برج رادین

content
خلاصه محتوا:
5/5

فرتاک Wiki

زمان مطالعه: 6 دقیقه

زمان مطالعه: 6 دقیقه

یکی از پروژه‌های پرطرفدار منطقه 22 که توجه سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است پروژه برج رادین است. بسیاری از افراد به دلیل موقعیت مکانی مناسب، سازنده معتبر، امکانات عالی و… خواهان سرمایه‌گذاری در این پروژه هستند.

وجود ویژگی‌های نام برده علاوه بر تأمین رفاه ساکنان این برج به افزایش ارزش سرمایه و سوددهی مناسب به واسطه خرید واحدهای آن منجرب می‌شود. همچنین برج رادین به دلیل قرارگیری در منطقه 22 از آب و هوای مطبوع و دلپذیری برخوردار است.

این مقاله که وسط تیم تحریریه فرتاک نوشته شده است می‌کوشد که شما را با مشخصات، امکانات، نحوه پیش فروش، تعاونی سازنده و دیگر ویژگی‌های برج رادین آشنا کند. در صورت علاقه به کسب اطلاعات بیشتر درباره این پروژه می‌توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

معرفی پروژه رادین واقع در منطقه 22 تهران

معرفی پروژه رادین واقع در منطقه 22 تهران

بی‌شک برج رادین از از بهترین برج های منطقه 22 به حساب می‌آید. این پروژه توسط تعاونی مسکن کارکنان دانشگاه پلیس ساخته شده به همین دلیل به پروژه دانشگاه پلیس نیز معروف است.

پروژه رادین شامل 2 برج در 25 طبقه است. طبقات این برج شامل 19 طبقه مسکونی، 2 طبقه تجاری و 4 طبقه منفی برای پارکینگ و انباری است. تعداد واحدهای این برج 356 واحد است که 8 متراژ مختلف را پوشش می‌دهد.

واحدهای 96، 97، 119، 121 و 130 متری دارای 2 خواب و واحدهای 132، 136 و 138 متری 3 خوابه هستند. زیربنای این پروژه 85.000 مترمربع است. پیمانکار پروژه رادین شرکت چکاد سازه است که از اعتبار بالایی در منطقه 22 برخوردار است.

سازه این برج فلزی و پیچ و مهره است. زمان تعیین شده برای تحویل این پروژه انتهای سال 1402 به صورت تحویل موقت و ابتدای سال 1403 به صورت تحویل قطعی در نظر گرفته شده است.

نحوه پیش فروش پروژه رادین

نحوه پیش فروش واحدهای برج 2 قلو رادین به صورت متری بوده و افراد می‌توانند با توجه به شرایط خود نسبت به پیش خرید واحدهای این پروژه اقدام کنند. قیمت واحدها با توجه به طبقه، ویو واحد، پلن نقشه و… متفاوت است.

تمام واحدهای این برج دارای دفترچه مالکیت بوده و قابل انتقال به غیر هستند. البته این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید که نقل و انتقال واحدها تنها در دفتر تعاونی مجاز است. همچنین لازم است پیش از خرید استعلامات لازم از دفتر تعاونی انجام شود.

مطالعه بیشتر: پیش خرید آپارتمان در منطقه 22 تا سقف 2 میلیارد

موقعیت و دسترسی پروژه رادین

لوکیشن و موقعیت قرارگیری پروژه از نکاتی است که در هنگام خرید خانه باید به آن توجه ویژه داشت. چرا که دسترسی آسان به امکان مختلف رفاهی و گردشگری و مراکز خرید، آسایش و راحتی را برای ساکنان آن به ارمغان می‌آورد.

تهران با وجود فراوانی جمعیت به شهر شلوغ کشور شناخته می‌شود. افرد برای رفت و آمد در سطح شهر به ناچار باید زمان زیادی را در ترافیک سپری کنند. همه افراد علاقه دارند که در محیط زندگی خود آرامش را تجربه کنند.

یکی از مناطقی که بار ترافیکی کم‌تری در پایتخت دارد منطقه 22 است. با سکونت در این منطقه می‌توان علاوه بر بهره‌مندی از سکوت و آرامش به صورت کاملاً آسان به مرکز شهر و مکان‌های مهم دسترسی داشت.

