شرکت ساختمانی, فرتاک
روش‌های سرمایه گذاری در املاک

روش‌های سرمایه گذاری در املاک
5 (1)

یکی از رایج ترین روش‌های سرمایه گذاری که قابل اطمینان و امن است، سرمایه گذاری در املاک است. 

که این مدل از سرمایه گذاری دارای روشهای متفاوتی است که ما در ادامه به بررسی تک تک آنها خواهیم پرداخت.  یکی از رایج ترین و نو ظهورترین مدل های سرمایه گذاری در املاک پیش خرید یا پیش فروش ملک است که به تفسیر آن در انتهای مقاله خواهیم پرداخت. 

از دیگر روش‌های سرمایه گذاری؛ سرمایه گذاری املاک مسکونی، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات تجاری، سرمایه گذاری املاک و مستغلات خرید و فروش زمین و باغ را شامل می‌شود. که به روش‌های متفاوتی میتوان آنها را خریداری کرد، مانند خرید به صورت سهامی یا روش‌های نوین‌تری مانند پیش خرید یا پیش فروش املاک و غیره اشاره کرد.

سرمایه گذاری در ملک چیست؟

سرمایه‌گذاری در واقع روشی برای به دست آوردن سود بیشتر و افزایش سرمایه برای آینده است، تا افراد از هدر رفت سرمایه خود جلوگیری نمایند. در حال حاضر تورم و افزایش قیمت ها موجب شده سرمایه‌گذاری در ملک روشی عالی برای افزایش دارایی‌ها محسوب شود، که منجر به کسب سود بیشتر می‌شود.

ما در مجموعه فرتاک فراهم کننده امکان و آپشن‌های متعددی هستیم برای افرادی که علاقمند به سرمایه‌گذاری در ملک هستند.

این روزها افزایش تورم و بالارفتن قیمت ملک سبب شده که عده زیادی از افراد به سمت سرمایه‌گذاری در ملک کشیده شوند. البته این امر نیازمند برخورداری از دانش و اطلاعات کافی درباره انواع بازارها و آگاهی از ضرر و زیان‌های احتمالی موجود در بازار ملک می‌باشد.

آشنایی کافی در زمینه انواع روش‌های کسب درآمد و نوسانات قیمت و نحوه خرید و فروش ملک به شما این امکان را می‌دهد، که سرمایه گذاری سودآوری داشته باشید و هرگونه ضرر و زیان احتمالی در آن به میزان زیادی کاسته شود.    

ثبات قیمت‌ها و ریسک کم بازارهای سرمایه گذاری سبب جذب افراد زیادی به سمت سرمایه گذاری در ملک شده است. یکی از دلایل  انتخاب این بازار توسط افراد برای سرمایه گذاری رشد سرمایه و ثباتی است که بر آن حاکم است.

ملموس بودن سرمایه گذاری در ملک دارایی بر خلاف سایر بازارهای مالی سبب شده که افراد زیادی این روش را به عنوان روشی امن برای سرمایه گذاری خود انتخاب کنند.

در گذشته افراد شیوه های مختلفی برای پس انداز پول خود داشتند. در حالی که امروزه شیوه‌های متعددی برای پس اندارپول وجود دارد. البته یکی از روش‌هایی که در قدیم و همکنون برای پس انداز پول وجود دارد و روشی امن برای سرمایه گذاری محسوب می‌شود، سرمایه گذاری در ملک است که البته خود نیازمند داشتن دانش و اطلاع کافی از این بازار‌ها می‌باشد.

امروزه روشهای متعددی برای سرمایه گذاری وجود دارد. افراد همواره به دنبال راهی برای تضمین آینده خود و فرزندانشان بوده اند که یکی از این راهها که همواره افراد برای سرمایه گذاری خود انتخاب کرده اند سرمایه گذاری در ملک می‌باشد تا از این طریق آینده فرزندان خود را تضمین نمایند.

انواع روش های سرمایه گذاری عبارت اند از:

 • سرمایه گذاری در بورس و اوراق بهادار
 • سرمایه گذاری در املاک و مستغلات
 • سرمایه گذاری در بازار ارز و طلا و نقره
 • سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری
 • سرمایه گذاری در بانک

به دلیل جنبه های سود آوری بازار املاک و مستغلات افراد زیادی این شیوه را را برای سرمایه گذاری خود انتخاب می‌کنند و این امر سبب شده توجه افراد سود جو به این حوزه معطوف شود بنابراین یکی از مهمترین نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید مراجعه به تعاونی های معتبر و شناخته شده در این حوزه  ساخت و ساز می‌باشد.  

در صورتی که سرمایه خود را در بازار درستی قرار ندهید ممکن است دچار ضرر وزیان هنگفتی شوید از این رو شناخت بازار و مناسب برای سرمایه گذاری می تواند تضمین کننده دارایی و سرمایه شما در اینده باشد.

