تعاونی نامی اریکه پارسیان

content
خلاصه محتوا:
5/5
از آنجایی که منطقه 22 تهران به یکی از بهترین مناطق برای ساخت و ساز تبدیل شده است تعاونی‌های مسکن زیادی در آن مشغول به فعالیت هستند که یکی از تعاونی‌هایی که در این منطقه فعالیت می‌کند تعاونی نامی اریکه پارسیان است که ما در این بخش به بررسی کلی این تعاونی، معرفی پروژه‌های آن، قیمت واحد های مسکونی تعاونی و سایر موارد مهم پرداخته‌ایم، تا پایان این بخش با ما همراه باشید و با تعاونی اریکه پارسیان به طور کامل آشنا شوید.

فرتاک Wiki

زمان مطالعه: 7 دقیقه

زمان مطالعه: 7 دقیقه

حتماً نام ساختمان ،برج‌ها و پروژه های تعاونی ساز را شنیده‌اید که  ساخته‌ شده و خرید‌و‌فروش می‌شوند. شرایط سازه‌های این چنینی با ساختمان‌های دیگری که ساخته می‌شوند کمی متفاوت است و این تفاوت در بخش تأمین سرمایه و اجرای آن می‌باشد.

تعاونی‌ها به عنوان یکی از جلوه‌های عدالت اجتماعی شناخته می‌شوند؛ زیرا یک شرکت تعاونی خواستار ایجاد ارتباط بر مبنای مزیت‌های چند‌جانبه می‌باشد.

تعاونی نامی اریکه پارسیان معمولا به کارکنان خود وام و تسهیلات ارائه می‌دهد تا در روند خرید خانه به آن‌ها کمک نماید. البته بهتر است بدانید که تعاونی نامی اریکه پارسیان صرفاً در زمینه تهیه مسکن فعالیت داشته و همانند دیگر ارگان‌ها برای تهیه خوراک، پوشاک و… هیچگونه اقدامی انجام نمی‌دهد.  

در ادامه به بررسی‌خدمات مختلفی که تعاونی نامی اریکه پارسیان انجام می‌دهد می‌پردازیم. با ما  همراه باشید.   

تعاونی نامی اریکه پارسیان

معرفی تعاونی نامی اریکه پارسیان

سال تأسیس تعاونی نامی اریکه پارسیان به سال 1389 باز می‌گردد. این تعاونی هم نقش بسزایی را در ساخت‌و‌ساز و توسعه منطقه چیتگر تهران ایفا کرده و با هدف تأمین مسکن کارکنان تعاونی نامی اریکه پارسیان به وجود آمده است.  

این تعاونی شرکتی ساختمانی می‌باشد که با هدف ارتقاء کیفیت صنعت ساختمان، با بهره بردن از نیرو‌های متخصص و جوان در ایران تأسیس شده است.

 اهدافی که تعاونی نامی اریکه پارسیان در نظر‌گرفته است شامل؛ اهمیت دادن به نیروی متخصص ایرانی، استفاده کردن از تکنولوژی‌های به‌روز در صنعت ساختمان، بهره بردن از فناوری‌های تازه ‌و ‌نوین، ارتقا دادن کیفیت ساختمان‌ها با استفاده از رعایت مقرراتی که در قانون ملی ساختمان وضع گردیده است، افزایش شغل و کارآفرینی، بهره‌بردن از منابع انسانی و مالی می‌باشد.

تعاونی نامی اریکه پارسیان در تاریخ 24/6/1389 به شماره ثبتی 383880 و کد پستی 1435915619 با ارکان مجمع عمومی، هیأت مدیره و بازرس/ بازرسان در اداره ثبت شرکت‌ها به ثبت رسید.

