خرید خانه در تهران

content
خلاصه محتوا:
5/5
خانه‌ای که جهت خرید انتخاب می‌کنید باید یکسری خصوصیات و ویژگی‌های لازم را که شما به عنوان خریدار در نظر دارید، داشته باشد. تا حداکثر رضایتمندی را از خرید و انتخاب آن داشته باشید. .با توجه به افزایش تورم و گرانی بازار مسکن و ملک این روزها خرید خانه در تهران به سادگی امکان‌پذیر نیست و نیازمند کسب اطلاعات لازم در این زمینه می‌باشد. تعاونی فرتاک از جمله تعاونی‌های شناخته شده و باسابقه‌ای است که پروژه‌های موفق زیادی را در کارنامه کاری خود دارد. برای سرمایه‌گذاری و خرید خانه در تهران با بهترین شرایط و امکانات می‌توانید با مشاورین مجرب این تعاونی در ارتباط بوده و اطلاعاتی در این زمینه کسب کنید .

فرتاک Wiki

زمان مطالعه: 5 دقیقه

زمان مطالعه: 5 دقیقه

سرمایه‌گذاری و خرید خانه و ملک همواره از اهمیت خاصی برخوردار بوده است. این روزها سرمایه‌گذاری به شیوه‌های مختلفی صورت می‌گیرد که افراد بر حسب نیاز خود آن را انتخاب می‌کنند.

تهران به عنوان پایتخت از گستردگی زیادی برخوردار است از همین رو انتخاب و خرید خانه در تهران چالش‌ها و سختی‌های خاص خود را دارد که نیازمند کسب راهنمایی و مشاوره از افراد آگاه در این حوزه می‌باشد.

برای اینکه از خرید ملک خود در تهران حداکثر رضایتمندی را داشته باشید لازم است که از طریق یک تعاونی معتبر برای سرمایه گذاری و قابل اعتماد اقدام کنید.

 تعاونی فرتاک از جمله تعاونی‌های شناخته شده و باسابقه‌ای است که پروژه‌های موفق زیادی را در کارنامه کاری خود دارد. برای سرمایه‌گذاری و خرید خانه در تهران با بهترین شرایط و امکانات می‌توانید با مشاورین مجرب این تعاونی در ارتباط بوده و کسب اطلاع کنید.

در ادامه به بررسی نحوه خرید خانه در تهران، ویژگی‌ها، نکات مهم و.. در این زمینه به طور کامل پرداخته شده است، پس با ما همراه باشید.

خرید خانه در تهران

خرید خانه در تهران

با توجه به افزایش تورم و گرانی بازار مسکن و ملک این روزها خرید خانه در تهران به سادگی امکان‌پذیر نیست و نیازمند کسب اطلاعات لازم در این زمینه می‌باشد.

برای این منظور در ابتدا فهرستی از مواردی که در هنگام خرید خانه برای شما حائز  اهمیت است را تهیه کنید. ویژگی‌های خانه مورد نظر شما از لحاظ امکانات و اولویت‌های خود مشخص کنید.

 برای اینکه مکانی ایده‌آل را با توجه به شرایط مد نظر خود پیدا کنید، بایستی بودجه مورد نیاز برای خرید خانه را فراهم کنید تا بتوانید از پس هزینه‌های آن برآیید.

توجه به این موارد و مواردی که در ادامه به بررسی آنها پرداخته‌ایم به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید بهترین گزینه را برای خرید خانه در تهران بیابید.

ویژگی‌های حائز اهمیت برای خرید خانه در تهران

خانه‌ای که جهت خرید انتخاب می‌کنید باید یکسری خصوصیات و ویژگی‌های لازم را که شما به عنوان خریدار در نظر دارید، داشته باشد. تا حداکثر رضایتمندی را از خرید و انتخاب آن داشته باشید.

در این قسمت به بررسی مشخصات مهم و قابل توجه جهت خرید خانه در تهران پرداخته‌ایم.

1-موقعیت مکانی خانه: مکان و محلی که برای خرید خانه انتخاب می‌کنید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. موقعیت مکانی مناسب به شما این امکان را می‌دهد که از مزایایی متعددی از قبیل؛ آب و هوای مناسب و شرایط دسترسی آسان، نزدیکی به مراکز تفریحی و آموزشی و.. به نحو مطلوبی بهره‌مند شوید.

2-نقشه ملک: از دیگر مواردی که در زمان خرید خانه بایستی مورد توجه قرار گیرد، بررسی نقشه ملک از لحاظ؛ نورگیر، آسانسور، پارکینگ و.. می‌باشد.

وجود پارکینگ یکی از نکات مهم در زمان خرید خانه است. در صورتی که خانه‌ای که می‌خرید پارکینگ نداشته باشد برای جای پارک به مشکل می‌خورید.

3-سهولت رفت و آمد و دسترسی آسان به وسایل حمل‌ونقل عمومی: دسترسی آسان به مترو، تاکسی و اتوبوس‌های شهری، در صورتی که به صورت مداوم از خودرو شخصی استفاده نمی‌کنید، از جمله موارد مهمی است که در این زمینه بایستی به آن توجه داشته باشید.

4-وضعیت ایمنی خانه مورد نظر: به منظور بررسی ایمنی خانه می‌توانید در صورت نیاز از راهنمایی کارشناسان خبره در این زمینه کمک بگیرید تا پس از بررسی کامل ساختمان و اطمینان از ایمنی آن اقدام به خرید خانه نمایید.

