بهترین فرصت‌های پیش خرید ملک در منطقه 22

content
خلاصه محتوا:
5/5
پیش‌خرید ملک در منطقه 22 به دلایل مختلفی یکی از بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این ناحیه محسوب می‌شود. شما می‌توانید مناسب‌ترین و پر سودترین پیش خرید ملک در منطقه 22 تهران را از طریق گروه مهندسی فرتاک داشته باشید. در این مقاله محله‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری در منطقه 22 و همچنین بهترین فرصت‌های پیش خرید ملک در این منطقه معرفی شده‌اند. با در نظر گرفتن این اطلاعات در ادامه مقاله می‌توانید انتخابی مناسب داشته و میزان سوددهی بالایی را کسب کنید. پس با ما همراه باشید.

فرتاک Wiki

زمان مطالعه: 7 دقیقه

زمان مطالعه: 7 دقیقه
بهترین فرصت های پیش خرید ملک در منطقه 22

امروزه به دلیل افزایش جمعیت تقاضای خرید ملک نیز بالا گرفته است. از همین رو در اکثر مناطق تهران به دلیل انفجار جمعیتی که رخ داده با کمبود زمین و ملک روبه‌رو شده‌اند. از همین رو قیمت ملک در این مناطق در حال طی کردن مسیری صعودی می‌باشد.

در همین راستا منطقه 22 به عنوان یک بخش نوپا در تهران در سال‌های اخیر شروع به ساخت و سازهای ساختمانی انبوه و بسیار متنوع کرده است. وجود پتانسیل بالای گردشگری، امکانات رفاهی عالی، چشم‌انداز بی‌نظیر، مراکز تجاری مدرن و… همگی از جمله عواملی هستند که به شما امکان بهره‌مندی از بهترین فرصت‌های پیش‌خرید ملک در منطقه 22 تهران را می‌دهند.

شما می‌توانید مناسب‌ترین و پرسودترین پیش‌خرید ملک در منطقه 22 تهران را از طریق گروه مهندسی فرتاک داشته باشید.

در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین فرصت‌های پیش‌خرید ملک در منطقه 22 و همچنین مزیت‌های آن بپردازیم، پس با ما همراه باشید.   

پیش‌خرید ملک چیست؟

پیش‌خرید کردن از نظر لغوی، به معنای پیش از خرید کردن است. در واقع ساختمان‌هایی که در همان مرحله اولیه و پی‌ریزی هستند، از طریق صاحبان ‌آنها به فروش می‌رسند. در چنین شرایطی خریداران، ملک مورد نظر را قبل از تکمیل شدن از صاحبان آنها پیش‌خرید می‌کنند.

پیش‌خرید ملک به طور عموم شامل: پیش‌خرید آپارتمان، برج، ساختمان یک طبقه، خانه کلنگی، ملک تجاری- اداری و… می‌باشد. بهترین و مناسب‌ترین معاملات پیش‌خرید ملک در منطقه 22 تهران را می‌توانید از طریق تعاونی‌های معتبر انجام دهید.

مزایای پیش خرید ملک در منطقه 22 تهران

مزایای پیش خرید ملک در منطقه 22

پیش خرید ملک یکی از راه‌های سرمایه‌گذاری و کسب سود بالا است که افراد زیادی از این طریق اقدام کرده و از سود آن بهره برده‌اند.

با توجه به اینکه خریدار ملک نیمه آماده را خریداری می‌کند، طبق قانون می‌تواند، زمانی که ساختمان کامل شد آن را به قیمت بالاتری به فروش برساند. در چنین شرایطی فرد از خرید و فروش ملک خود نهایت سود و بهره را خواهد برد.

به‌طور کلی پیش خرید ملک در منطقه 22 تهران مزیت‌های فراوانی را می‌تواند، برای خریداران خود در برداشته باشد که در زیر به آنها اشاره کرده‌ایم:

1- در پیش‌خرید ملکی که در حالت آماده شدن است، طبق قرارداد خریدار تا 2 ماه مهلت دارد وجه آن را پرداخت نماید. اما در هنگام خرید ملک آماده، خریدار باید به صورت آنی و در مدت زمان کوتاهی هزینه آن را پرداخت کند. به همین جهت فرد در موقعیت پیش‌خرید ملک، دارای قدرت خرید بالاتر و میزان سود بیشتری خواهد بود.

2- در حالت پیش‌خرید ملک در منطقه 22 تهران به شما این امکان داده می‌شود که بتوانید در طراحی مدرن و دکوراسیون داخلی ساختمان نظرات خود را اعمال کنید.

3- در پیش‌خرید ملک بر عکس ساختمان آماده، تمامی مصالح به‌کار برده شده در آن برای خریداران قابل مشاهده و نظارت می‌باشد.

4- در این شرایط شما می‌توانید، هزینه را به صورت اقساط پرداخت نمایید.

