شرکت ساختمانی, فرتاک

تعاونی کاشانه سازه فرتاک

یکی از بهترین تعاونی های منطقه ۲۲ تهران که در حال حاضر بیشتر از هر زمان دیگری نامش به گوش می‌رسد تعاونی کاشانه سازه فرتاک است. همان‌طور که می‌دانید منطقه ۲۲ تهران، شرایط بسیار مناسب و مساعدی برای رشد و پیشرفت دارد. این عامل سبب شده تا در حال‌ حاضر بسیاری از سازندگان مسکن در این منطقه به فعالیت مشغول شوند و با سرعت بسیار بالایی، پروژه‌های خود را به انجام برسانند.

شرکت‌های ساخت‌ و ساز که در این منطقه از کلان‌شهر تهران مشغول به فعالیت هستند، به‌ طور کلی در دو گروه جای می‌گیرند. شرکت‌های تعاونی و سازندگان شخصی، شرکت‌های تعاونی که در این منطقه از تهران به ساخت و ساز انواعی از پروژه‌ها اشتغال دارند به‌ طور معمول، بدون دریافت سود، این نوع از پروژه‌ها را انجام می‌دهند.

در حال‌ حاضر تعاونی‌های بسیار زیادی در منطقه ۲۲ تهران مشغول به فعالیت هستند که به کار پیش‌ فروش مسکن در چیتگر و منطقه ۲۲ اشتغال دارند. لازم به ذکر است که برای پیش‌ خرید ملک و یا آپارتمان در یک منطقه در نظر گرفتن چند نکته اهمیت بسیار حیاتی دارد.

یکی از نکات بسیار مهم در چنین موقعیتی، انتخاب شرکت تعاونی معتبر در هر منطقه است. با در نظر گرفتن این عامل، تا حد زیادی خیال خریداران بابت آپارتمان و یا واحد خریداری‌شده و کیفیت ساخت و طراحی آن مطمئن خواهد شد.در این مقاله قصد داریم به معرفی شرکت تعاونی برتر(دریاچه چیتگر) و در حقیقت یکی از بهترین تعاونی‌های منطقه ۲۲ تهران اقدام نماییم.

کاشانه سازه فرتاک بهترین تعاونی در چیتگر و منطقه 22
تعاونی کاشانه سازه فرتاک یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه مهندسی فرتاک می باشد.

معرفی شرکت تعاونی فرتاک

تعاونی فرتاک یکی از شرکت‌های مهندسی است که در منطقه ۲۲ (چیتگر) در تهران مشغول به فعالیت و اجرا و طراحی پروژه‌های عمرانی بسیار زیادی است. کاشانه سازه در زمینه اموری از قبیل تهیه زمین با کاربری مسکونی ، اداری-تجاری و احداث مسکن به‌ صورت انبوه فعالیت می‌کند.از طرف دیگر بخش عمده‌ای از فعالیت‌های این شرکت مهندسی و تعاونی در زمینه تامین و واردات تجهیزات و لوازم و مصالح مورد نیاز کشور در زمینه ساخت‌ و ساز است.

لازم است بدانید که این شرکت، این‌گونه از اقدامات خود را با مجوز قانونی فعالیت از اداره‌ کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام می‌دهد.این مجموعه دارای کارشناسان و مهندسان با تجربه و خبره‌ای است. بنابراین می‌توانید ساخت‌ و ساز مجتمع‌های تجاری و اداری و یا مسکونی خود را با خیال آسوده به این مجموعه واگذار نمایید.

در این‌ صورت به این اطمینان دست خواهید یافت که پروژه مورد نظر شما به طور دقیق و مطابق با نظرتان طراحی و اجرا خواهد شد.از طرف دیگر در این شرکت مهندسی، به رعایت استانداردها و موازین موجود در دنیا در زمینه طراحی و پیاده‌سازی پروژه‌های ساخت‌ و ساز، اهمیت بسیار زیادی داده می‌شود.

بنابراین در صورت واگذاری پروژه‌های خود به گروه مهندسی فرتاک، از رعایت استانداردهای موجود در زمینه طراحی و ساخت‌ و ساز ساختمان، خیالتان راحت خواهد بود.لازم به ذکر است که در نظر گرفتن اصول و قواعد مهندسی در زمینه ساخت و ساز، باعث می‌شود تا پروژه‌های تجاری، اداری و مسکونی مورد نظر شما به بهترین شکل ممکن به اجرا در بیاید.

برای این‌که بتوانید بهترین تعاونی در منطقه ۲۲ را انتخاب کنید و کار ساخت‌ و ساز پروژه‌های خود را به آن مجموعه، واگذار نمایید لازم است چند معیار را در نظر بگیرید.از جمله این معیارها می‌توان به رزومه و سابقه شرکت تعاونی مورد نظر اشاره کرد و از طرف دیگر تجربه و تخصص اعضای آن را در نظر گرفت.