معرفی پروژه‌های تعاونی نامی اریکه پارسیان

پروژه‌های مهم تعاونی اریکه پارسیان

از پروژه‌های مهم تعاونی نامی اریکه پارسیان می‌توان به پروژه مروارید 1 و 2، پروژه میلان، برج باغ فردیس اشاره کرد. که در ادامه به پروژه‌های این کمپانی می‌پردازیم:

برج مروارید 1

این پروژه از جمله پروژه‌های منطقه 22 تهران می‌باشد. یکی از نکاتی که در رابطه با این پروژه بسیار مهم می‌باشد این است، که این پروژه یکی از بهترین پروژه ها با موقعیت مکانی عالی در این منطقه بوده و می‌تواند با شرایط عالی شما را صاحب خانه کند.

 آدرس این برج واقع در اتوبان شهید خرازی (خرازی غرب)، واقع در بلوکی E6 شهرک مروارید شهر می‌باشد و این پروژه فاقد واحد تجاری  است.

این پروژه به صورت کلی دارای زیربنای 43000 متر مربع و  30 طبقه می‌باشد و تعداد واحد مسکونی آن 200 و در هر طبقه 8 واحد قرار دارد.

همچنین علاوه بر موقعیت مکانی بسیار عالی که دارد می‌تواند به دلیل داشتن امکانات بسیار هم از امتیازات بالایی برخوردار باشد.

برج مروارید 2

پروژه برج مروارید 2 یکی از پروژه‌های این تعاونی است که در منطقه 22 در حال ساخت‌و‌ساز است و از جمله تعاونی‌های معتبر جهت سرمایه گذاری در منطقه 22 می‌باشد.

پروژه‌‌های مروارید 2 دارای زیر‌بنای 45000 و 31 طبقه می‌باشد. و از 208 واحد مسکونی تشکیل شده در هر طبقه نیز 8 واحد قرار دارد. شما می‌توانید این پروژ را برای پیش‌خرید سرمایه‌گذاری کنید.

 آدرس این برج واقع در اتوبان شهید خرازی (خرازی غرب) و بلوک E8 شهرک مروارید شهر می‌باشد. این پروژه فاقد واحد تجاری می‌باشد.

این پروژه به صورت کلی دارای زیربنای 45000 متر مربع می‌باشد. تعداد واحد مسکونی آن 208 و در هر طبقه 8 واحد قرار دارد.  

این پروژه از امکانات بسیاری برخوردار است. یکی از دلایل بالا رفتن قیمت این سازه داشتن‌ امکانات منحصر‌به‌فرد آن است.

برج میلان

پروژه میلان یکی از پروژه‌های تعاونی نامی اریکه پارسیان است که در اتوبان شهید خرازی (خرازی غرب)، واقع در خیابان اردستانی، در شهرک دانشگاه شریف و نبش خیابان عباس پور واقع شده است.

این پروژه به صورت کلی از  از 4 بلوک  26 طبقه تشکیل شده است. تعداد واحد مسکونی 168 و در هر طبقه 2 واحد قرار دارد.

این پروژه از امکانات بسیاری برخوردار است. یکی از دلایل بالا رفتن قیمت این سازه وجود امکانات منحصر‌به‌فردی است که در آن به کار گرفته شده است.

برج باغ فردیس

 این برج در تاریخ 25 شهریور 1401 شروع به‌کار‌کرده و تاریخ اتمام آن 25 شهریور 1404 در نظر گرفته شده است.

 آدرس این پروژه واقع در؛ فردیس، بلوار امام خمینی و روبروی پارک تندرستی می‌باشد.

این پروژه به صورت کلی از 4 واحد تجاری 26 طبقه تشکیل شده است. تعداد واحد مسکونی 120 و در هر طبقه 10 واحد قرار دارد.

این پروژه از امکانات بسیاری برخوردار است. یکی از دلایل بالا رفتن قیمت این سازه امکانات منحصر‌به‌فردی است که در این پروژه وجود دارد. در زیر به برخی از این امکانات اشاره شده است.

   • دارای لابی

   • سیستم اعلام حریق

   • سیستم تهویه به صورت کولر

   • دارای مسافربر و باربر

   • برای هر واحد یک پارکینگ در نظر گرفته شده است.

