بهترین پروژه های تعاونی ساز در منطقه 22 کدام اند؟2 min read

خلاصه محتوا:
5/5
تعاونی‌های متعدد و مختلفی در منطقه 22 تهران فعالیت دارند که پروژه‌های گوناگونی را جهت سرمایه‌گذاری تا به حال ارائه داده‌اند. در این مقاله به بررسی بهترین پروژه‌های تعاونی ساز در منطقه 22 پرداخته شده است. این مقاله راهنمای مناسبی است آشنایی و انتخاب بهترین پروژه تعاونی ساز در منطقه 22 تهران.

زمان مطالعه: 8 دقیقه

زمان مطالعه: 8 دقیقه

امروزه با توجه به رشد ساخت و سازها در منطقه 22، پیش ‌خرید و پیش ‌فروش انواع ملک در این ناحیه از تهران به اوج خود رسیده است. از همین‌رو تعاونی‌های بسیاری اقدام به ساختمان‌سازی و بنای پروژه‌های تعاونی‌‌ساز کرده‌اند و عضوگیری در پروژه‌های پیش خرید و پیش فروش را شروع کرده‌اند.

سرمایه‌گذاری در بهترین پروژه‌های تعاونی ساز در منطقه 22 با مناسب‌ترین شرایط را می‌توانید از طریق بهترین تعاونی منطقه بیست و دو انجام دهید که در ادامه مقاله معرفی شده‌‌اند.

در این مقاله به اهمیت منطقه 22 تهران جهت سرمایه‌ گذاری در ملک، معرفی بهترین پروژه‌های تعاونی‌ساز، مزایا و معایب سرمایه‌گذاری و… پرداخته‌ایم. با ما همراه باشید تا با ارائه اطلاعات کافی و مناسب بتوانید از میان بهترین پروژه‌های تعاونی ساز در منطقه 22، مناسب‌ترین انتخاب را جهت سرمایه‌گذاری داشته باشید.

سرمایه‌گذاری در ملک و اهمیت منطقه 22 تهران

منطقه 22 تهران از نظر جغرافیایی وسیع‌ترین بخش در غرب تهران به‌شمار می‌آید. از آن‌جایی که قیمت ملک در مرکز تهران بسیار افزایش پیدا کرده‌ است. افراد به مناطق دیگری همچون منطقه 22 تهران روی آورده‌اند و پروژه‌های تعاونی ساز نقش ویژه‌ای را در روند پیشرفت و رونق این منطقه ایفا کرده‌اند.

همان‌طور که گفتیم در سال‌های اخیر پروژه‌های مختلفی در زمینه‌های مسکونی، تجاری اداری، تفریحی و… در این منطقه ساخته شده‌اند. به‌دلیل امکانات متفاوت در این منطقه، عده زیادی از سرمایه‌داران به دنبال سرمایه‌گذاری و کسب سود از این منطقه هستند.

در منطقه 22 میزان ساخت ‌و ساز بسیار بالا است و پروژه‌های موجود در این منطقه یا به مرحله اتمام تحویل رسیده‌اند و یا در حال ساخت هستند و هر روزه پروژه‌های جدیدی نیز شروع می‌شوند.

برای سرمایه‌گذاری در این منطقه رو به رشد و عالی، روش‌های مختلفی مانند: پیش خرید، پیش فروش، خرید و… وجود دارد که از طریق تعاونی‌های این مقاله می‌توانید مناسب‌ترین روش با شرایط خود را انتخاب کنید.

بهترین پروژه‌های تعاونی ساز در منطقه 22 کدام‌اند؟

در منطقه 22 تهران که شرایط رو به رشدی را تجربه می‌کند، سازندگان مسکن به سرعت در حال انجام پروژه‌های خود هستند. سازندگان فعال در این منطقه با توجه به پیشرفت و آینده‌دار بودن منطقه، پروژه‌های متعددی در حال اجرا و یا آماده جهت سرمایه‌گذاری است.