5-سیستم سرمایشی و گرمایشی خانه: در صورتی که ساختمان مورد نظر شما از لحاظ سیستم گرمایشی و سرمایشی در وضعیت مناسبی نباشد می‌تواند مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند.

دقت به مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم به شما این امکان را می‌دهد که گزینه‌ای عالی را برای خرید خانه بیاید که تمام نیازهای شما را در این زمینه به خوبی پوشش دهد.

نکات پر اهمیت جهت خرید خانه در تهران

نکات پر اهمیت جهت خرید خانه در تهران

خرید خانه در تهران دشواری‌ها و چالش‌های خاصی دارد که در صورت عدم توجه به آنها ممکن است مشکلات زیادی را برای شما در پی داشته باشد. در زیر به نکات مهم در هنگام خرید خانه و آپارتمان در تهران اشاره شده است.

1-اطمینان یافتن از مالک حقیقی خانه: به اسناد و مدارک ارائه شده توسط فروشنده توجه کنید تا از مالک اصلی آن اطمینان یابید.

تمامی مشخصات فروشنده در سند رسمی خانه درج می‌شود. در صورتی که خانه سند رسمی داشته باشد، می‌توانید به سند رسمی مراجعه کنید و به بررسی این مشخصات بپردازید. چنانچه سند رسمی نداشته باشد، می‌توانید به مبایعه نامه مراجعه نمایید.

2-بررسی سند خانه: از دیگر نکات قابل توجه در زمینه خرید خانه، بررسی وضعیت سند است. برای این منظور و رفع هرگونه ابهام می‌توانید با استفاده از کد رهگیری ملک در سامانه دفتر اسناد و املاک کشور، به مدارک مورد نظر دست یابید.

3-مطابقت مشخصات واقعی ملک با سند: بایستی مشخصات واقعی خانه را با سند مطابقت دهید تا از هرگونه مشکلات بعدی پیشگیری شود. مشخصاتی از قبیل؛ نشانی ملک، کدپستی، متراژ و.. را باید به دقت مورد بررسی قرار دهید.

4-بررسی تعهدات دو طرفه: باید تمامی تعهدات تعیین شده به درستی اجرا شوند تا نقل و انتقال سند به بهترین شکال انجام شود و طرفین متضرر نشوند.

در پرداخت وجه توجه داشته باشید، پول بایستی به حساب شخصی واریز شود که سند به نام او است. برای اینکه از هرگونه مشکلاتی از این دست پیشگیری شود باید از طریق یک تعاونی معتبر اقدام کنید.

روش‌های خرید خانه در تهران

روش‌های مختلفی برای خرید خانه در تهران وجود دارد که در ادامه به بررسی و ارزیابی هرکدام به شکل کامل پرداخته‌ایم. از جمله این روش‌ها شامل:

1-دریافت وام مسکن: در صورتی که به دنبال تامین هزینه مورد نیاز برای خرید خانه هستید می‌توانید از وام مسکن استفاده کنید. در صورتی که به بازپرداخت این وام از جانب خود مطمئن هستید این روش می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای خانه‌دار شدن شما باشد.

2-مشارکت کردن در ساخت خانه: برای این منظور می‌توانید، پروژه‌های را بیابید و در ساخت آنها مشارکت داشته باشید. البته در این مشارکت باید به مواردی مانند؛ تجربه، خوش‌نامی، دانش و تخصص و.. توجه کافی را داشته باشید.

3-پیش‌خرید خانه: در روش پیش‌خرید شما ملک را به صورت تکمیل نشده خریداری می‌کنید و هزینه آن را در طی مراحل ساخت به صورت اقساطی پرداخت می‌نمایید.

در حال حاضر این شیوه خرید به دلیل گرانی و تورم حاکم بر بازار و اینکه به سرمایه زیادی نیاز ندارد، با استقبال زیادی روبه‌رو شده است.

 البته باید به این نکته توجه داشته باشید که این کار را از طریق تعاونی‌های معتبر انجام دهید تا از هرگونه کلاهبرادری احتمالی در خرید خانه پیشگیری شود.

بهترین منطقه برای خرید خانه در تهران

بهترین منطقه برای خرید خانه در تهران

انتخاب منطقه مناسب برای خرید خانه در تهران از اهمیت بالایی برخوردار است به نحوی که شما با انتخاب بهترین منطقه می‌توانید شاهد افزایش قیمت ملک خود و سودآوری زیادی باشید.

از جمله مناطق سودآور و مطمئن برای خرید خانه در تهران می‌توان به؛ منطقه 22 اشاره کرد که از پتانسیل خوبی برای سرمایه‌گذاری در ملک و خرید خانه برخوردار می‌باشد.

شرایط آب و هوایی عالی این منطقه در کنار دسترسی اسان و راحت به مراکز تفریحی و رفاهی متعدد موجب شده است که انتخاب بسیاری از سرمایه‌گذاران باشد.

تعاونی فرتاک با بهره‌گیری از تیمی مجرب و متخصص از مهندسین، از جمله تعاونی‌های معتبر و مطمئنی است که پروژه‌های موفق زیادی را به انجام رسانده است.

می‌توانید جهت دریافت راهنمایی‌ و مشاوره لازم جهت خرید ملک و خانه در تهران با مشاورین تیم پشتیبانی این مجموعه در ارتباط باشید.

امتیاز کاربران:

5/5

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس‌های ما

از ساعت 8:00 الی 18:00
روز سال ۲۴*۳۶۰ ساعت روز در
  • 021-46127729
  • 021-46147943
  • 021-46147967
  • 021-46147907
  • 021-46147885
همیشه در دسترس