بهترین تعاونی چیتگر

content
خلاصه محتوا:
5/5
تعاونی‌های زیادی در چیتگر آغاز به فعالیت کرده‌اند اما همکاری با یک تعاونی معتبر قطعا مزیت‌های زیادی دارد. زیرا دیگر نگرانی از بابت کلاهبرداری ندارید.همکاری با بهترین تعاونی چیتگر می‌تواند، موجب پیشرفت شما از نظر مالی شود و سودآوری زیادی را نیز تجربه کنید. به همین جهت همکاری با یک تعاونی معتبر از اهمیت زیادی برخوردار است. همکاری با یک تعاونی معتبر می‌تواند، موجب پیشرفت شما از نظر مالی شود و سودآوری زیادی را نیز تجربه کنید. به همین جهت همکاری با یک تعاونی معتبر از اهمیت زیادی برخوردار است.

فرتاک Wiki

زمان مطالعه: 5 دقیقه

زمان مطالعه: 5 دقیقه

چیتگر از جمله مناطقی است که به علت شرایط خاص خود، مورد توجه برج‌سازان و تعاونی‌ها قرار گرفته است. از آنجاییکه افراد زیادی قصد سرمایه‌گذاری در این منطقه را دارند، شناخت بهترین تعاونی چیتگر می‌تواند به آن‌ها کمک کند.

ما در این مقاله می‌خواهیم به بررسی مزایای همکاری با بهترین تعاونی چیتگر، معایب تعاونی نامعتبر، ویژگی‌های بهترین تعاونی چیتگر و… ‌بپردازیم. پس لطفا برای شناخت خصوصیات بهترین تعاونی چیتگر تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

منطقه چیتگر تهران در یک نگاه

منطقه چیتگر تهارن در یک نگاه

چیتگر در قسمت شمال غربی تهران و در منطقه 22 شهرداری واقع شده است. این منطقه یکی از محله‌های بزرگ محسوب می‌شود و به همین دلیل امکانات رفاهی زیادی در آن قرار گرفته است.

از آنجاییکه این منطقه مساحت بزرگی را شامل می‌شود، مورد توجه تعاونی‌ها و سازندگان منطقه 22 قرار گرفته است. یکی از دلایل محبوبیت چیتگر وجود جاذبه‌های گردشگری همانند جنگل، دریاچه و… است که جدا از بخشیدن جلوه زیبایی به محیط، موجب افزایش ارزش املاک نیز شده است.

شهرک چیتگر دارای 20 هزار واحد است که برخی از آن‌ها ساخته شده و برخی دیگر نیز در حال ساخت هستند.

مسیرهای دسترسی به شهرک چیتگر از قسمت شمالی به اتوبان شهید همت، در ضلع شرقی به بلوار ایرانخودرو، قسمت جنوبی به اتوبان حکیم و در قسمت غربی به بلوار پژوهش و آزادراه تهران_کرج منتهی می‌شود.

 در ادامه با بررسی مزایای همکاری با بهترین تعاونی در چیتگر همراه ما باشید.

مزایای همکاری با بهترین تعاونی در چیتگر چیست؟

همانطور که اشاره کردیم تعاونی‌های زیادی در چیتگر آغاز به فعالیت کرده‌اند اما همکاری با یک تعاونی معتبر قطعا مزیت‌های زیادی دارد. زیرا دیگر نگرانی از بابت کلاهبرداری منطقه 22 ندارید.

از جمله مزیت‌های همکاری با بهترین تعاونی در چیتگر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن اطمینان از کیفیت کار
 • مطمئن بودن از اینکه سرمایه شما از بین نمی‌رود
 • سرمایه‌گذاری در بهترین ناحیه چیتگر
 • استفاده از امکانات و خدمات یک تعاونی معتبر
 • داشتن اطمینان از همکاری با گروه مهندسی مجرب
 • نداشتن نگرانی از بابت کلاهبرداری خرید خانه
 • تحویل به موقع پروژه
 • اقساط منطقی
 • پشتیبانی و خدمات

داشتن همکاری با یک تعاونی معتبر می‌تواند، موجب پیشرفت شما از نظر مالی شود و سودآوری زیادی را نیز تجربه کنید. به همین جهت همکاری با یک تعاونی معتبر از اهمیت زیادی برخوردار است.

