژه‌هایی که از نظر ساخت و امکانات با بهترین پروژه‌های شهر تهران برابری می‌کنند. شرکت‌ها و سازندگان بسیاری در این منطقه اقدام به پیش‌فروش کرده‌اند که با استقبال بسیار خوبی از طرف خریداران مواجه شده است.

جهت آشنایی بیشتر: بهترین پروژه های تعاونی ساز منطقه 22

یکی از پروژه‌های موفق و خوب این منطقه پروژه میعاد است که توسط تعاونی مسکن شهید مهدی خلیلی (اطلاعات سپاه) در شرق دریاچه چیتگر در حال ساخت است.

تیم تحریریه تعاونی مسکن فرتاک در این مقاله پروژه میعاد را به صورت تخصصی از لحاظ موقعیت، تعاونی سازنده، شرایط پیش‌فروش و امکانات مورد بررسی قرار داده‌اند.

معرفی پروژه میعاد

معرفی پروژه میعاد

 

پروژه میعاد در یکی از بهترین موقعیت‌های منطقه ۲۲ یعنی در شمال دریاچه شهدای خلیج فارس (دریاچه چیتگر) در حال ساخت است. این پروژه در قالب یک بلوک ۲۵ طبقه با ۱۷ طبقه مسکونی، 1 طبقه لابی و مشاعات و ۷ طبقه پارکینگ و انباری ساخته می‌شود.

تعاونی سازنده پروژه میعاد، تعاونی مسکن شهید خلیلی سپاه است. این پروژه در سال ۱۴۰۰ شروع شده و قرار است در سال ۱۴۰۴ به خریداران تحویل داده شود.

این پروژه ۱۸۰۰۰ متر زیربنا دارد و دارای یک بلوک است که متراژ واحدهای آن از ۱۰۱ متر تا ۲۴۵ متر تغییر بوده و باتوجه به متراژ واحدها، به صورت ۲، ۳ و ۴ خواب ساخته می‌شوند.

نحوه خرید و فروش پروژه میعاد

خرید و فروش این برج، به صورت مجموع امتیاز و مبلغ واریزی است. پروژه میعاد هم اکنون در مرحله اجرای اسکلت قرار دارد و تحویل آن سال ۱۴۰۴ تعیین شده است. برج میعاد در تعاونی خرید و فروش می‌شود و دارای دفترچه تعاونی است. بعد از نقل و انتقال دفترچه سند به نام خریدار صادر می‌شود.

تمام ۸۴ واحد این برج دارای مالک شخصی است. درصورتی که قصد پیش‌خرید یا سرمایه‌گذاری در این پروژه را داشته باشید باید از مالکین واحدها، امتیاز واحد را خریداری کنید. اعضا در ابتدا به‌ازای هر ۱۱۰ متر، مبلغ ۷۷۰ میلیون تومان پرداخت کرده­اند و اقساط نیز از سال ۱۴۰۰ برای آنها شروع شده است.

جدول نظام پرداخت پروژه میعاد

پروژه میعاد جزو بهترین پروژه‌های اطراف دریاچه چیتگر محسوب می‌شود و نزدیکی آن به دریاچه بر قیمت آن تاثیر زیادی گذاشته است.

واریز مبلغ اولیه برای ثبت‌نام در پروژه و خرید امیتاز آن، ۵۵۰ میلیون تومان بوده است که مبلغ ۲۲۰ میلیون تومان نیز در سال 1399 از خریداران اخذ شده است. جمع مبلغ دریافتی تعاونی از خریداران، ۷۷۰ میلیون تومان بابت بوده است.

در زمان فونداسیون مبلغ زمین و تراکم آن برای این پروژه به صورت تقریبی متری ۱۸ میلیون تومان تخمین زده شده است. نحوه خرید و فروش این پروژه به صورت مجموع واریزی و حق امتیاز است. برای خرید واحد از پروژه میعاد، بهتر است افراد به تعاونی سازنده آن مراجعه کنند.

موقعیت و دسترسی‌های پروژه میعاد در منطقه 22 تهران

برج میعاد در شمال شرقی دریاچه چیتگر قرار گرفته است و بین میدان ساحل و میدان موج قرار دارد و جزو پروژه‌های اطراف دریاچه چیتگر محسوب می‌شود. این پروژه با فاصله ۵ دقیقه‌ای با دریاچه چیتگر و ویو عالی واحدها به این مرکز تفریحی، از بهترین پروژه‌های این منطقه محسوب می‌شود.

پروژه مسکونی میعاد در شمال شرق دریاچه، بین میدان ساحل و میدان دریاچه درتقاطع میلاد اول و دوم (سه‌نبش) قرار دارد و به تمام مراکز خرید دسترسی سریع دارد.

این پروژه به اتوبان­های حکیم و همت، آزادگان شمال به جنوب و آزادراه شهید فهمیده (تهران – جنوب) نیز دسترسی خوبی دارد. یکی دیگر از محاسن پروژه میعاد، نزدیک بودن به مترو چیتگر است. فاصله این پروژه تا مترو حدود ۴ دقیقه است.

