شرکت ساختمانی, فرتاک

سرمایه‌گذاری ملک در منطقه 22
2.3 (3)

ماهیت و مفهوم سرمایه‌گذاری چیست؟

سرمایه‌گذاری به این معناست که کالایی خریداری می‌شود اگرچه در زمان حال استفاده نشود اما در آینده از آن استفاده کرده و برای فرد سودآور خواهد بود. به عبارت دیگر فرد جهت سرمایه‌گذاری یک دارایی مالی مانند سهام را خریداری می‌کند که در آینده برای او سودآور خواهد بود. فرد با خریداری دارایی مورد نظر و پیش بینی سود کردن در آینده، می‌تواند سهام خود را درآینده با سود بالایی به فروش برساند.

از دیرباز شنیده‌ایم که برای کسب درآمد بیشتر باید سخت کار کرد اما در برخی مواقع راه میانبر و بهتری وجود دارد مانند سرمایه‌گذاری. سرمایه‌گذاری هوشمندانه کار کردن است و نیازی به سخت کار کردن ندارد.

سیستم سرمایه‌گذاری به گونه‌ای است که شما پول خود را سرمایه‌گذاری می‌کنید تا در کنار کارکردن روزانه خود برایتان کسب درآمد کند. بنابراین بدون زحمت و سخت تلاش کردن  در آینده  سود خوبی از سرمایه‌گذاری خود خواهید برد و آینده بهتر و شادتری را برای خود فراهم خواهید کرد.

جهت دریافت مشاوره و سرمایه‌گذاری مناسب با بیشترین سود با شماره‌ تلفن‌های شرکت فرتاک تماس حاصل نمایید.  

سرمایه‌گذاری ملکی

سرمایه‌گذاری در بخش مسکن معمولا 2 تا 8 درصد تولید ناخالص ملی و 10 تا 30 درصد کل تشکیل سرمایه ثابت جهانی را به خود اختصاص می‌دهد. در واقع مسکن دارای بیشترین سهم  در زمینه سرمایه‌گذاری است. سرمایه‌گذاری در ملک نیازمند صبر است و در هنگام خرید یا فروش باید صبورانه عمل کنید. با داشتن کمی صبر و و شناخت بازار و فرصت‌ها می‌توانید در درازمدت سود خیلی خوبی را عاید خود کنید. خانه‌، آپارتمان و … که می‌خرید، می‌فروشید یا اجاره می‌دهید سرمایه‌گذاری برای شما محسوب می‌شود.

بر اساس آخرین تحلیلی که در بازارهای سرمایه‌ای ایران در تیرماه 1400انجام شد، بازار ملک و مسکن بعنوان امن‌ترین و پربازده‌ترین مکان برای سرمایه‌گذاری شناخته شد. بزرگترین دلیل برای ایمن شناختن بازار مسکن، نوسانات بیش از حد در بازارهای بورس، طلا و دلار بوده است. سرمایه‌گذاری در ملک و مسکن تنها جایی است که همواره سیر صعودی در قیمت داشته و برای سرمایه‌گذاران خود سود‌آور بوده است.

اکنون که تا اینجا با اصطلاح و مفهوم سرمایه‌گذاری ملکی آشنا شدید، در ادامه مطلب به سرمایه‌گذاری در منطقه 22 می‌پردازیم.

شما سرمایه‌گذار محترم می‌توانید با برقرار کردن ارتباط با شماره‌ تماس‌های شرکت فرتاک از مشاوره رایگان ما بهره برده و لذت سرمایه‌گذاری در ملک  را با ما تجربه کنید. 

سرمایه‌گذاری ملک در غرب تهران

از نظر جغرافیایی منطقه 22 بزرگترین بخش در غرب تهران جهت سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.  

از آنجایی که مرکز تهران در چند سال اخیر قیمت‌های نجومی را در بازار مسکن تجربه کرده است،  قدرت سرمایه‌گذاری و خرید ملک را تحت تاثیر قرار داده است. قیمت ملک در مرکز تهران به حدی بالا رفته است که مردم  مانند قبل نمی‌توانند در این منطقه به راحتی خرید و فروش مسکن انجام دهند. از این رو منطقه 22 تهران در سا‌ل‌های اخیر با توجه به موقعیت مناسب و قیمت‌های مناسب ملکی توانسته است که سیل عظیمی از سرمایه‌گذاران را به خود جذب کند.  

