زمان مطالعه: 4 دقیقه

اگر شما هم قصد پیش‌خرید و یا خرید ملک در منطقه 22 را دارید و همچنین جزو افراد ویژه هستید، می‌توانید با تعاونی نوین ساز ابنیه آکام همکاری داشته باشید.

این تعاونی در سال 1396 تاسیس شد که تحت نظارت مهندس پرهیزکار مدیریت شده و دارای رزومه‌ای عالی در زمینه ساخت‌و‌ساز در اتحادیه می‌باشد. اتحادیه رسا 21 تعاونی سپاه است که در حیطه عمرانی فعالیت می‌کند.

کمپانی فرتاک این مطالب را جمع‌آوری نموده است تا شما متقاضیان گرامی بتوانید اطلاعات لازم را از آن دریافت نمایید و نسبت به خرید و فروش امتیاز خود اقدام کنید.

در ادامه به بررسی اهداف این تعاونی، پروژه‌های آن و دیگر جزئیات خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

اهداف تعاونی نوین ساز ابنیه آکام

این شرکت با هدف دستیابی به ساختن ایرانی آباد شروع به کار کرده است و در این زمینه از متخصصان خبره، افراد توانمند، اشخاص مشتاق به کار و… بهره برده است. پروژه‌های این تعاونی تحت نظارت مهندسین مجرب و با سابقه کاری عالی و درخشان در حال ساخت هستند.

اطلاعات تعاونی نوین ساز ابنیه آکام

تعاونی نوین ساز ابنیه آکام

تعاونی نوین ساز ابنیه آکام در منطقه چیتگر تهران واقع شده است و در حال ساخت برج‌های زیادی می‌باشد. این تعاونی یکی از تعاونی‌های باسابقه و معتبر در زمینه ساخت‌وساز است و سازه‌های بسیار مستحکمی را ارائه می‌دهد.

سازه‌های ساخته شده توسط این تعاونی با در نظر داشتن تمامی نکات لازم مهندسی شده‌اند. همچنین تمامی ساختمان‌ها در شرایط نوری عالی قرار گرفته‌اند.

زمانی که این تعاونی شروع به ساخت‌وساز نمود با شعار “ما می‌سازیم آنگونه که با دوام باشد” کار خود را آغاز کرد. همچنین مدیر عامل این شرکت دارای سابقه کار عالی در زمینه ساخت و ساز است.

این شرکت در تاریخ  30/11/1396 به شماره ثبت 523177 و کدپستی 1494988664 به ثبت رسیده و در حال حاضر نیز از شرکت‌های فعال می‌باشد.

معرفی پروژه‌های تعاونی نوین ساز ابنیه آکام

این تعاونی پروژه‌های بسیاری را در دست ساخت دارد که در این قسمت به شرح جزئیات آن می‌پردازیم.

پروژه‌های تعاونی نوین ساز ابنیه آکام به شرح زیر هستند:

پروژه‌های تعاونی نوین ساز ابنیه آکام

پروژه نارنجستان 1

این پروژه دارای تنوعی بالا در متراژ است و خریداران می‌توانند متراژ دلخواه خود را انتخاب و خریداری نمایند. پروژه نارنجستان 1 یکی از پروژه‌های کم واحد در منطقه 22 تهران است که موقعیت آن در قسمت شرقی دریاچه چیتگر می‌باشد.

همچنین دارای دسترسی به مسیرهای اصلی همانند اتوبان‌های حکیم و همت، آزادگان و آزادراه تهران کرج است. این پروژه در تاریخ 1/06/1397 آغاز به پذیره نویسی کرد و در 11 طبقه ساخته شد.

این سازه شامل 3 طبقه زیرزمین، 7 طبقه مثبت 1 و یک طبقه لابی است که ساخت آن در آذر 1398 آغاز و در سال 1401 به اتمام رسید.

پروژه نارنجستان 2

زمین این پروژه چند پلاک دورتر از نارنجستان 1 قرار گرفته است و در 2 بلوک 14 طبقه‌ای با واحدهای 100 متری ساخته شده است.