چالش‌ها و معایب همکاری با تعاونی نامعتبر در چیتگر

همانطور که همکاری با بهترین تعاونی چیتگر مزایای زیادی دارد، داشتن همکاری با تعاونی نامعتبر می‌تواند آسیب‌های جدی مالی به ما وارد کند. زمانی که شما سرمایه خود را به دست اشخاص نامعتبر می‌سپارید، ممکن است بدون تحویل پروژه سرمایه شما را از بین ببرند.

همچنین تحویل ندادن پروژه در زمان معین شده می‌تواند ضرر مالی به شما وارد کند. از طرفی نیز ممکن است این افراد یک ملک را به چند نفر بفروشند و با کلاهبرداری سرمایه زیادی را به جیب بزنند.

از دیگر چالش‌هایی که همکاری با تعاونی نامعتبر می‌تواند داشته باشد این است که به شرایط نوشته شده در قرارداد عمل نکنند و  یک ملک بی‌کیفیت را تحویل دهند. در این صورت ملک ارزش کمتری نسبت به هزینه پرداختی شما دارد.

منطبق نبودن موقعیت مکانی با چیزی که در قرارداد عقد شده است. شما در این شرایط هزینه بیشتری برای موقعیت مکانی بهتری پرداخت می‌کنید اما در واقع در موقعیتی با ارزش کمتر واحد را به شما تحویل می‌دهند.

مشکلات و چالش‌های زیادی در همکاری با تعاونی‌های نامعتبر وجود دارد. اما شما برای جلوگیری از رخداد این اتفاقات، بهتر است که یک تعاونی معتبر را پیدا کنید. در ادامه به بررسی ویژگی‌های بهترین تعاونی چیتگر می‌پردازیم تا بتوانید یک سرمایه‌گذاری پرسود را تجربه کنید.

ویژگی‌های بهترین تعاونی چیتگر

ویژگی‌های بهترین تعاونی چیتگر

به جهت موقعیت خوبی که منطقه چیتگر دارد، تعاونی‌های مسکن‌ساز زیادی در آن شروع به فعالیت کرده‌‌اند. به همین جهت افراد نیز ممکن است برای سرمایه‌گذاری به تعاونی معتبر نیازمند باشند. در ادامه این مطلب به بررسی ویژگی‌های بهترین تعاونی چیتگر می‌پردازیم:

1-سابقه فعالیت تعاونی

یکی از نکات مهم یک تعاونی معتبر فعال بودن آن است. به طور مثال زمانی که شما از محل پروژه‌ها بازدید می‌کنید در حال فعالیت باشند. شما می‌توانید با فاصله زمانی یک الی دو ماه از محل اجرای پروژه بازدید کنید تا ببینید که این تعاونی فعال است یا خیر؟

2-میزان رضایت سهامداران

افراد سهامدار و اشخاصی که عضو یک تعاونی معتبر هستند، از روند کار آن تعاونی رضایت دارند. شما می‌توانید با سوال از اشخاصی که قصد فروش سهام خود را در یک پروژه دارند، به معتبر بودن یا نبودن آن تعاونی پی ببرید.

اگر افراد نارضایتی از یک تعاونی داشته باشند قطعا به آن اشاره می‌کنند. زیرا برخی از افراد صرفا به دلیل نیاز فوری به پول و یا جابجایی مکانی سهام و امتیاز خود را به فروش می‌رسانند.

 • 3-چک کردن برنامه زمانی پروژه

پروژه‌های معتبر طبق برنامه زمانی پیش می‌روند. شما با بررسی این برنامه می‌توانید متوجه شوید که امور در زمان درست انجام شده یا خیر؟ بهترین تعاونی چیتگر قاعدتا امور خود را طبق برنامه زمانی پیش می‌برد.

 • 4-قیمت و شیوه پرداخت منطقی

قیمتی که برای کار تعیین می‌شود باید منطقی باشد. در صورتی که قیمت زیاد باشد، شما هزینه یک واحد آماده را برای یک ملک پیش‌خرید شده می‌پردازید.