از جمله ویژگی‌های یک پروژه تعاونی ساز خوب، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • موقعیت مناسب
 • کامل بودن اسناد و مدارک پروژه‌ای
 • تعهد در اخذ سند پروژه به سرمایه‌گذار
 • جریمه دیرکرد برای زمان تحویل پروژه
 • فعال بودن پروژه و امکان پیگیری از طرف سرمایه‌گذار
 • دارای پروانه و جواز ساخت رسمی

در بخش زیر به معرفی بهترین پروژه‌های تعاونی ساز در منطقه 22 پرداخته‌ایم که سرمایه‌داران می‌توانند با شرکت در آنها بازده و سوددهی عالی داشته باشند. تعاونی‌های عبارت‌اند از:

پروژه تعاونی ساز برج دوقلو فرتاک

این نوع پروژه دارای کاربری تجاری-مسکونی بوده است. برج دوقلو در گرمدره نزدیک‌ترین موقعیت به منطقه 22 تهران قرار داشته و فاصله بسیار کوتاهی تا این منطقه و امکانات رفاهی آن از جمله مجموعه ایران مال، دریاچه چیتگر و آبشار تهران دارد.

برج‌های دوقلو فرتاک در قالب 2 برج به هم چسپیده اجرا خواهد شد که از طراحی و معماری زیبایی برخوردار می‌باشد. طراحی این مجموعه به گونه‌ای است که امکانات بسیاری برای آن در نظر گرفته شده و دارای نقاط مثبت بسیاری می‌باشد.

این مجموعه همان‌طور که بیان شد دارای کاربری تجاری و مسکونی به صورت همزمان می‌باشد که در طبقه همکف مجموعه واحدهای تجاری را با 1000 مترمربع شاهد هستیم. بخش تجاری مجموعه دارای 8 واحد با زیر بنای 35 تا 120 مترمربع است.

عملیات ساخت و اجرای این پروژه توسط شرکت تاو سازه فرتاک در حال انجام بوده و به صورت پیش خرید امکان سرمایه‌گذاری در آن وجود دارد. شرکت تاوسازه فرتاک با استفاده از خبره‌ترین کارشناسان در عرصه ساخت‌وساز و تولید مسکن مشغول به فعالیت است.

پروژه آرتمیس

پروژه تجاری اداری آرتمیس در بخش مرکزی منطقه 22 و بهترین نقطه از حاشیه دریاچه چیتگر و در بافتی نو از شهر که مبتنی بر اصول شهرسازی ساخته شده، واقع شده است. از شمال رو‌به کوهستان است، در جنوب چشم‌اندازی زیبا و بدیع از دریاچه آبی چیتگر دارد و از غرب و جنوب غربی آن، می‌توان طبیعت سرسبز پارک جنگلی چیتگر را به تماشا نشست.

شرایط ممتاز فیزیکی، زیست محیطی، تفریحی و اقتصادی موقعیت ویژه جغرافیایی را برای این پروژه تجاری اداری ایجاد کرده است. موقعیت خاص این پروژه در محور تجاری اداری چهارباغ نیز باتوجه به اینکه محلی برای جذب و سامان‌دهی اصناف تهران انتخاب شده‌است، می‌تواند تاثیر به‌سزایی در افزایش ارزش افزوده آرتمیس داشته باشد.

پروژه آرتمیس یکی از بهترین پروژه‌های تعاونی ساز منطقه است که توسط شرکت توسعه ابنیه همت است. این شرکت به عنوان یک تعاونی عمرانی تاسیس شد و فعالیت خود را با ارقام 424074 در اداره ثبت شرکت‌های تهران به ثبت رسانیده است. این تعاونی یکی از سازندگان معتبر ساختمانی در منطقه چیتگر به شمار می‌آید.

پروژه پاسارگاد 2

پروژه یا برج پاسارگاد 2 در موقعیت مکانی بسیار مناسب و به اصطلاح آباد، در خیابان هوانیروز شهرک گلستان (شهرک راه آهن سابق) قرار دارد. این شهرک شامل آپارتمان‌های 3 طبقه و 4 طبقه می‌باشد. از این ‌رو واحدهای پروژه مذکور بدون مشرف و دارای چشم‌اندازی ابدی به سمت شهر می‌باشند.

دسترسی بسیار آسان به بزرگراه آزادگان، اتوبان شهید همت و همچنین دسترسی سریع به مراکز تجاری، درمانگاه و .. دارد. این پروژه یکی از بهترین پروژه‌های تعاونی‌ساز منطقه 22 به حساب می‌آید.

پروژه پاسارگاد 2 جزو تعاونی مسکن شهید همت می‌باشد. این تعاونی یکی از شرکت‌های معتبر با رزومه‌ای درخشان در منطقه 22 می‌باشد. تعاونی مسکن شهید همت پس از تحویل پروژه پاسارگاد 1 در ضلع شرقی دریاچه چیتگر، شروع به ساخت پروژه جدید خود به‌ نام پروژه پاسارگاد 2 کرده است.