با در نظر داشتن مواردی که در این بخش به آن‌ها اشاره کردیم، می‌توانید اقدام به پیش‌خرید ملک در منطقه 22 نمایید و از محاسن آن بهره‌مند شوید.

بهترین فرصت‌های پیش‌خرید ملک در منطقه 22

منطقه 22 یکی از بهترین مناطق جهت سرمایه‌گذاری است. همانطور که پیش‌تر گفته شد، این منطقه دارای یک رشد صعودی سرمایه‌گذاری است که آینده‌ای بسیار خوب برای سرمایه‌گذاران خود رقم خواهد زد.

پروژه‌های بسیاری در این منطقه به دلیل تازه تأسیس بودن آن جهت پیش‌خرید وجود دارند که با هر بودجه‌ای می‌توانید، در پروژه‌های مسکونی، اداری، تجاری و تفریحی در حال ساخت سرمایه‌گذاری کنید.

اما به‌طور کلی پروژه‌هایی وجود دارند که به‌عنوان بهترین فرصت‌های پیش‌خرید ملک در منطقه 22 تهران شناخته می‌شوند. این پروژه‌ها عبارتند از:

01- پروژه برج‌های 2 قلو فرتاک

برج‌های دو قلو یا همان برج فرتاک شامل؛ دو برج 21 طبقه است که هر برج دارای 16 طبقه مسکونی می‌باشد. معمولا متراژ این واحدها 55 متری، 85 متری و 110 متری است.

شما می‌توانید این واحدها را از طریق تعاونی فرتاک پیش‌خرید نمایید.

02- پروژه افق فرتاک

یکی از بهترین پروژه‌‍‌های در حال ساخت است که در منطقه 22 تهران واقع شده است. این پروژه در 21 طبقه و 256 واحد طراحی شده است. این برج نمونه مناسبی جهت پیش‌خرید ملک و سرمایه‌گذاری می‌باشد.

03- پروژه المپیا سنتر

این پروژه در منطقه 22 تهران واقع شده است و در نزدیکی دریاچه چیتگر قرار دارد. این سازه دارای دو بخش اداری و تجاری است که بخش اداری شامل 8 طبقه و 16 هزار مترمربع است.

بخش تجاری نیز شامل؛ 4 طبقه به مساحت 14 هزار مترمربع می‌باشد که جهت پیش‌خرید این واحدها می‌توانید اقدام نمایید.

04- پروژه فراز

پروژه تازه‌ساز تعاونی فرتاک، پروژه فراز است که در محدوده مرواریدشهر منطقه 22 تهران قرار گرفته است. در حال حاضر این برج در مرحله فونداسیون قرار دارد. پذیره‌نویسی این پروژه در بهمن سال 1401 آغاز شد و در حال حاضر نیز تعدادی از سهام این پروژه باقی مانده است.

به منظور پیش‌خرید این واحدها می‌توانید، با ما در ارتباط باشید.

05- پروژه زاگرس

این پروژه در قالب یک برج تجاری مسکونی در دریاچه چیتگر قرار دارد که متعلق به تعاونی مسکن ابنیه همت می‌باشد. این پروژه دارای تمامی فاکتورهای لازم اعم از لوکیشن مناسب، طراحی عالی و… برای منحصربه‌فرد بودن می‌باشد.

06- پروژه پزشکان 1

این پروژه متعلق به تعاونی عرش گستر همت است که شامل 30 طبقه است و در قسمت غربی دریاچه چیتگر، شهرک مروارید شهر قرار گرفته است.

در حال حاضر این پروژه در حال ساخت است و اوایل سال 1404 زمان تحویل آن می‌باشد و سرمایه‌گذاران می‌توانند نسبت به پیش‌خرید این واحدها اقدام نمایند.

07- پروژه الوند

یکی از پروژه‌های جدید تعاونی توسعه ابنیه همت، پروژه الوند است که در منطقه 22 قرار دارد. این پروژه همانند زاگرس در نزدیکی دریاچه چیتگر قرار گرفته است.

08- پروژه رومنس مرواریدشهر

این پروژه در مروارید شهر واقع شده است و متعلق به تعاونی توسعه مسکن همت می‌باشد. دارای زمینی به مساحت 36000 مترمربع است که 60000 متر تراکم مسکونی دارد.

09- پروژه نیروی زمینی ارتش

این پروژه در پهنه C شهرک چیتگر قرار گرفته است و در مجموع دارای 1260 واحد مسکونی می‌باشد. طراحی این برج‌ها به صورت بیضی شکل است که نمای منحصربه‌فردی دارد.

10- پروژه الهیه و فرشته F7-F8

این پروژه از جمله پروژه‌های معتبر در منطقه 22 است که می‌توان به منظور خرید برای سکونت و یا سرمایه‌گذاری آن را در نظر داشته باشید. برج‌های 2 قلو الهیه و فرشته در بخش غربی دریاچه چیتگر، شهرک مروارید شهر قرار گرفته‌اند و توسط تعاونی مسکن انصار سپاشهر در حال ساخت می‌باشند.