  پروژه‌های این تعاونی را می‌توانید به راحتی از مجموعه تعاونی فرتاک خریداری کنید. این پروژه‌ها از جمله گزینه‌های بسیار عالی می‌باشند که می‌توانید به راحتی برای پیش خرید‌ و ‌سرمایه‌گذاری در منطقه چیتگر از آنها استفاده کنید.

  روش‌های پیش فروش پروژه‌های تعاونی نامی اریکه پارسیان

  روش‌های پیش فروش پروژه‌های تعاونی نامی اریکه پارسیان

  پروژه تعاونی نامی اریکه پارسیان به صورت امتیاز و واریزی خرید‌و‌فروش می‌شود. برحسب اولویتی که فروشنده امتیاز دارد و رتبه آن، قیمت امتیاز متفاوت می‌شود چون در واقع رتبه مشخص می‌کند که شما در کدام برج قرار می‌گیرید.

  امتیاز در پیش خرید ملک مبلغی می‌باشد که به فروشنده پرداخت می‌شود بابت اینکه عضویت خود را در تعاونی به شما بفروشد.

  در واقع امتیاز، سود سرمایه‌گذاری فروشنده از واریزی پرداخت شده به تعاونی نامی اریکه پارسیان می‌باشد.

  آدرس و موقعیت مکانی تعاونی نامی اریکه پارسیان

  آدرس دفتر فروش : انتهای اتوبان خرازی _ غرب خیابان اردستانی _ شهرک دانشگاه شریف  خیابان تهران _ انتهای خیابان فرهنگ پروژه میلان 

  آدرس دفتر مرکزی : چمران شمال – خیابان ملاصدرا – بعد از خیابان خوارزمی – پلاک 242 ساختمان فردوس طبقه ششم شمالی واحد 22

   

  تعاونی نامی اریکه پارسیان d
  تعاونی نامی اریکه پارسیان m

  وضعیت تعاونی نامی اریکه پارسیان

  اینکه نام یک تعاونی جزو یکی از پرآوازه‌ترین تعاونی‌ها باشد کار راحتی نیست.
  اولین مسئله‌ای که باید آن تعاونی ثابت کند حسن‌نیت خود است که کمتر تعاونی در منطقه 22 مانند؛ تعاونی نامی اریکه پارسیان چنین حسن‌نیتی به اعضاش دارد .

  در فعال بودن این تعاونی شکی نیست؛ زیرا این تعاونی در حال ساخت پروژه‌های متعدد در منطقه 22 تهران می‌باشد.

  نحوه انتخاب واحد و طبقه در تعاونی نامی اریکه پارسیان

  انتخاب واحد در تعاونی نامی اریکه پارسیان

  خيلی از پیش‌خریداران و سرمایه‌گذاران؛ وقتی پروژه‌ای که توسط تعاونی مسکن‌های مختلف در حال ساخت است را می‌پسندند، اشتیاق زیادی برای خرید آن را پيدا می‌کنند. اشخاصی که از این تعاونی‌ها خرید کرده‌اند و حالا به زمان انتخاب واحدشان نزدیک می‌شود سوالاتی در باب انتخاب واحد در پروژه دارند که بعضاً بی‌جواب می‌مانند.

  در اینجا سعی داریم توضيحاتی ارائه کنیم برای اينکه بتوانيد با اطلاع کافی و چشم باز انتخاب واحد خود را انجام دهید:

  1-سیستم تعیین امتیاز

  معمولا دغدغه همه‌ی اشخاصی که اطلاع کافی از سيستم انتخاب واحد تعاونی ندارند اين نگرانی است که در صورت خوش‌حسابی هم طبقه مورد نظر نصیبشان نشود.

  خب لازم به توضیح است که تعاونی‌ها همگی زیر‌نظر اداره تعاون و وزارت تعاون فعالیت دارند و برای فعالیت خود مؤظف به اخذ مجوزات لازم و تحت نظر بازرسان هستند. همچنین مراحل انتخاب واحد به صورت سیستمی و با شیوه روز ريالی انجام می‌شود و جای هیچگونه تخلفی در آن نيست.

