بزرگراه آزادگان

content
خلاصه محتوا:
5/5
بزرگراه‌ها در کوتاه‌تر کردن مسیر و پیشگیری از ترافیک‌های سنگین، مهم و ضروری است.بزرگراه آزادگان از جمله بزرگراه های طولانی در تهران است مه محدوده شمالغرب را به جنوب شرق متصل میکند و بلعکس. این بزرگراه از شاهراه های استان تهران محسوب میگردد زیرا راه های خروجی و ورودی زیادی را به بکدیگر مرتبط میکند. بخشی از بزرگراه آزادگان در منطقه 22 تهران قرار دارد. این بزرگراه راه ارتباطی حائز اهمیتی در تهران است که طول آن در حدود 36.5 کیلومتر می‌باشد. بزرگراه آزادگان در سال 1350 اجرایی شد و به منظور تکمیل و تقویت شبکه ارتباطی در تهران احداث گردید.برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

فرتاک Wiki

زمان مطالعه: 3 دقیقه

زمان مطالعه: 3 دقیقه

بزرگراه‌ها در شهر تهران اهمیت زیادی دارند. وجود این بزرگراه‌ها در کوتاه‌تر کردن مسیر و پیشگیری از ترافیک‌های سنگین، مهم و ضروری است.

بزرگراه آزادگان از جمله بزرگراه‌های طولانی در تهران است که محدوده شمال‌غرب تا جنوب‌شرق را پوشش می‌دهد. این بزرگراه، راه‌های ورودی و خروجی زیادی را به هم مرتبط می‌کند و در واقع شاهراه حیاتی در استان تهران محسوب می‌شود.

در ادامه این مقاله که توسط گروه فنی مهندسی فرتاک گردآوری شده است، قصد داریم به معرفی این بزرگراه و دسترسی‌های آن بپردازیم. پس با ما همراه باشید تا با این بزرگراه بیشتر آشنا شوید.

معرفی بزرگراه آزادگان

معرفی بزرگراه آزادگان

بزرگراه آزادگان در منطقه 22 تهران قرار دارد. این بزرگراه راه ارتباطی حائز اهمیتی در تهران است که طول آن در حدود 36.5 کیلومتر می‌باشد. بزرگراه آزادگان در سال 1350 اجرایی شد و به منظور تکمیل و تقویت شبکه ارتباطی در تهران احداث گردید. دیگر بخش‌های این بزرگراه در سال‌های 1385 تا 1392 طراحی و به بهره‌برداری رسید.

این بزرگراه محدوده شمال‌غرب تا جنوب‌شرق را پوشش می‌دهد و از سمت غرب آن به بزرگراه آیت الله مهدوی کنی منتهی می‌شود و از سمت جنوب شرق، به سه راه افسریه امتداد می‌یابد.

این بزرگراه راه‌های ورودی و خروجی مختلفی را به هم مرتبط می‌کند. از جمله مهمترین ورودی‌ها و خروجی‌های این بزرگراه می‌توان به: بزرگراه شهید همت، آزادراه تهران-کرج، بزرگراه فتح، بزرگراه آیت‌الله سعیدی (جاده ساوه)، آزادراه خلیج فارس (تهران – قم) در میدان جهاد، بزرگراه امام علی (ع) و سه راه افسریه و… اشاره کرد.

در کنار این بزرگراه پل‌ها و تقاطع همسطح زیادی همانند: پل آزادراه تهران-کرج، پل اتوبان ساوه، پل شهید دکتر بهشتی و… وجود دارد.

دسترسی‌های بزرگراه آزادگان

بزرگراه آزادگان در منطقه 22 تهران قرار گرفته است و به همین دلیل از طریق این بزرگراه می‌توانید به اکثر نواحی این منطقه دسترسی داشته باشید. بزرگراه آزادگان دارای دسترسی فرعی به اماکن زیادی است که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • شهرک راه آهن: شهرک راه آهن یا همان شهرک گلستان در شمال غرب تهران واقع شده است و از قسمت شرقی به بزرگراه آزادگان منتهی می‌شود.
  • شهرک استقلال: از غربی‌ترین شهرک‌های مسکونی در قسمت غربی تهران است که از سمت شرقی به آزادراه آزادگان محدود می‌شود.
  • تهرانسر: محله‌ای در غرب تهران است که در دوران سلطنت قاجار این منطقه جزو شکارگاه سلطنتی بوده است.
  • شهرک دریا: این شهرک در قسمت جنوبی منطقه 21 قرار گرفته است و با تهرانسر غربی همجوار است.
  • شمس آباد: این ناحیه در منطقه 4 تهران قرار دارد که ساخت‌وساز در آن پس از انقلاب افزایش یافته است.

از طریق بزرگراه آزادگان می‌‌توان به مسیرهای اصلی و فرعی زیادی دست پیدا کرد و به همین دلیل یکی از بزرگراه‌های مهم است.

دسترسی به پروژه افق فرتاک از طریق بزرگراه آزادگان

دسترسی به پروژه افق فرتاک از طریق بزرگراه آزادگان

همانطور که اشاره کردیم، بزرگراه آزادگان در منطقه 22 تهران واقع شده است و از مسیرهای اصلی دسترسی به اغلب نقاط این منطقه می‌باشد.

پروژه‌های ارزشمند زیادی در این منطقه واقع شده‌اند که از جمله معتبرترین پروژه های منطقه 22 می‌توان به: پروژه برج افق فرتاک اشاره کرد. این برج در میدان المپیک قرار دارد. مساحت این پروژه 14995 مترمربع است که شامل 256 واحد در 21 طبقه می‌باشد.

پروژه افق از امکانات مختلفی همانند: سیستم مانیتورینگ، لابی‌من 24 ساعته، سیستم اطفاء حریق، هلی‌پد، پارکینگ مهمان و کارواش، روف گاردن و… می‌باشد.

شما می‌توانید به منظور سرمایه‌گذاری در این پروژه به طور مستقیم با تعاونی فرتاک در ارتباط باشید، تا راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه دهند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید از طریق شماره تماس‌های موجود در صفحه با ما در ارتباط باشید.

امتیاز کاربران:

5/5

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس‌های ما

از ساعت 8:00 الی 18:00
روز سال ۲۴*۳۶۰ ساعت روز در
  • 021-46127729
  • 021-46147943
  • 021-46147967
  • 021-46147907
  • 021-46147885
همیشه در دسترس