لازم است بدانید که در نظر گرفتن میزان سابقه یک تعاونی و خوش‌نام بودن آن، می‌تواند کمک بسیار مؤثری در تصمیم‌گیری برای هرگونه سرمایه‌گذاری و یا پیش‌ خرید و مشارکت در ساخت‌ و ساز پروژه‌های مختلف باشد.مجموعه تعاونی فرتاک در سال  99 تاسیس و راه‌اندازی شده‌ است. هدف از تاسیس این مجموعه، ساخت‌ و ساز و تولید مسکن و پروژه های عمرانی بزرگ عنوان‌ شده است.

از طرف دیگر این شرکت تعاونی و مهندسی، در زمینه ارائه خدمات فنی و اجرایی در حوزه ساختمان و در قالب شرکت پیمانکاری تاوسازه فرتاک  نیز فعالیت‌های وسیعی دارد. تاو سازه فرتاک در سال 1392 تاسیس شده است. مدیر و مؤسس شرکت تعاونی فرتاک  جناب مهندس امیر کاویانی است  که از مهندسین معتبر و خوش نام منطقه می باشند.

پروژه‌های تعاونی مسکن منطقه ۲۲ تهران

در حال حاضر شرکت تعاونی کاشانه سازه فرتاک در زمینه ساخت‌ و ساز و ارائه خدمات فنی ساختمانی در منطقه ۲۲ تهران مشغول به فعالیت است. ازجمله پروژه‌های ساختمانی فعال و در حال اجرای این مجموعه مهندسی و تعاونی، می‌توان به پروژه برج دوقلو فرتاک اشاره کرد. لازم به ذکر است که مجموعه فرتاک، تنها در زمینه طراحی ساختمان‌های مسکونی و برج‌ها و مجتمع‌های وسیع فعالیت ندارد. لذا این مجموعه، در حوزه ساخت و ساز مجتمع‌های اداری و تجاری نیز فعال است.

از جمله پروژه‌های اداری و تجاری که توسط مهندسین این مرکز در حال اجرا و پیاده‌سازی هستند می‌توان پروژه مجتمع اداری‌ تجاری المپیا مال را نام برد. مهندسین این شرکت تعاونی، تجربه و تخصص بسیار بالایی در این زمینه دارند.بنابراین این امکان برای آن‌ها فراهم است که بتوانند پروژه‌ای منحصر به‌ فرد با بیشترین میزان از بهره‌وری را به انتها برسانند.کیفیت انجام پروژه‌های مسکونی، تجاری و اداری توسط مهندسین و پیمانکاران این شرکت تعاونی، باعث شده تا در حال حاضر، انجام بخشی از پروژه شرکت نوری تازه در شهرک صنعتی شمس‌آباد نیز به این مجموعه واگذار گردد.

مراحل انجام پروژه‌های تعاونی مسکن منطقه ۲۲ تهران

همان‌طور که می‌دانید در حال حاضر بسیاری از افراد به پیش‌ خرید ملک و آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران اقدام می‌کنند.همان‌طور که پیش‌ از این نیز گفته شد، یکی از شرکت‌های تعاونی مسکن دریاچه چیتگر که از طریق مراجعه به آن می‌توانید به پیش‌خرید ملک و یا واحد آپارتمانی و… دست بزنید شرکت تعاونی کاشانه سازه فرتاک است.

بنابراین و در صورتی‌ که به ارائه خدماتی در زمینه پیش‌ فروش آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران و منطقه چیتگر نیاز دارید می‌توانید به این شرکت مهندسی و تعاونی مراجعه کنید.از طرف دیگر این مجموعه مهندسی و تعاونی مسکن، در حال حاضر به پیش‌ فروش مجتمع تجاری اداری المپیا واقع در میدان المپیک منطقه22 نیز اقدام نموده‌ است.بنابراین در صورتی‌ که به این نوع از خدمات نیاز دارید می‌توانید اقدامات لازم را انجام دهید. در صورت مراجعه به شرکت تعاونی مسکن چیتگر در تهران چند مرحله پیش روی شما قرار خواهد گرفت که در ادامه به بیان این مراحل خواهیم پرداخت.

 

ملاقات و عقد قرارداد

از جمله مراحل انجام پروژه در شرکت ساختمانی و عمرانی کاشانه سازه فرتاک، می‌توان به مرحله ملاقات و عقد قرارداد اشاره کرد. همان‌طور که می‌دانید در ساخت و طراحی یک پروژه ساختمانی و عمرانی، قرارداد یکی از نکات بسیار با اهمیت است.

از طرف دیگر برای انجام این فرآیند، نکات حقوقی و موازین قانونی بسیار زیادی وجود دارد که توجه به آن‌ها ضرورت اساسی دارد.لذا می‌توان گفت این مرحله یکی از دشوارترین گام‌ها برای ساخت یک پروژه مسکونی و یا تجاری به شمار می‌رود. لذا شرکت مهندسی کاشانه سازه فرتاک در طی کردن این مرحله، حساسیت ویژه‌ای دارد.