  2-خوش‌حسابی

  اگر شما عضو اوليه تعاونی باشید و از روز اول عضویت اقساط خود را در چهارچوب و به موقع پرداخت کرده باشید که جای نگرانی نیست.

  ولی اگر از شخصی خریداری می‌کنید بايد این را از فروشنده و مشاور املاک خود بخواهید که استعلام مکتوب از رتبه و خوش‌حسابی و تسویه به‌روز به شما ارائه کنند و شما بعد از خرید با ادامه‌ی مسیر خوش‌حسابی نفر می‌توانيد خیال خود را از بابت طبقه و جهت دلخواه راحت کنید.

  3-انتخاب واحد

  معمولاً در پروژه‌های تعاونی مسکن زمان انتخاب واحد با شروع عملیات نازک‌کاری مقارن می‌شود. با زبان ساده‌تر تعاونی‌ها انتخاب واحد و طبقه را به سال آخر ساخت پروژه موکول می‌کنند.

  در هر صورت شما در زمان انتخاب‌ واحد بسته به اولویت‌بندی به دفتر تعاونی دعوت می‌شوید و با دیدن نقشه‌ها و پلان چینشی دقیق اقدام به انتخاب واحد می‌نمایید که باز در پروژه‌هایی که در مرحله نازک‌کاری هستند این امکان برای شما مهیا است که واحد‌ها را از نزدیک و با لمس فیزیکی شرایط، انتخاب نمایید.

  قیمت واحدهای مسکونی در تعاونی نامی اریکه پارسیان

  قیمت واحدهای مسکونی در تعاونی نامی اریکه پارسیان

  اگر در رابطه با قیمت پروژه‌های مسکونی _ تجاری در تعاونی نامی اریکه پارسیان بخواهیم صحبت کنیم، دو نکته را بایستی خریداران مد نظر داشته باشند.

  قیمت امتیاز

  قیمت ساخت

  قیمت امتیاز به صورت گفتاری می‌باشد و عرضه‌و‌تقاضا، پیشرفت پروژه، موقعیت، تعداد واحد، متراژ آن باعث می‌شود که قیمت امتیاز بالا و پایین برود.

  قیمت ساخت پروژه هم با احتساب زمین، تراکم و ساخت متری محاسبه می‌شود.

  در حالت کلی واحدهای مسکونی در تعاونی نامی اریکه پارسیان به صورت واریزی و امتیازی خرید‌و‌فروش می‌شوند و در دفتر تعاونی قابل استعلام و رتبه‌بندی می‌باشند.

  تمامی واحد‌ها دارای دفترچه مالکیت بوده و در دفتر تعاونی نامی اریکه پارسیان قابل نقل‌و‌انتقال و واگذاری به صورت قطعی می‌باشند.

  از عوامل مؤثر بر هزینه ملک در تعاونی نامی اریکه پارسیان می‌توان به؛ متراژ، موقعیت ملک و… اشاره کرد. در حالت کلی هزینه زمین به عنوان پیش‌پرداخت اولیه دریافت شده و مابقی هزینه به صورت اقساط پرداخت می‌شود.

  این مقاله توسط کمپانی فرتاک گردآوری شده است و به منظور دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره رایگان در این زمینه می‌توانید از طریق شماره تماس‌های موجود در صفحه و یا آدرس وبسایت «fartak-company.com» با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

  ‫0/5 ‫(0 نظر)

  امتیاز کاربران:

  5/5

  فهرست مطالب

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شماره تماس‌های ما

  از ساعت 8:00 الی 18:00
  روز سال ۲۴*۳۶۰ ساعت روز در
  • 021-46127729
  • 021-46147943
  • 021-46147967
  • 021-46147907
  • 021-46147885
  همیشه در دسترس