امکانات پروژه میعاد

امکانات پروژه میعاد

یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای انتخاب برج، امکانات رفاهی و ایمنی است. پروژه میعاد به لحاظ امکانات جزو لوکس‌ترین و با امکانات‌ترین پروژه‌های منطقه چیتگر محسوب می‌شود که تمام امکانات رفاهی و امنیتی را دارد. در زیر به تعدادی از این موارد اشاره شده است:

 • مجموعه آبی شامل استخر، سونا، جکوزی
 • سالن اجتماعات، سالن ورزشی بانوان و اقایان
 • روف گاردن مبله مناسب برگزاری مراسم
 • لابی هتلینگ و لابی من ۲۴ ساعته
 • سیستم صوتی داخل هر واحد
 • سیستم تهویه مطبوع مرکزی (سرمایشی و گرمایشی)

امکانات رفاهی پروژه میعاد، پروژه میعاد را به یکی از بهترین برج‌های منطقه 22 تبدیل کرده است و منجر به استقبال بسیار خوب خریداران و سرمایه‌گذاران شده است.

آشنایی با تعاونی سازنده پروژه میعاد

پروژه میعاد چیتگر در شمال دریاچه، توسط تعاونی شهید مهدی خلیلی (اطلاعات سپاه) در حال ساخت است و پیمانکار پروژه شرکت تهران‌آرا است که در شمال تهران دارای رزومه کاری بسیار خوبی است.

تعاونی شهید مهدی خلیلی زیر نظر سپاه است و در آذر ماه ۱۳۶۸ تاسیس شده است. این تعاونی از تعاونی‌های معتبر و قدیمی  منطقه 22 است. تعاونی شهید مهدی خلیلی جزو اتحادیه رسا است و پروژه‌های موفق آرتمیس، پرسیا و… را در کارنامه خود دارد.

پروژه­‌های مشابه با پروژه میعاد

پروژه­‌های مشابه با پروژه میعاد

در منطقه ۲۲ برج‌های زیادی ساخته شده‌اند که از امکانات و موقعیت بسیار خوبی، مشابه با برج میعاد برخوردارند اگر تمایل به آشنایی با این پروژه‌ها را دارید ما در اینجا به چند نمونه از آن‌ها اشاره میَ‌کنیم:

 • پروژه شاهان

برج شاهان در نزدیکی دریاچه چیتگر و توسط شرکت پارس وافل در حال ساخت است. این برج ۳۵ طبقه است و پیش‌بینی می‌شود به یکی از لوکس‌ترین برج‌های منطقه تبدیل شود.

برج افق فرتاک یکی از بهترین و لوکس‌ترین برج‌های مسکونی منطقه است که توسط شرکت تعاونی فرتاک با ۲۵۶ واحد و ۲۱ طبقه در حال ساخت است.

 • برج‌های ایزدیار

برج‌های ایزدیار یکی از قدیمی‌ترین و بهترین برج‌های اطراف دریاچه چیتگر هستند که متعلق به تعاونی مسکن ایزیار هستند.

موارد بالا از جمله پروژه‌هایی هستند که در منطقه ۲۲ تهران، به پروژه میعاد شباهت دارند و سرمایه‌گذاران می‌توانند از طریق تعاونی سازنده آن­ها اقدام به پیش­خرید کنند.

جمع‌بندی کلی

این مقاله توسط تیم تحریریه گروه مهندسی فرتاک به صورت تخصصی نوشته و بررسی شده است. در این مقاله سعی بر این شد که پروژه میعاد واقع در منطقه ۲۲ به بهترین شیوه معرفی و بررسی شود؛ درباره این پروژه مهم‌ترین موارد از جمله موقعیت و دسترسی‌ها، امکانات، شرایط خرید و فروش و… مطالب کاربردی و لازم ارائه شد.

پروژه میعاد به جهت موقعیت مکانی، امکانات و تعاونی سازنده یکی از بهترین پروژه‌ها برای سرمایه‌گذاری در منطقه ۲۲ است که رشد و سوددهی بالایی برای آن پیش‌بینی می‌شود.

برای مطالعه بیشتر : قیمت برج های اطراف دریاچه

اگر قصد پیش­ خرید آپارتمان در پروژه‌های فعال منطقه 22 دارید، پروژه میعاد از جمله برج‌هایی است که سرمایه‌گذاری در آن دارای ارزش اقتصادی بالایی است.

شما عزیزان می‌توانید از طریق شماره تماس‌های موجود در صفحه با مشاورین مجموعه ما در ارتباط باشید و از مشاوره تخصصی به صورت کاملاً رایگان بهره‌مند شوید و در بهترین پروژه‌های پیش خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران سرمایه‌گذاری کنید.

امتیاز کاربران:

5/5

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس‌های ما

از ساعت 8:00 الی 18:00
روز سال ۲۴*۳۶۰ ساعت روز در
 • 021-46127729
 • 021-46147943
 • 021-46147967
 • 021-46147907
 • 021-46147885
همیشه در دسترس