پروژه تعاونی ساز برج فراز

یکی از پروژه‌های تازه ساز گروه مهندسی فرتاک که در مراحل اولیه ساخت قرار دارد، برج فراز در منطقه 22 تهران است که دارای مشخصات ویژه و شرایط پیش فروش مناسب برای سرمایه‌گذاری است.

این پروژه از فعالیت‌های برجسته و درخشان است که در شهرک مروارید شهر واقع شده است و با فندانسون قوی و مستحکم از برج‌هایی است که در برابر زلزله بسیار مقاوم است. از مشخصات بارز و مهم این پروژه‌ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد که دارای اهمیت است، این مشخصات عبارت‌اند از:

 • 24 طبقه، 114 واحد و هر طبقه 6 واحد
 • مجهز به 3 لاین آسانسور مجزا
 • دارای لابی و روف گاردن
 • دارای 4 طبقه منفی و پارکینگ بی‌نهایت
 • دسترسی به سالن ورزشی و سالن مراسمات
 • به کارگیری سیستم اتفاء حریق در کل برج
 • دارای باکیفیت‌ترین سیستم سرمایش و گرمایش
 • داشتن متراژهای مختلف برای سرمایه‌گذاری
 • دسترسی به اتوبان در کمترین زمان

برای آگاهی از سایر مشخصات این پروژه، می‌توانید با مشاورین مجموعه فرتاک تماس گرفته و از مشاوره رایگان تیم آنها استفاده نمایید. این تعاونی یکی از شرکت‌های مهندسی است که در منطقه 22 تهران مشغول به فعالیت و اجرای پروژه‌های عمرانی بسیار زیادی است.

پروژه شهرک شهید خرازی

طراحی شهرک خرازی به‌گونه‌ای می‌باشد که در مجموع 44 بلوک را برای آن شاهد هستیم که با نام‌های ABC نام‌گذاری شده‌اند. برج‌های شهرک خرازی در 5 ردیف قرار گرفته و در هر ردیف اعداد برج‌ها متفاوت می‌باشد.

این پروژه به اتوبان‌های حکیم و همت دسترسی دارد و همچنین فاصله 500 متری تا ایستگاه مترو وردآورد و ایرانمال سبب افزایش میزان تقاضا در این شهرک گردیده است.

پروژه خرازی یکی از پروژه‌هایی است که بنیاد تعاون سپاه پاسداران در غرب تهران با بهترین امکانات در وسعت بسیار بالا در حال ساخت می‌باشد. سازمان دولتی زیر مجموعه سپاه پاسداران است که در سال 1365 تاسیس شد و در زمینه وام و مسکن، همچنین ساخت املاک و مستغلات برای پرسنل سپاه پاسداران و سازمان بسیج فعالیت می‌کند.

پروژه نارنجستان 1

نارنجستان 1 در محله کوهک منطقه 22 تهران یک پروژه مسکونی است، که امکانات رفاهی عالی در طراحی آن در نظر گرفته شده است. برج نارنجستان 1 دارای 2 برج 11 طبقه مجزا است که در کنار هم قرار دارند.

در هر یک از این دو ساختمان، تعاداد 7 طبقه مسکونی وجود داشته و 1 طبقه هم برای لابی در هر بلوک تعبیه شده است. هر برج دارای 3 طبقه پارکینگ در زیر طبقه لابی بوده و در هر طبقه این مجموعه 6 واحد مسکونی قرار دارد. بدین ترتیب هر برج 7 زبقه در نارنجستان 1 دارای 42 واحد مسکونی است.

طراحی و اجرای این پروژه توسط یکی از سازندگان حول منطقه 22 به نام تعاونی نوین ساز ابنیه آکام انجام شده است و در تمام مراحل ساخت از متریال و مصالح با کیفیت استفاده شده است.

این شرکت با شروع پذیره‌نویسی تحت عنوان نارنجستان در سال 1397 واقع در منطقه 22 تهران آغاز به کار کرد. تعاونی نوین ساز ابنیه آکام در فاصله زمانی کوتاهی، طی چند سال اخیر توانست با انجام پروژه‌های موفق نام خود را به لیست شرکت‌های برتر سازه اضافه نماید.

پروژه افق فرتاک

این پروژه در یکی از بهترین لوکیشن‌های منطقه 22 محله زیبا دشت میدان لاله، بلوار گلبانگ توسط شرکت تعاونی کاشانه سازه فرتاک که زیر نظر اداره تعاون کشور می‌باشد، درحال ساخت است.