اگر تمایل به سرمایه‌گذاری مناسب و اصولی در غرب تهران دارید می‌توانید با استفاده از شماره‌های تماس درج شده در سایت از مشاورین حرفه‌ای شرکت فرتاک راهنمایی و مشاوره بگیرید.

بخش‌های مناسب برای سرمایه‌‎‌گذاری ملک در منطقه 22کدام اند؟

منطقه 22 با توجه به موقیت مناسب و آب هوای خوبی که دارد برای سرمایه‌گذاری‌های دولتی، سفارتخانه‌ها، هتل‌ها، مراکز خرید، پروژه‌های گردشگری و تفریحی – توریستی بسیار مناسب می‌باشد. همچنین این منطقه دارای امکاناتی نظیر جنگل چیتگر، جنگل‌های کن، رودخانه کن، مراکز تجاری بزرگ مانند ایران مال، پارک بازی تهران لند و دسترسی به مسیرهای اصلی تهران( بزرگراه‌های آزادگان، همت، حکیم و تهران- کرج) می‌باشد که موجب تمایز این منطقه نسبت به مناطق دیگر تهران برای سرمایه‌گذاری شده است.

دریاچه بسیار زیبای چیتگر مکانی مناسب برای تفریحات و برپایی جشن‌ها و لذت بردن از طبیعت اطراف آن می‌باشد. این منطقه بر اساس اکوسیستم جذاب و امکانات مناسبی که دارد گردشگران زیادی را توانسته به خود جذب کند.

 همچنین منطقه گرمدره در منطقه 22 یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق تهران به حساب می‌آید که به دلیل دسترسی آسان به مسیرهای  اتوبان تهران – کرج و جاده مخصوص کرج موقعیت بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاری و سکونت می‌باشد.  

   واضح است که سرمایه‌گذاری در منطقه 22 تهران یکی از موارد سرمایه‌گذاری پرسود و البته مطمئن محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که در این منطقه هرنوع پروژه‌ای چه خصوصی و چه دولتی  در درازمدت می‌تواند سود بالا و چند برابر سرمایه اولیه را به سرمایه‌گذار باز پس دهد. اما رسیدن به این چنین سود بالایی نیازمند صبر و هوشمند عمل کردن می‌باشد.  

شما می‌توانید برای بررسی املاک و موقعیت‌های مناسب جهت سرمایه‌گذاری در منطقه 22 با مشاوران مجرب شرکت فرتاک تماس حاصل کرده و ضمن دریافت مشاوره رایگان از مناسب‌ترین سرمایه‌گذاری در این منطقه بهره ببرید.

مزیت سرمایه‌گذاری ملک در منطقه 22 تهران چیست؟

منطقه 22 از نظر بافت و ساخت و ساز سابقه خیلی طولانی ندارد اما در طی همین سال‌های اخیر توانسته بستری بسیار مناسب برای سکونت و تجارت فراهم کند.

برخی از مزایای سرمایه‌گذاری در منطقه 22عبارتند از :

 • گواهی نامه مخصوص سیستم رضایت مشتری
 • گواهی نامه مخصوص مدیریت محیط زیست
 • گواهی نامه مخصوص مدیریت ایمنی
 • گواهی نامه مخصوص ساخت و ساز
 • گواهی نامه مخصوص کنترل کیفیت ساخت
 • نشان افتخار برج سازان
 • نشان افتخار مدیران جهادی

سرمایه‌گذاری در منطقه 22 از آن دست مناطقی است که آینده‌ای روشن برای سرمایه‌گذاران خود خواهد داشت. همچنین بدلیل مناسب بودن قیمت مسکن در این منطقه نسبت به دیگر مناطق تهران، سرمایه‌داران نظر مثبتی درباره این منطقه داشته و تمایل زیادی جهت سرمایه‌گذاری در منطقه 22 دارند.