پروژه رادین با قرارگیری در منطقه 22_ بلوار کوهک_ بلوار دانشگاه از مناسب‌ترین موقعیت پایتخت برخوردار است. همچنین برای دسترسی به این برج می‌توان از طریق بزرگراه شهید همدانی، بزرگراه خرازی و بزرگراه آزادگان اقدام کرد.

این پروژه در جنوب شرق دریاچه چیتگر و محله کوهک قرار گرفته است. یکی از مزیت‌های موقعیتی این پروژه نزدیکی به ایستگاه مترو چیتگر است. همچنین دسترسی به مرکز خرید طوبی، پارک جنگلی چیتگر، مرکز خرید ایرانمال و… به راحتی امکان‌پذیر است.

امکانات پروژه رادین

امکانات پروژه رادین

یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای خرید یک آپارتمان به امکانات آن است. طبعاً داشتن امکانات فراوان و متنوع زمینه راحتی و آسایش ساکنین آن را تأمین می‌کند. پروژه رادین از امکانات مختلفی برخوردار است که در این قسمت تعدادی از آن‌ها را نام می‌بریم:

 • آسانسور
 • لابی مجلل و لابی‌من 24 ساعته
 • سیستم دوربین مداربسته حرفه‌ای
 • استخر، سونا و جکوزی
 • پارکینگ و انباری اختصاصی
 • سیستم اعلان و اطفاء حریق
 • سالن ورزش و سالن اجتماعات
 • سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی

امکانات یاد شده این برج را به یکی از بهترین برج‌های منطقه 22 تبدیل کرده است. همچنین استفاده از این امکانات رفاه و آسایش بیشتر ساکنین آن را فراهم کرده و سطح کیفی زندگی آن‌ها را بالا می‌برد.

تعاونی سازنده پروژه رادین

پروژه رادین توسط تعاونی کارکنان دانشگاه علوم انتظامی امین (دانشگاه پلیس) در حال ساخت است. این تعاونی در تاریخ 19 مرداد ماه 1394 با شماره ثبت 477081، شناسه ملی 14005142030 و کدپستی 1498619991 تأسیس شد.

این تعاونی در منطقه 22 تهران واقع شده و هدف آن تأمین مسکن کارکنان شاغل و بازنشسته نیروی انتظامی و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم انتظامی امین است.

با توجه به آخرین آگهی تغییرات داخلی این تعاونی و به استناد صورت‌جلسه مجمع عمومی عادی در تاریخ 31 خرداد ماه سال 1400 و مجوز شماره 002/30/166710 مورخ 25 دی‌ماه سال 1400 اداره کار و تعاون اجتماعی استان تهران حکم‌های انتصابی صادر شده است که به شرح ذیل می‎باشد:

آقایان محمد حسین عباس نژاد، لطفعلی بختیاری، مراد غفوریان، سلیمان ملک زاده، روح‌ا… کاکاوند، داوود محبوبی و یوسفعلی تصدیقی به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره به مدت 3 سال و عباس پله‌چایی به عنوان بازرس اصلی و علی یاوری به عنوان بازرس علی‌البدل برای 1 سال مالی انتخاب شدند.

مشخصات ظاهری پروژه رادین

پروژه رادین شامل دو برج است که طراحی آن به شکل بیضی و کاملاً منفصل در نظر گرفته شده است. اطراف این دو برج را محوطه آزاد و فضای سبز زیبایی فرا گرفته که زیبایی آن را چندین برابر افزایش داده است.

همچنین در این محوطه فضای مشاع برای پارک ماشین نیز وجود دارد. این موضوع از آن جهت اهمیت دارد که اگر بخواهید تایم کوتاهی را در منزل سپری کنید لازم نباشد که نسبت به ورود و خروج از پارکینگ اقدام کنید.

در کنار تمامی این موارد نقشه و پلان واحدهای این برج به شیوه‌ای طراحی شده است که تمامی واحدها از نور کافی در طول روز بهره‌مند خواهند شد.