مناسب‌ترین محله‌های منطقه 22 برای سرمایه‌گذاری کدام‌اند؟

تمام نقاط منطقه 22 مناسب برای سکونت نیستند، از همین رو بهتر است تا قبل از اقدام به پیش‌خرید آپارتمان در منطقه 22، در مورد بهترین فرصت‌های پیش‌خرید ملک در منطقه 22 تهران و محله‌های آن جهت سرمایه‌گذاری اطلاع کافی کسب کنید.

در زیر به معرفی مناسب‌ترین محله‌ها برای پیش‌خرید ملک در منطقه 22 اشاره کرده‌ایم.

1_ مروارید شهر:

این قسمت از منطقه 22 که مرواریدشهر نام دارد در انتهایی‌ترین بخش آن و در غربی‌ترین نقطه تهران قرار دارد. این محله به دلیل حجم بالایی که در ساخت‌وساز انواع ملک دارد از رونق بسیار خوبی در زمینه پیش‌خرید ملک در منطقه 22 برخوردار است.

این ناحیه از تهران به دلیل عواملی مانند: وجود بزرگراه‌ها، مطبوع بودن آب و هوا، مراکز درمانی و آموزشی مناسب، امکانات رفاهی کافی و همچنین قیمت مناسب پیش‌خرید ملک و آپارتمان نیز دارای اهمیت بالایی در پیش‌خرید ملک می‌باشد.

2_ چیتگر:

چیتگر دارای لوکیشن فوق‌العاده‌ای است. در غرب آن دریاچه چیتگر و در کنار آن ایران مال واقع شده است. همچنین باغ ملی گیاه‌شناسی در جنوب و بزرگراه خرازی و شهربازی هزار و یک شهر نیز در شمال چیتگر نیز قرار دارند.

این منطقه به دلیل داشتن نکات مثبتی همچون: مناظر دیدنی و گردشگری زیبا، امکانات رفاهی مناسب، خرید و فروش بالای ملک در بازار، خرید متنوع سهام، امتیاز پیش خرید، واحد و… یکی از بهترین گزینه‌های پیش خرید ملک در چیتگر تهران می‌باشد.

3_ میدان المپیک:

میدان المپیک نیز یکی دیگر از بخش‌های منطقه 22 تهران می‌باشد. این شهرک که از دیرباز وجود داشته است به دلیل رشد بالایی که در زمینه‌های آموزشی، بهداشتی و درمانی، رفاهی و… دارد، یکی دیگر از مناطق مناسب جهت پیش‌خرید ملک در منطقه 22 تهران به شمار می‌رود.

4_ شهرک راه‌آهن:

شهرک راه‌آهن به دلیل دسترسی‌های مناسبی که به بزرگراه شهید خرازی و آزادگان، بلوار آبشار و کوهک، دهکده امپیک و دریاچه چیتگر دارد؛ به عنوان یکی از فرصت‌های مناسب جهت پیش‌خرید ملک در منطقه 22 محسوب می‌شود.

سودآوری پیش‌خرید ملک در منطقه 22 تهران

سودآوری پیش خرید ملک در منطقه 22 تهران

در این منطقه از تهران به دلیل ساخت‌وسازهای فراوان و پروژه‌های عمرانی که انجام شده است، محل مناسبی برای سرمایه‌گذاری ملک محسوب می‌شود.

همچنین به دلیل ارتقاء سطح رفاهی و تجاری، تفریحی، آموزشی و .. که در این منطقه اتفاق افتاده است، این ناحیه از تهران را به بهترین فرصت پیش‌خرید ملک تبدیل کرده است.

مناظر بکر و چشم‌انداز زیبایی که در این قسمت از تهران وجود دارد، منطقه 22 را به یکی از قطب‌های گردشگری در تهران تبدیل کرده است، تا فرصتی مناسب جهت پیش‌خرید ملک در منطقه 22 تهران باشد.

علاوه بر این منطقه 22 به دلیل ساخت و سازهای زیاد و همچنین تمامی عواملی که در بالا ذکر شد، معاملات و خرید و فروش املاک در آن بسیار آسان بوده و از رونق زیادی برخوردار است.

از همین رو سرمایه‌گذاری در ملک در این ناحیه بسیار سودآور بوده و آن را به بهترین فرصت‌های پیش‌خرید ملک در منطقه 22 تهران مبدل کرده است.

از همین رو به شما پیشنهاد می‌کنیم، پیش‌خرید ملک خود را در این منطقه به شرکت فنی مهندسی فرتاک بسپارید.

امتیاز کاربران:

5/5

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس‌های ما

از ساعت 8:00 الی 18:00
روز سال ۲۴*۳۶۰ ساعت روز در
  • 021-46127729
  • 021-46147943
  • 021-46147967
  • 021-46147907
  • 021-46147885
همیشه در دسترس