همچنین در صورتی که قیمت کم باشد دو حالت ممکن است اتفاق بیافتد: 1_ حین کار قیمت‌ها مجددا افزایش پیدا کند 2_ کار را با کیفیت کمتری تحویل دهند که در هر دو حالت به نفع خریدار نیست.

شیوه پرداخت اقساط نیز باید به گونه‌ای باشد که افراد بتوانند آن را پرداخت کنند و پرداخت آن‌ها همزمان با پیشرفت کار انجام شود.

 • 5-شیوه امتیاز دادن

اغلب طبقه و واحد برای شخص سرمایه‌گذار مشخص نیست و اینکه شماره طبقه و واحد چند باشد، به امتیاز شخص بستگی دارد. اکثر تعاونی‌ها یک طرح تشویقی برای  پرداخت به موقع اقساط قرار داده‌اند که بر طبق آن واحد و طبقه معین می‌شود.

براساس این برنامه افرادی که زودتر از موعد اقساط را پرداخت می‌کنند، به ازای هر یک میلیون تومان در یک روز زودتر، یک امتیاز مثبت و برعکس در صورت دیرکرد امتیاز منفی کسب می‌کنند.

بعد از اتمام کار ممکن است یک نفر 30000 امتیاز مثبت داشته باشد و دیگری 10000 امتیاز منفی را کسب کرده باشد. تعاونی‌هایی که براساس این الگوریتم پیش می‌روند می‌توانند تعاونی‌های معتبر و موفقی باشند. اما در صورت انجام قرعه‌کشی و … نمی‌تواند گزینه مطلوبی باشد.

 • 6-نوع قرارداد/ نحوه نقل و انتقال

این مسئله از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید طبق قانون پیش‌فروش انجام شود. یک تعاونی معتبر یا به عبارتی بهترین تعاونی چیتگر، یک وکالتنامه را در دفترخانه رسمی عقد می‌کنند و دفترچه و سند مالکیت بعد از مشخص شدن واحد مالی و حسابداری، به نام خریدار منتقل می‌شود.

شما با انجام تحقیقات لازم، می‌توانید این اطلاعات را به راحتی کسب کنید و بهترین تعاونی در چیتگر را تشخیص دهید.

ما در تعاونی فرتاک با رعایت تمامی قوانین و مقررات و همچنین انجام امور لازم به نفع مشتریان، از کاهش ارزش سرمایه آن‌ها جلوگیری می‌کنیم.

بهترین تعاونی چیتگر کدام است؟

بهترین تعاونی چیتگر کدام است؟

اشخاصی که تمایل به انجام سرمایه‌گذاری با سود بالا دارند، بهتر است که بهترین تعاونی چیتگر را انتخاب کنند. با توجه به ویژگی‌هایی که در قسمت فوق به آن‌ها اشاره کردیم می‌توانید به راحتی یک تعاونی مسکن معتبر جهت سرمایه گذاری را انتخاب کنید.

شرکت تعاونی فرتاک از جمله موفق‌ترین و بهترین تعاونی‌های چیتگر است که فعالیت خود را از سال 1398 با همکاری تیم حرفه‌ای و مجرب آغاز کرده است. این تعاونی تا به حال پروژه‌های زیادی اعم از مجتمع فرتاک، افرا و… را تحویل داده است و در حال حاضر نیز در حال ساخت پروژه‌های عظیم دیگری است.

اساس کار این تعاونی بر کیفیت است. سرمایه‌گذاران می‌‌توانند با خیال راحت از طریق تعاونی ما اقدام به پیش‌خرید واحد نمایند.

ما در این تعاونی با داشتن برنامه زمان‌بندی منظم پروژه‌ها را براساس زمان درست پیش برده و در زمان مقرر به شما تحویل می‌دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان در زمینه پیش‌خرید آپارتمان نیز می‌توانید با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

امتیاز کاربران:

5/5

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس‌های ما

از ساعت 8:00 الی 18:00
روز سال ۲۴*۳۶۰ ساعت روز در
 • 021-46127729
 • 021-46147943
 • 021-46147967
 • 021-46147907
 • 021-46147885
همیشه در دسترس