امکانات رفاهی در منطقه 22 تهران

 – پروژه بوستان جوانمرد

 – پروژه بوستان خرگوش دره

–  پروژه بوستان لتمال کن

–  پروژه تجاری رزمال

–  پروژه پارک آبشار تهران

–  راه اندازی موزه گیاه شناسی

 – راه اندازی پروژه آرتمیس

–  پروژه شهربازی هزار و یک شب (از جمله بزرگ ترین شهربازی ها در غرب آسیا خواهد بود)

 – پروژه مرکز خرید ایران مال (یکی از بزرگترین مراکز خرید در خاورمیانه محسوب می‌شود)

–  پروژه مرکز درمانی پروفسور سمیعی (در زمینه مغز و اعصاب)

نقاط قابل دسترسی در منطقه 22 تهران

– دسترسی از طریق بزرگراه تهران – کرج

 – دسترسی از طریق بزرگراه آزادگان

–  دسترسی از طریق اتوبان فتح

 – دسترسی از طریق اتوبان شهید خرازی که در امتداد اتوبان همت است

–  دسترسی از طریق اتوبان شهید همدانی که در امتداد اتوبان حکیم می باشد

–  بزرگراه تهران – شمال نیز در صورت راه اندازی به این منطقه دسترسی مستقیم خواهد داشت

– دسترسی از طریق متروی چیتگر

– دسترسی از طریق متروی ایران خودرو

– دسترسی از طریق متروی ورزشگاه آزادی

با وجود این همه نقاط دسترسی که به منطقه 22 وجود دارد روشن است که منطقه‌ای بسیار مناسب جهت سرمایه‌گذاری ب اآینده‌ای پرسود خواهد بود.

شرکت فرتاک با ارائه مشاوره رایگان و با بررسی تمام جوانب مورد نیاز شما را در بهترین انتخاب و سرمایه‌گذاری مناسب راهنمایی و کمک می‌نمایند. برای ارتباط با شرکت املاک فرتاک با شماره‌های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید.    

وضعیت مسکن و سرمایه‌گذاری در منطقه 22 تهران در آینده چگونه است؟

با توجه به نوسانات زیادی که در بازار سرمایه به طور کلی و شرایط اقتصادی امروزه وجود دارد، سرمایه‌گذاری بر روی ملک و مسکن جزء سرمایه‌گذاری‌های مطمئن به حساب می‌آید.                                 

در منطقه  22 زمین‌های زیادی برای ساخت و ساز در کنار برج‌ها و آپارتمان‌های متعدد وجود دارد که بخشی از این زمین‌ها در دست پروژه‌های درحال ساخت و بخش دیگر آن  در آینده نه چندان دور به پروژه‌های بسیار سودآوری تبدیل خواهند شد. با توجه به اینکه پروژه ایران مال بعنوان بزرگترین پروژه مرکز خرید در خاورمیانه و همچنین دیگر پروژه‌های بزرگ در منطقه 22 تهران موجب شده تا به قطب سرمایه‌گذاری امن تبدیل شود.

وجود همین پروژه‌های ناب و جذاب در منطقه 22 موجب شده تا گردشگران داخلی و توریست‌ها را به خود جذب کرده و موجب سودآوری منطقه شوند.

با وجود تمامی محسنات و امکانات بالایی که در منطقه 22 وجود دارد و در آینده نیز بیشتر خواهد شد، امید به زندگی و سرمایه‌گذاری در آن بسیار زیاد است. از دلایل روشن بودن آینده این منطقه می‌توان به وجود 1200 هکتار برای فضاهای سبز، حدود 1200 هکتار برای مسکن، حدود 320 هکتار برای موارد ورزشی، حدود 200 هکتار برای محیط های آموزشی اشاره کرد.

با توجه به وضعیت بسیار مناسب مسکن و سرمایه‌گذاری که در منطقه 22 وجود دارد، ما به شما توصیه می‌کنیم با مشاوران حرفه‌ای و مجرب شرکت فرتاک تماس گرفته، با انتخاب و سرمایه‌گذاری مناسب و درست، آینده‌ای پرسود همراه با رفاه بیشتررا برای خود رقم بزنید.

پروژه فرتاک

پروژه فرتاک

پروژه فرتاک یا برج‌های مجلل فرتاک در غرب تهران و شهر گرمدره قرار دارد. این پروژه از مسیرهای اتوبان تهران – کرج و جاده مخصوص کرج قابل دسترسی می‌باشد. گرمدره جزو استان البرز با پیش شماره 026 محسوب می‌شود. فاصله بین گرمدره تا تهران نسبت به سایر شهرها (اندیشه، پرند، پردیس) بسیار کمتر است و با خودرو شخصی تقریبا 30 دقیقه طول خواهد کشید.