یکی از پروژه‌های بسیار عالی می‌باشد که در منطقه 22 واقع شده است، از جمله ویژگی‌های این پروژه می‌توان به لوکیشن آن اشاره کرد به همین دلیل یکی از موقعیت‌های استثنایی برای سرمایه‌گذاری به شمار می‌آید.

پروژه افق فرتاک شامل 21 طبقه و مجموعا 256 واحد می‌باشد. همچنین یکی از ده‌ها پروژه‌ای‌ است که در منطقه 22 درحال انجام است و با نظارت تعاونی کاشانه سازه فرتاک درحال ساخت و ساز می‌باشد؛ این تعاونی از جمله تعاونی‌هایی می‌باشد که در منطقه 22 قرار داشته که سابقه درخشانی در این زمینه دارد.

این شرکت با شماره ثبت 433160 با استفاده از کارشناسان حرفه‌ای در ارائه خدمات فنی و اجرایی در حوزه ساختمان مشغول به فعالیت است.

از طریق این کمپانی می‌توانید در بهترین پروژه‌های ساختمانی و عمرانی واقع در منطقه 22 تهران سرمایه‌گذاری کنید و بالاترین سود را عاید خود نمایید.

همچنین از طریق تعاونی کاشانه سازه در انواع املاک مسکونی مانند برج و آپارتمان و.. سرمایه‌گذاری و مشارکت کنید. همچنین برای سرمایه‌گذاری مناسب و موفق با شماره‌های شرکت ما تماس گرفته و با مشاوران حرفه‌ای و مجرب فرتاک در ارتباط باشید.

مزایا و معایب سرمایه‌گذاری در بهترین پروژه‌های تعاونی ساز

در دنیای کسب و کار و سرمایه‌گذاری در ملک و مسکن، تعداد کسانی که علاقه به سرمایه‌گذاری در پروژه‌های پیش فروش دارند کم نیست؛ به دلیل شرایط مناسبی که این مدل سرمایه‌گذاری در اختیار کارفرما و سرمایه‌گذار قرار می‌دهد محبوبیت زیادی داشته و طرفداران قابل توجه‌ای را به خود اختصاص داده است.

مزایای سرمایه‌گذاری در بهترین پروژه‌های تعاونی ساز

از مزایای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تعاونی ساز می‌توان به میزان سوددهی عالی، موقعیت بسیار مناسب برج، قسط‌بندی به‌صرفه و… اشاره کرد. در زیر برخی دیگر از مزایا سرمایه‌گذاری در این نوع پروژه را برای شما قرار داده‌ایم که عبارت‌اند از:

 • ارائه چند متراژ مختلف برای سرمایه‌گذاری و پیش فروش
 • داشتن تعرفه‌های گوناگون جهت راحتی سرمایه‌داران
 • تحویل به موقع و سریع پروژه
 • دسترسی به تمامی امکانات رفاهی برج
 • موقعیت عالی پروژه در منطقه

پس سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تعاونی ساز منطقه 22 در قیاس با سرمایه‌گذاری‌های دیگر معایب آن بسیار کم‌تر و سود آن بیش‌تر است.

معایب سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تعاونی ساز

سرمایه‌گذاری در هر حوزه‌ای دارای مزایا و معایب مخصوص به خود است. در ادامه از معایب سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تعاونی ساز در منطقه 22 به موارد زیر می‌توانیم اشاره کنیم:

 • نیاز به نقدینگی بالا
 • قدیمی شدن نقشه‌ها و مدل‌ها
 • مستهلک شدن ساختمان
 • وقوع بلایای طبیعی
 • هزینه‌ها و پیگیری‌های اداری

همان‌طور که ملاحظه فرمودید مجموعه بی‌نظیر فرتاک تمامی معایب سرمایه‌گذاری در بهترین پروژه‌های تعاونی ساز منطقه 22 را به همراه مزایای آن ارائه کرده است. سرمایه‌داران می‌توانند از طریق تعاونی‌های نام برده اقدام به سرمایه‌گذاری در این منطقه کنند.

امتیاز کاربران:

5/5

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس‌های ما

از ساعت 8:00 الی 18:00
روز سال ۲۴*۳۶۰ ساعت روز در
 • 021-46127729
 • 021-46147943
 • 021-46147967
 • 021-46147907
 • 021-46147885
همیشه در دسترس