دلایل انتخاب تعاونی فرتاک جهت سرمایه گذاری در ملک

دلایل انتخاب تعاونی فرتاک جهت سرمایه گذاری در ملک

فرتاک تنها تعاونی در منطقه 22 تهران است، که پروژه‌های آن پیشرفت مناسب و معقولی دارد. منطقه 22 در قسمت شمال غربی تهران قرار گرفته است و به دلیل موقعیت آب و هوایی عالی و قرارگیری دریاچه چیتگر در آن موجب شده توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران را به خود جلب کند.

 اگر به دنبال سرمایه گذاری امن و مطمئن در تهران می‌باشید منطقه 22 تهران قطعا می‌تواند انتخاب درستی باشد.

 تعاونی فرتاک چون میزان بالای رضایتمندی و مشارکت مشتریان را دارد در صورت توقف پروژه‌های خود نیز به مشتریان ضرری نمی‌رساند. چون قیمت زمین در این منطقه روندی صعودی دارد، در صورت توقف پروژه‌ها نیز مشتریان متضرر نمی‌شوند.

 یکی از جذابیت‌های سرمایه گذاری ملک در منطقه 22 تهران، رشد قیمت ملک و زمین در این منطقه است. تعاونی فرتاک جزء تعاونی‌های برتر و فعال برای اجرای پروژه‌های در دست ساخت می‌باشد .

این تعاونی توانسته است، تمامی پروژه‌های خود را در زمان مشخص شده و به موقع تحویل خریداران خود دهد.

از جمله دلایل انتخاب تعاونی فرتاک جهت سرمایه گذاری ملک عبارت اند از:

 • ساخت اصولی(کیفیت)
 • اجرای سیستم ایمنی
 • اجرای سیستم ضد حریق
 • طراحی دکوراسیون داخلی
 • سفارشی سازی واحدها
 • تنوع در متراژ

اصول سرمایه گذاری در ملک

داشتن دانش و اطلاعات کافی در زمینه بهترین زمان برای سرمایه گذاری بسیار حائز اهمیت است. بهترین زمان برای خرید ملک زمانی است، که بازار راکد بوده و هیچ‌گونه هیجانی بر بازار حاکم نیست. زمانی که اواخر بازه رکود است، هنگامی که هنوز قیمت‌ها ثابت هستند ولی خرید‌های بازر بیشتر شده است. این زمان می‌تواند بهترین زمان برای سرمایه گذاری در ملک ‌باشد.

 • اهداف خود را از سرمایه گذاری در املاک و مستغلات معین کنید
 • موقعیتی را که اکنون در آن هستید تعریف کنید
 • قدرت خرید خود را کشف کنید
 • استراتژی  خود را برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات تعیین کنید.

انتخاب محل مناسب برای سرمایه‌گذاری به شما این امکان را می‌دهد که سرمایه‌گذاری سود آوری داشته باشید.

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر به دنبال کسب سود قابل اطمینان و مناسبی هستید نیم نگاه یا گوشه چشمی به منطقه 22 تهران؛ به دلیل موقیت خاص آب و هوایی و همچنین مراکز رفاهی و تجاری متعددی که در آن وجود دارد و یا در حال ساخت هستند چشم انداز بسیار خوبی را می‌توان برای آن در نظر گرفت.

منطقه 22 تهران؛ جزء مناطق رو به رشد و آینده دار تهران جهت سرمایه گذاری در ملک می‌باشد. این منطقه یکی از بهترین و رو به رشدترین مناطق تهران در آینده است، که برای سرمایه گذاری در ملک مناسب می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان باتجربه و مشاوره در خصوص سرمایه‌گذاری در ملک مجموعه فرتاک تماس بگیرید تا مشاوره و راهنمایی‌های لازم را در این زمینه دریافت نمایید..

مزایای سرمایه گذاری ملک در منطقه 22 تهران

مزایای سرمایه گذاری ملک در منطقه 22 تهران

از آنجایی که سرمایه گذاری در بازار املاک بر خلاف دیگر بازار ها به دانش تخصصی و خاصی نیازمند نیست. یک روش آسان و راحت برای سودآوری بالا برای سرمایه گذاری می‌باشد.

قطعا یکی از دلایلی که افراد به دنبال منطقه عالی برای سرمایه گذاری هستند امید به بازگشت سود آنها و میزان سود آوری آن در آینده است.  

در حال حاضر منطقه 22 تهران به دلیل نوساز بودن و شرایط خاصی که دارد روز به روز در حال شکوفا شدن و گسترش می باشد قرارگیری دریاچه شهدای خلیج فارس (چیتگر) و پروژه‌های متعددی که در این منطقه در حال ساخت است. سبب شده جزء مناطق آینده دار تهران برای سرمایه‌گذاری در ملک باشد.