منطقه گرمدره یکی از شهرهای خوش آب و هوای تهران بشمار می‌آید بنابراین ساکنان برج فرتاک واقع در گرمدره طی سالیان دراز، می‌توانند از این مزیت بهره ببرند. علاوه بر آن مسیرهای مهمی مانند بزرگراه خرازی، بزرگراه همت و بزرگراه حکیم بعنوان نقاط اصلی دسترسی به گرمدره، یکی دیگر از مزیت‌های مهم دیگر برج‌های دوقولو فرتاک در منطقه گرمدره محسوب می‌شود.

 طراحی مدرن لابی به متراژ 250 متر مربع

در برج‌های دوقولو فرتاک متراژ قابل توجهی از طبقه همکف به لابی اختصاص داده شده است.بنابراین طراحی لابی باید به  گونه‌ای باشد که جا برای فضاهای گوناگونی مانند فضای نشیمن، فضای انتظار و رفت و آمد ساکنان آن  را فراهم آورد. به همین منظور به محض ورود به لابی، جهت راحتی حال ساکنین، فضای ارتباطی طبقات و آسانسورها قابل مشاهده است.

Reception همچنین میز جهت راهنمایی و کنترل به شکلی کاملا مشخص طراحی گردیده است.

همچنین استفاده از متریال سنگ با اسلب های بزرگ در کف دیوارهای لابی،استفاده از متریال چوب در ترکیب با سنگ های مدرن،طراحی سقف به شکل ترکنبی از چوب و کناف همراه با نورپردازی خاص به طریقی که به تقسیم بندی فضاهای مورد نیاز لابی کمک نماید.

و همینطور استفاده از تجهیزات لوکس متناسب با برج فرتاک اعم از دو ست مبلمان جهت انتظار و جانمایی تلویزیون، اشیاء دکوری و همین طور فلاور باکس های متناسب با طراحی، آبنمای خاص در

لابی جهت افزایش زیبایی بصری فضای مشاعات ساختمان، نورپردازی فضا و استفاده از تجهیزات روشنایی خاص در دیوارها، هالوژن های متناسب با طرح سقف و  لوسترهای آویز شکیل.

کاربری تجاری- مسکونی برج‌های دوقولو فرتاک شامل :

 • 170 واحد مسکونی
 • 10 طبقه
 • به متراژ 70 تا 130  مترمربع
 • 1000 متر مربع فضای تجاری

برج‌های دوقولو فرتاک علاوه بر مشخصات ذکر شده در بالا، داری مشخصات دیگری می‌باشد که در زیر به طور دقیق قابل مشاهده است. 

تعداد بلوک                           2

نوع اسکلت                         بتنی

تعداد طبقات روی زمین            11

تعداد طبقات زیر زمین              4

تعداد پارکینگ تامین شده           225

تعداد واحد تجاری                   8

بازه مساحت واحد تجاری           35-120مترمربع

سالن بدنسازی                       980متر مربع

بازه مساحت واحد ورزشی        1000مترمربع

سالن اجتماعات                     100 متر مربع 

با توجه به  تلاش‌های مستمر مسئولان و پیمان کاران در حال حاضر این پروژه بر طبق برنامه تنظیم شده در حال انجام است و میزان پیشرفت آن در فروردین 1401 به طبقه همکف رسیده است.

لازم به ذکر است که از مهمترین مزیت این پروژه این است که برج فرتاک اولین برجی است که با استفاده از تکنولوژی به روز و تمامی امکانات موجود درحال ساخت است.

پیش فروش برج دو قلو فرتاک

پیش فروش برج دو قلو فرتاک

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید واحدهای آپارتمانی برج دوقولو فرتاک می‌توانید با شماره تلفن شرکت فرتاک تماس بگیرید. ما در شرکت فرتاک با ارائه مشاوره رایگان، بهترین انتخاب و خرید را جهت سرمایه‌گذاری موفق برای شما رقم خواهیم زد.

 همچنین شرکت فرتاک بعنوان یکی از حرفه‌ای‌ترین شرکت‌های املاک در منطقه 22 تهران، به‌روزترین آگهی‌های پیش فروش آپارتمان و ملک در منطقه 22 را در اختیار همشهریان خود قرار می‌دهد. شما برای سرمایه‌گذاری در هرنقطه از این منطقه می‌توانید با مشاوران باتجربه‌ی ما تماس گرفته و بهترین سرمایه‌گذاری را انجام دهید.      

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 2.3]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم مشاوره