به‌ طور کلی می‌توان گفت در اجرای پروژه‌های این تعاونی، بستن قرارداد و مدیریت قانونی و حقوقی آن تا اتمام پروژه و تحویل نهایی آن، حائز اهمیت اساسی است تا از طریق اجرای مفاد و موازین حقوقی و قانونی، از بروز خسارت پیشگیری به عمل آید.از طرف دیگر از بروز هرگونه اختلاف‌نظر میان طرفین معامله جلوگیری شود و اقدامی مؤثر و مفید برای رسیدن به توافق نهایی صورت پذیرد.

مجتمع تجاری اداری المپیا

در ضلع شمال غربی میدان المپیک منطقه 22 تهران نیز اثری شاخص از گروه مهندسی فرتاک رخ نمایی می کند. پروژه ای که در زمینی به مساحت 80 هزار و 283 متر مربع احداث شده و تعداد طبقات این برج به 17 طبقه می رسد.

از مواردی که به شاخص شدن پروژه انجامیده ضمن طراحی زیبا و بکارگیری مصالح و تجهیزات روز دنیا، سهولت دسترسی مجتمع تجاری – اداری المپیا به مراکز مختلف تفریحی و ورزشی است؛ به طوری که این مجتمع از جهات مختلف به بوستان جوانمردان، استادیوم آزادی و دریاچه تفریحی خلیج فارس دسترسی داشته و ساکنان می توانند به راحتی ضمن تردد در این مراکز، از امکانات موجود بهره ببرند.

 

 

ایده پردازی

پس‌ از سپری کردن مرحله ملاقات و بستن قرارداد، شما وارد گام بعدی خواهید شد. در این گام، ایده‌پردازی صورت خواهد گرفت. در این مرحله لازم است در ابتدا یک ایده مناسب در نظر گرفته شود و سپس به‌ خوبی تعریف گردد.

پس‌ از یافتن ایده و تعریف کلی آن، لازم است ایده مورد نظر به‌ دقت مورد بررسی واقع شود و اصلاحات مورد نیاز بر روی آن انجام گیرد.در این گام، تمامی شاخ و برگ‌های اضافی طرح از بین خواهند رفت و به‌ جای آن، شاخ و برگ‌های تازه به وجود خواهند آمد.در نظر گرفتن این مرحله و پیروی از آن باعث می‌شود تا مهندسین شرکت کاشانه سازه فرتاک بتوانند به‌ نحوی مؤثر مسائل مورد نظر و مطابق با نیاز شما را حل و فصل نمایند و سپس ایده و طرح مطرح‌ شده را مورد ارزیابی دقیق قرار دهند.

طراحی و خلق سازه

طراحی و خلق، دیگر گامی است که از طریق مراجعه به این شرکت تعاونی معتبر منطقه چیتگر و ۲۲ باید پشت سر بگذارید. لازم است این نکته را در نظر داشته باشید که یکی از مهم‌ترین اصول در طراحی یک سازه، در نظر گرفتن نیازهای متقاضیان و هم‌چنین توجه به کاربری‌های مجموعه مورد نظر است.

به‌ عنوان نمونه در صورتی‌ که قصد داشته باشید به طراحی و فضای داخلی یک ساختمان مسکونی و یا مجتمع اداری و تجاری دست بزنید لازم است اصولی را در نظر داشته باشید.از جمله اصول مورد نیاز در این زمینه می‌توان به‌ در نظر گرفتن قواعد زیبایی‌شناسی اشاره کرد. از طرف دیگر لازم است در چنین شرایطی نیازهای کاربران و متقاضیان را نیز در نظر داشته باشید.

این نیازها هم شامل نیازهای روحی هستند و هم نیازهای جسمانی و فیزیکی را در برمی‌گیرند. مهندسین شرکت‌ تعاونی کاشانه سازه فرتاک، سعی دارند به طراحی و معماری یک مجتمع و یا ساختمان مسکونی خلاقانه دست بزنند.در نظر گرفتن عنصر خلاقیت در طراحی یک سازه، موجب می‌شود تا بتوان تمامی فضاهای یک ساختمان را به صورتی کاملا انعطاف‌پذیر به وجود آورد.وجود خلاقیت در چنین شرایطی هم‌چنین باعث می‌شود تا کاربری‌های مختلف سازه بتوانند با یکدیگر ترکیب شوند و یا فضا و کاربری‌های جدیدی را به وجود آورند.

فرایند ساخت و اجرای پروژه

همان‌طور که می‌دانید یکی از گام‌های بسیار مهم در پروژه‌های مختلف تجاری، اداری، مسکونی و… فرایند ساخت و اجرایی کردن پروژه مورد نظر است.مهندسین و معماران شرکت تعاونی کاشانه سازه فرتاک، سعی دارند فرایند ساخت و ساز پروژه از گام ابتدائی تا انتها با برنامه زمان‌بندی، پیش برود تا میزان تعهد به قرارداد بین طرفین نیز افزایش پیدا کند و از میزان آسیب و خسارت مالی نیز کم شود.

 

فرم مشاوره