مراکز رفاهی و تجاری زیادی در این منطقه احداث شده است و هم اکنون نیز پروژه های زیادی در این منطقه در حال ساخت و اجرا می باشد که از جمله انها می توان به مرکز خرید ایران مال، شهربازی هزار ویک شب، بوستان لتمان کن، بوستان خرگوش دره و .. اشاره کرد.

از جمله مزایای سرمایه گذاری ملک در منطقه 22 تهران عبارت اند از:

 • شیوه ای امن و مطمئن برای سرمایه گذاری و دستیابی به اهداف مالی
 • کسب درآمد ماهانه و سود آوری از طریق اجاره دادن ملک
 • نوسان قیمت‌ها در بازار و تورم منجر به سود بیشتر سرمایه گذاران
 • دریافت وام‌های تسهیلاتی بانک‌ها و طرح های حمایتی برای خرید ملک
 • ریسک کمتر در سرمایه گذاری در بازار املاک و مستغلات
 • ارزشمندی بالای املاک و مستغلات
 • تنوع بالا در سرمایه گذاری مسکن
 • عدم نیاز به دانش تخصصی در بازار املاک
 • عدم امکان به سرقت رفتن املاک
 • ثبات در بازار مسکن

معایب سرمایه گذاری در املاک

اگر می‌خواهید وارد هر بازاری شوید لازم است که نسبت به آن شناخت و اطلاعات کافی را دریافت نمایید هر بازاری دارای مزایا و معایب مربوط به خود است و لازم است شما با اگاهی و  کسب اطلاعات کافی در این حوزه وارد ان بشوید و سرمایه گذاری سود اوری را تجربه کنید در زیر به تعدادی از معایب سرمایه گذاری در بازار املاک و مستغلات اشاره شده است ..

 • زمانبر بودن فروش املاک و نقد شوندگی پایین ملک

پیشنهاد ما به شما شراکت و خرید از مجموعه فرتاک به دلیل قرارگیری این مجموعه در منطقه 22 تهران است. به دلیل عرضه و تقاضای بالا در منطقه 22 تهران، مشکل زمانبر بودن فروش املاک در این منطقه وجود ندارد.

 • نیاز به سرمایه و نقدینگی زیاد افراد برای ورود

ما در مجموعه فرتاک مدل‌های متعددی را برای فروش داریم. خرید اقساطی سبب شده این مشکل برای عده زیادی از خانواده ها رفع شود.

 • هزینه استهلاک و فرسودگی ملک با گذر زمان

شما می‌توانید در طول زمان با اجاره دادن ملک خود در نهایت هزینه‌های خود را به میزان زیادی کاهش دهید.

 • نیازمند تحقیق و بررسی زیاد

مجموعه فرتاک به دلیل قابل اعتماد بودن و پروژه‌های نابی که در حال انجام آنها می‌باشد، شما می‌توانید با خیال آسوده با این مجموعه همکاری و شراکت نمایید.

 آیا سرمایه گذاری ملک سودآور است؟

بالا رفتن نرخ تورم و نوسانات قیمت دلار سبب شده است بازار املاک و قیمت واحد‌های مسکونی، تجاری و.. نیز روند رو به افزایشی را تجربه کرده است. از آنجایی که سرمایه‌گذاری در املاک دارای ریسک پایینی است و نرخ ضرر در آن در اکثر شرایط کم است، به همین دلیل افراد زیادی تمایل به حفظ سرمایه خود از طریق این بازار دارند.

از جمله سوالات پر تکرار درباره سرمایه‌گذاری در املاک به سود ده بودن آن است؛ قطعا قرار دادن سرمایه در این بازار با توجه به بالا رفتن روزانه قیمت زمین و ملک پر سود و پر بازده است.

برای سرمایه گذاری در املاک در تهران، با مجموعه فرتاک تماس بگیرید. پروژه‌های فرتاک در منطقه 22 تهران دارای بهترین موقعیت جغرافیای هستند که در آینده به قطب‌های مهم در تهران تبدیل می‌شوند.

بهترین روش برای سرمایه گذاری ملک

شیوه‌های مختلفی برای سرمایه گذاری وجود دارد که هر کدام دارای مزایا و معایب خاص خود می‌باشند. افراد از هرکدام بنا به شناخت و آگاهی که از آن بازار دارند به عنوان روشی برای سرمایه گذاری در املاک خود استفاده می‌کنند.

یکی از بهترین روشها برای سرمایه‌گذاری به دلیل سود آوری بالا و همین طور ریسک پایینی که دارد، سرمایه‌گذاری در بازار املاک و مستغلات می‌باشد.

شراکت در پیش فروش و پیش خرید آپارتمان‌های که چشم انداز مفیدی برخوردار هستند. به شما این امکان را می‌دهد که سرمایه‌گذاری سودآوری را تجربه نمایید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم مشاوره