پروژه‌های مشابه برج رادین

پروژه‌های مشابه برج رادین

پروژه‌های مختلفی مشابه پروژه رادین وجود دارند که وجه شباهت آنها از جهت موقعیت، امکانات، تعاونی سازنده و… است. در صورتی که پروژه رادین را پسندیده‌اید بهتر است پروژه‌های مشابه آن را نیز بررسی کنید تا بتوانید بهترین پروژه را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنید.

در این قسمت به معرفی برخی از پروژه‌های مشابه با برج رادین می‌پردازیم که در منطقه 22 قرار دارند و به لحاظ نمای ظاهری، موقعیت قرارگیری، امکانات و سایر فاکتورها دارای شباهت هستند. پروژه‌های مشابه عبارت‌اند از:

 1. پروژه برج فراز

یکی از بهترین و لوکس‌ترین پروژه‌های مشابه برج رادین پروژه برج فراز است. سازنده این برج تعاونی تاو سازه فرتاک است که دارای سابقه درخشان در سطح منطقه 22 است. از امکانات این برج می‌توان به هلی پد، سالن بازی، سیستم مانیتورینگ، لابی‌من 24 ساعته و… اشاره کرد. این برج 112 واحد و 24 طبقه دارد.

 1. پروژه نارنجستان 1

این پروژه دارای 2 بلوک و هربلوک 11 طبقه و 84 واحد دارد. واحدهای این برج در متراژهای 100 متری، 130 متری و 150 متری در نظر گرفته شده است. این برج توسط تعاونی ابنیه آکام درحال ساخت است. این برج امکاناتی نظیر اعلان و اطفاء حریق، سیستم شوتینگ زباله، سالن اجتماعات و… را داراست.

 1. پروژه تریتیوم 1

ترتیوم 1 نیز یکی دیگر از پروژه‌های مشابه برج رادین است که در منطقه 22 و ضلع غربی دریاچه چیتگر واقع شده است. تعاونی سازنده این پروژه نیکان سازه سدید بوده که همانند دیگر پروژه‌های نام برده از اعتبار بالایی برخوردار است. این مجموعه امکاناتی نظیر لابی مجلل، سالن ورزشی، چند لاین آسانسور و… را داراست.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هر یک از برج‌های نام برده، می‌توانید به تعاونی سازنده آن مراجعه کنید.

نتیجه‌گیری تعاونی فرتاک در مورد برج رادین

با مطالعه این مقاله به این نتیجه می‌رسیم که برج رادین نیروی انتظامی امکانات متنوعی را به خریداران ارائه می‌کند که همین مسئله باعث راحتی و آسودگی ساکنان و افزایش ارزش کلی واحدهای آن می‌شود.

تعاونی سازنده این پروژه سعی دارد که در کوتاه‌ترین زمان ممکن واحدهای خود را به خریداران تحویل دهد. قرارگیری در لوکیشن و موقعیت فوق‌العاده نیز یکی دیگر از نکاتی است که برای سرمایه‌گذاری از اهمیت بالایی برخوردار است.

تعاونی دانشگاه علوم انتظامی امین با انتخاب یکی از بهترین مکان‌های پایتخت برای ساخت برج رادین این اصل را به خوبی رعایت کرده است. همچنین این پروژه از نظر کیفیت مصالح بکار رفته، قیمت و اقساط مناسب، نقشه و پلان عالی و… یکی از بهترین برج‌های منطقه 22 است. در انتها درصورتی که هرگونه سوال تخصصی یا ابهامی در زمینه سرمایه‌گذاری در حوزه خانه و آپارتمان دارید، می‌توانید با مشاوران حرفه‌ای تعاونی فرتاک تماس گرفته و از مشاوره تخصصی به صورت رایگان استفاده کنید.

امتیاز کاربران:

5/5

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس‌های ما

از ساعت 8:00 الی 18:00
روز سال ۲۴*۳۶۰ ساعت روز در
 • 021-46127729
 • 021-46147943
 • 021-46147967
 • 021-46147907
 • 021-46147885
همیشه در دسترس