هر بلوک از این پروژه دارای 66 واحد و هر طبقه شامل 6 واحد مسکونی است که در تاریخ اسفند 1397 شروع و در تاریخ اسفند 1400 تکمیل شد.

پروژه نارنجستان 3

این سازه در قسمت شمال غربی اتوبان همت، در نزدیکی مسیر روستای وردیچ و واریش و کنار کوه ساخته شده است و دسترسی عالی به اتوبان‌های همت، حکیم و آزادراه تهران کرج دارد.

نحوه ساخت این پروژه از نوع بتنی بوده و با بهره‌بردن از بهترین مصالح ساختمانی ساخته شده است.

پروژه نارنجستان 4

این پروژه در جنوب شهرک مروارید شهر و در غرب دریاچه چیتگر قرار گرفته است و چهارمین پروژه‌ای است که توسط تعاونی نوین ساز ابنیه آکام در منطقه 22 تهران مدیریت شده است.

 پذیره‌نویسی این پروژه در مرداد سال 1399 در 8 ساعت تکمیل شد و تحویل واحدهای آن بعد از 36 ماه انجام گرفت. متراژ واحدهای این پروژه شامل 70، 80، 93، 104، 114، 130 و 144 مترمربع است که هریک دارای یک تا 3 اتاق خواب می‌باشند.

روش پیش‌فروش پروژه‌های تعاونی نوین ساز ابنیه آکام

روش پیش‌فروش پروژه‌های تعاونی نوین ساز ابنیه آکام

انتقال دادن سهام به شخص خریدار در پروژه‌های این تعاونی، بعد از سپری کردن مراحل بررسی‌های مالکیتی و حقوقی به طور کامل انجام می‌شود.

خرید و فروش در پروژه‌های تعاونی نوین ساز ابنیه آکام به صورت دفرچه‌های 1.5، 3، 4.5 و 6 دانگی انجام می‌شود و قیمت هر واحد بر طبق قیمت تمام شده و در نظر گرفتن مرغوبیت تعیین می‌شود.

خریداران در این پروژه‌ها علاوه بر پرداخت هزینه برای پیش پرداخت و اقساط، باید مبلغی نیز به عنوان حق امتیاز به فروشنده پرداخت نمایند.

آدرس تعاونی نوین‌ ساز ابنیه آکام

جهت خرید و فروش در پروژه تعاونی نوین ساز ابنیه آکام می‌توانید به صورت حضوری به دفتر ما مراجعه نمایید.

آدرس دفتر تعاونی ما در شهرک گلستان، بلوار کاج، سروستان نهم، پلاک 89 و واحد 5 قرار دارد. همچنین از طریق شماره‌های شرکت نیز می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

قیمت واحدهای مسکونی در تعاونی نوین ساز ابنیه آکام

معمولا قیمت خرید در پروژه‌های تعاونی نوین ساز ابنیه آکام به عواملی همچون موقعیت مکانی، متراژ، طبقه، واحد و… بستگی دارد. مبلغ خرید و فروش پروژه‌ها در نارنجستان 1 و 2 نسبت به نارنجستان 3 و 4 بیشتر است.

زیرا نارنجستان 1 و 2 از نظر موقعیت مکانی در شرایطی بهتر قرار دارند و امکان پیشرفت در آن‌ها بالاتر است.

شما با سرمایه‌گذاری در این پروژه‌ها سود بسیار زیادی کسب می‌کنید زیرا یک سرمایه‌گذاری عاقلانه و آتیه‌دار است.

تعاونی فرتاک اطلاعات موجود در این مقاله را گردآوری نموده است. این کمپانی نیز دارای پروژه‌های بسیار عالی با قیمت مناسب است که تمامی افراد می‌توانند نسبت به پیش‌خرید آپارتمان در منطقه چیتگر اقدام نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان در زمینه تعاونی نوین ساز ابنیه آکام، می‌توانید از طریق شماره تماس‌های موجود در صفحه و یا آدرس وبسایت «fartak-company.com» با تیم کارشناسی ما در ارتباط باشید.